Türkçemizin geldigi son nokta :)

necati abimiz ayranı fazla kaçırması hasebiyle kendisininde haberi olmadan çıkmış bulunduğu röportajda aziz Türk milletine moral vermeye çalışıyor ama meşhuur özne nesne yüklem üçlüsü malesef bir türlü kavuşamıyor cümlelerinde kendiside farkındaki durumun entel yönünü de ortaya koymak istiyor ve araya dile pelesenk olmuş entel popüler kelimelerde sıkıştırarak konuşmasını süslemeye çabalıyor sizce ne derece başarılı olmuştur link sabredip sonuna kadar izeleyebilirseniz buyrun izleyin yorumlayın şahsen ben Necati abimizin Türkçe zulümüne 5 dk dayanabildim

• Yeni bir tür Türkce lisanı mı türedi benim haberim yok
    5% (1)21% (3)12% (4)Oy Ver
  • Adamın ne söyledigi acık artık
    5% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
  • Nerde o Necati abiye dublaj yapan eleman
    50% (10)57% (8)53% (18)Oy Ver
  • Baba Büyüksün sen ne dersen o
    5% (1)7% (1)6% (2)Oy Ver
  • Meger ne kadar temiz bir Türkçem varmıs
    35% (7)15% (2)26% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
15|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Şimdi ben buraya neden çıktım? Çıkmamış da olabilirim. asdsfasfdgf

3|0
    0|0
  • allahını seven şunun üstüne türkçe sözlük atsın.

3|1
    0|0
    • Çok güzeldi. :) Deyimler sözlüğü ve Türk Dil Kanunun kitabı da benden olsun.

• Hayır 10 yılda yaptığın Polat karizmanı 10 dakikaada yerle bir ettin . Fosforlu kedi gözü nedir ya :D Fosforlu kedi gözü olan var mı? Acilen yolumu bulmam lazım.

3|2
    0|0
  • diren türkçe diren demekten başka birşey diyemedim onu dinlerken :D

3|0
    0|0
  • Akp kafasi bu. Biz ne icersek icelim bu kafayi yasayamayiz

2|1
    1|3
  • Torbacısının numarasını söyler mi acaba ?

0|0
    0|0
  • 2.30 sn katlanabildim ne dedi ki iki lafı bir araya getiremedi...dizisini de sevememişdim zaten...

0|0
    0|0
  • Allahım bu nasıl bir zulüm :(

1|0
    0|0
  • Bu Türkçe'den sonra Memati'nin kemikleri sızlıyodur.

0|0
    0|0
  • ayy ben tek ergenler sanırdım 26 yasında kız bı buyuk bı kucuk bıde sanır sınır bozucu yazıyor manası ne yazık turkce donuyor yavastan:)))

0|0
    0|0
  • Necati Şaşmaz'da ihtiyaç listesi; - özne - yüklem - zarf

1|1
    1|0
    • o liste daha da uzar demedi deme :)

• En güzel türkçe konuşmayı Rahmetli Zeki Müren yapabiliyor.Ona yaklaşabilen yok bu konuda.

youtube.com/watch?v=4Nusv9RTRmw

• yiteeeeeerrrrr:) inan ben bir daha bu zülma katlanamam

0|0
    0|0
  • Adam 10 yıldır dublor kullanmaktan türkçeyi unutmuş... lütfen anlayış ile karşılayalım :D

0|0
    0|0
    • haklısın zaten konusmanın basında kendisine dublaj yapanı cagırmayı unuttugnu beyan etmisti kendisi:)

• Meger ne kadar temiz bir Türkçem varmıs

0|0
    0|0
  • Karisik konusmayaydi iyiydi

0|0
    0|0
    • Bence ağzından çıkacak olan kelimelere milyonlar hak vereceği için seçerek konuştu.Ve o yüzden ağır yavaş ve karışık konuştu.Bende canlı dinledim ve gayet güzel açıklamalar yaptı.

