6 yıllık evliliğim galiba sona eriyor. Siz olsanız ne yapardınız?

bugün sabah kavga ettik. yine başka kadından geliyordu ve bugün ilk defa yüzüne karşı söyledim. ben hamileykende yapıyordu biliyordum. herşeye rağmen sineme çektim. çocuk doğdktan sonra yine eski fiziğime kavuştum. eskisi gibi olmaya başlamıştm sırf beneden nefret etmesn diye elimde ne geliyorsa yaptım. beni neden aldatyorsun, beni sevmiyor musun diye sorduğumda bunun sevgiyle bir alakası yok seni hala deliler gibi seviyorum dedi. bazı şeyleri istesem yapmayacağınıda biliyorum dedi. affet beni dedi. tokat attm ben aynısını yapsam sen beni affedermydn dedim. oda öyle şeyler söyleme dedi ağlamaya başladı. bende defol hangi o.nun yanından geliyorsan dedim. boşanacağız yetti artık dedim. o an sinirle boşanıp başka birini bulacağım dedim. oda asla boşanmayacağım dedi seni seviyorum dedi. evden kovdum. ama telefonla arayıp duruyor. 3 yaşında kızım var. 6 yıllık evliliğim galiba sona eriyor. siz olsanız napandınız?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• karı kocanın arasına girilmez böyle durumlarda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Pat diye boşanma..Çocuğunuz var..Öyle kolay olmamalı..Biraz bekle..Belki aklı başına gelir..Yazık çocuğunuza.Biraz bekle akıllanır belki baktın olmadı sonra gerekeni zaten biliyorsun..

0|0
    0|0
  • ayrılacaksan bir dk durma ama ayrılamıyorsan intikam alacaksın tabi ki sen de aldat ama sevecegin biriyle. önüne gelenle degil.

0|0
    0|0
    • en yakın zamanda boşanmak için başvuracağım.aldatmam o zaman ondan farkım kalmaz

• böyle mi tavsiye vereceksen kardeş ?

• ne yapsın ömrü boyunca onu aldatan sevmeyen birinin dizinin dibinde hizmetci mi olsun eger bosanamıyorsa ? onun da mutlu olmaya hakkı yok mu ?

• gerçekten başka birinden geldiğine eminsen 1 dakka durma derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çoktan ayrılman gerekirdi bence arada çocuklar var evet belki ama bu çocukların babası düzgün bir adam değil ki, boşan bence ha şans vereceksen bir kere daha şans ver en fazla gene aynısını yaparsa -ki bundan kolay kolay vazgeçecek biri gibi değil sanki öyle anladm ben- o zaman boşanırsınız, hem kendin hem de çocukların için bence o adamı bırak.. ailen sana destek olur eminim ki...

0|0
    0|0
  • canım allah yardımcın olsun öncelikle yani sürekli aldatan birinin sevgisine güven olmaz ki zaten ha birde kadınlık gururu denen birşey var bence en doğrusunu yapıyorsun

0|0
    0|0
  • Böyle sevgı mı olur bırak uğraşma canına ve kızına yazık.. Kadınlık gururuna yazık.. İyi bir avukat tut elinde ne varsa alabıldıgıni al aldatıldıgını kanıtla nafaka talep et. Eger ben onun parasına dokunmam dersen de yıne al bankaya koy kızına gelecek hazırla.

0|0
    0|0
Yükleniyor...