Babası kızı vermiyor. Evlilik istiyoruz, babasının izin vermesi icin ne yapmalı? 5 yıldır sevgiliyiz

artık dünya evine grmeyi istirouzz babasını ikna etmek icin neler yapmalıyım.. lütfen cevaplayın ihtiyacm var kacırın demeyin gelinilkle cıkrmak istiorm evden ve babasının karsısınaa adam gibi cıkıp dedim kızını seviorm die olmaz dedi karar sizin.

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Neden istemiyor? Eminim kız çok küçüktür. Veya iş sorunu vardır.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• akraba iseniz vermez tabii..

0|0
    1|0
  • adamın belkide sanatçıya verecek kızı yoktur düzgün bir işin var mı

0|0
    1|0
    • cok sükürr hersyim varr allah sükürr akrabayız diee vermioo nedenii

• söle bisey var hiç tanımadk birbirimizi bunlarla bir anda karsıma cıktı asık oldum elimde olan bisey degildi ve 1.5 sene pesnden kostom kabul etti 4 yıl cıktık askere gttm ayrıldk askerdn gldm tekrar bir araya gldm artık evlilikk istioruzz herkesde bilioo amca kızı ama benim yapabilckk biseyimm yok bunda gönül otada konuoo bokadaaa

• zibidi gibi giyinmişsin bir de kız istiyorsun. tüüüüü sana.

1|0
    1|0
  • vermeme sebebi neyse onun üstesinden gelmeye çalış

1|0
    1|0
  • maço erkeksin ondan istemiyor

0|0
    1|0
    • duygusal ve romantk bir erkegm ama konuuu sevgilim oluncaaa farklıı

• ay yerim ben senin kız arkadaşını çok tatlıymış yakışıyorsunuz aslında sen babasıyla yalvarır gibi konuş belki fikri değişir ;)

Erkekler Ne Diyor 5

• sen elini çabuk tut.

ya ikna et babasını

yada kaçır.

aile baskısı işin içine girerse yengenin fikrini değiştirebilirler sonra bir kavga araya gurur felan giripte sevdiği halde ayrılanı çok gördüm(Allah ayırmasın)

1|0
    1|0
  • YASLAR KAC KAC

0|0
    1|0
    • kız 23 ben 22

• onun gözüne gir biraz hacı verir nie vermesin senden daha iyisinimi bulcaklar

• bendee öyle diormm daa anlamıooo gttm konustumm kendimm bide olmaz dioo karsıyımm dioo ii bendee alırımm eninde sonunda dioo kacarsa kacsınn dioo

• Profildeki sensen değil kızını 1 lira vermez benden söylemesi.

0|0
    1|0
  • kız mal mı da babası vermiyor?

0|0
    2|0
  • vecihi gibi uçakla evine gir

1|0
    1|0
Yükleniyor...