Kapat

Annen değilim baban değilim onlar başı boş bırakmasın dedi bana bu ne demek ?

Sevdiğim bir adam var uzun zamndr.Duygularından emin değilim bana beni sevdiğini hiç söylemedi.Bize bir şans verdik ilerliyoruz gayet güzel bir ilişki.bazen oluyor beni gerçekten düşündüğünü hissedebiliyorum bazen oluyor umrunda olmuyorum, aklına bile gelmediğimi düşünüyorum..Ne giydiğme falan pek karışmaz.ben de azcık kıskansın istiyorum çok değil azcık.işte bir yere giderken haber veriyorum oda her haber vermemde "kendi kararlarını kendin alablck yaştasın sonçta" diyor sürekli dedi bende "ben senden izin almıyorum bilmem farkında mısın söylüyorum ki tatsızlık çıkmasın sonrasında" gibi şeyler söyledim.Bundan sonra haberde vermicem dedim."O kadarda değil"dedi.Geçende napıyosun dedi 3.sınftan arkadaşları finale çalıştıryorum dedim kim dedi Eraylar dedim.Otur oturduğun yerde git kendi derslerine çalış bokunu çıkardın iyice dedi.(hoşuma gitti açıkcası) ama bilerek yapmadım tesadüf sadece

geçende eve geç girdim gece 23:00 gibi nerdeydin dedi ablamlarlaydım dedim bu saate kadar ne yaptın falan dedi bende bu kadar başı boş bırakma sende dedim... ki şakasına demez olaydım.Annen değilim baban değilim onlar başı boş bırakmasın seni dedi bana çok kırıldım ciddi misin diye sordum evet.kıskandırmak için böyle şeyler yapma çok kızdım o ne demek öyle dedi.ama ciddi anlamda şakasına söylemiştim :(

sizce ne yapmalıyım nasıl davramalıyım artık ?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ustune fazla dusme kuzuu

Taaam mi? :-)

0|0
    0|0
    • Ya kimseyle konuşmadığı kadar bana vakit ayırıyor hiç bir şey hissetmese bunu yapmaz heralde dimi ? birde ilk günler seni kırmak istemiyorum ondan aslında şans verdik dedi iyide bir insan sevmediği bir insanın tribini kahrını nasıl çeker ? Üstüne gitme derken nasıl mesela neler yapsam ki ? :(

• İlk yardim bile; zamaninda isi bilen biri tarafinda yapilirsa hayat kurtariyor

Sonucunu kesdiremedigin,bilmedigin seyleri uygulama!

Bilerek kiskandirma,

Anlamis senin kiskandirmaya calistigini

Anenmiyim falan demis gecistirmis yani ama kiskanmis ama gizlemeye calismis

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• adam sorunlu gibi duruyor. sen asıl kıskanmasından çok sana değer vermesini, sahiplenmesini istiyorsun ve o da bunu yapmıyor. bu kadar basit. ne yapacağın konusunda da, ben olsam değiştirmeye çalışmak yerine bana değer verecek birini bulmaya çalışırdım.

0|0
    0|0
    • ailesine ayırmadığı vakti bana ayırıyor benimle konuşuyor ? sevmeyen bir insan bunları neden yapar :/

• dimi sende haklısın :(

• şunu da unutmaman gerekir ki, sen de değer verilmeyi hak ediyorsun, insanların değişmesini bekleyerek hem kendini hırpalama hem de zamanını boşuna harcama derim ben ama sen yine de kalbinin sesini dinle boşver.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...