• Olsbilir, degindigi noktalar fena degildi cunku

Erkekler Ne Diyor 11

• Nerde o Necati abiye dublaj yapan eleman

0|0
    0|0
    • vidyoyu izledigim bes dk boyunca tüm hücrelerim bu sorunun cevabını aradı durdu:)

• adam yine ölmicek siz bunu konusuosunuz :D :D

0|0
    0|0
    • Polatlar ölmez :) dogrudur ama bence bu konusmayla on senelik yaptıgı karizmaya yaık kanaatindeyim

• pardon yazık ettigi ni eklemeyi unutmusum :) hala vidyonun sokunu üstümden atamamıs olsam gerek:)

• Adam yurtdisinda yasiyordu kurtlar vadisinde oynayana kadar. Bi insanin acigini yakalayinca niye bukadar seviniyorsunuz ki =s

0|0
    0|0
    • sevinmek degil ben aslında kendisine üzüldüm kendini gelistimesi ve topluma model teskil etmesi gerekn bir insanın düsündüklerini ifade ederken gösterdigi zaafiyet icler acısıydı acıkcası

• 1. sor bakim 10 senede öğrenememişmi?

2. alay edilmesini tasvip etmiyorum olabilir insanlık halidir yorgundur çekimden gelmiştir başyakan çağırınca reddememiştir falan fistan. alay edenler kıçınıza gülün siz

3. tırtlar vadisini izlemem sevmem hayranlıım yok fragmanları bile beyin mcıklamasına yetiyo zaten. teletabi neyse benim için tırlar vadiside odur. bide arka sokaklar die bişi vardı oda power ranger usa neyse o işte. öptüm :*

• Adam turkce biliyor ogrenmis zaten sadece telaffuzunda sorun var. Arka sokaklari hic hatirlatna ya, akasya duragindan kurtulduk darisi ona =D

• Yazıklar olsun! kemal sunal bile rol yaparken bu kadar saçmalayamadı )

link

0|0
    0|0
  • Bu adam nasıl birşeydir böyle.Bir kere bile izlemedim dizisini.Ama gerçekten diksiyon kursuna ihtiyacı var.Ya dublaj yapan eleman gelsin ya da altyazı geçsin kardeşim :D

0|0
    0|0
  • bence gayet güzek açıkladı :/

1|0
    2|0
    • sabit fikirlisiniz işte.sırf görüşleri seninkine benzer diye gayet güzel açıkladı diyorsun.

• tabi insanlarla dalga gecilmesini bende onaylamam bu yanlıs bisey ama bir konu hakkında konusuyorsan belli bir birikimin olmalıdır bu birikim olmadan nede olsa benim halkım her türlü beni sever zihniyetiyle cıkıp iki kelimeyi biaraya getiremiyosan bu tür yorumlara da acık olacaksın ya da konusmayı uslubuyla yapan insanlara bırakıp kösene cekilceksin söz gümüsse sukut altındır demiş atalarımız

• haklsın.Bende konuşmamasını tercih ederdim bu olaylardan sonra.Ama konuşmuş işte.Hata yapmış.Umarım bu iş fazla uzamaz.

• gerçekler acıdır,baklava tatlıdır ; o halde baklava gerçek değildir... NECATİ ŞAŞMAZ...

1|0
    0|0
  • konuşmasını geçtim o diziyi bu hareketi yayından kaldırtır

1|0
    0|0
    • adam zaten hayranlarına güvenerek yapmıs bu konusmayı ne olursa olsun her türlü bagırlarına basarlar beni zihniyeti kokuyor resmen demec

• başbakan da olsa kimse için halk karşıya alınamaz, bu dizi bildiğim kadarıyla en yüksek maliyetli diziymiş, izlenme oranları en az yüzde 50 düşer haliyle yapımcı da parasını sokağa atmaz

• haklısın hocam seni cumuhurbaskanlıgı secimlerine götürmek isterim hatırlarsan karadeniz bölgesinden baya bir catlak ses cıkmıstı da sandıktan cıka cıka akp cıktı ve din feryat figan giden millletten hatırı sayılır derece de oy toplamıslardı son bir kac secimdir bakıyorumda tablo aynı

• ben izleyemedim yeminle doktorlar dizisi olsaydı keşke onu izlemeye razıyıdım )

0|0
    0|0
  • Kafa aynı zihniyet aynı uslup aynı konuşma aynı. Bu milletten bir halt olmaz

0|0
    0|0
  • Anlaşılıyor ama güzel konuşamıyor.Yani anlaşılıyorsa da çok iyi konuştuğu anlamına gelmiyor.

0|0
    0|0
    • Tekrar düşündüm,adam konuşurken bana 5 bardak ayran etkisi yapıyor.(Uykum geliyor)

Yükleniyor...