Hangi takımı destekliyorsunuz neden?

İlk ben başlıyım babam koyu beşiktaşlı annemse koyu galatasaraylı hatta hatırlıyorum ben küçükken bunlar maç günlerinde kavga felan ediyolardı babamdan dolayı bende mecbur beşiktaşlıydım ama tam hatırlamıyorum 11 12 yaşındayken bizimkilere aldırmadan fenerbahçeli bir arkadaşımdan formasını rengini beğendiğim için ödünç istedim o gün bugündür fenerliyimdir. d

0|0
13|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 5

• Elhamdülillah Fenerbahceliyim

0|2
    0|0
  • Biz hɑykırırken tribünde sevdɑmızɑ beşiktɑş diye, siz mɑnitɑ kollɑrındɑ bɑğırdınız boş sevdɑlɑrɑ ɑşk diye :D :D

0|1
    0|0
    • 1ay

ahahaah bjk taraftarı bir farklı cidden bunu bir fenerbahçeli olarak söylüyorum geçenkiz napoli maçındada belli ettiniz kendinizi

• 1ay

Evet ağızlarına sıçıp yolladık.

• 1ay

Hani sizin yapamadığınız şey bu :D erkeksiniz ya hani anca küçük cocuğun kafasına bira şişesi atarak ölümüne sebep olursunuz beni burada konuşturma.

• Erkek adam renkli takım tutmaz 😂 bu arada avrupa daki tüm türk takımlarına başarılar diliyoruz

0|0
    0|0
  • Abi juventus hep italyayı takip ettim gözlüklü uZun şaçlı zenci orta sağ oyuncu (edgar davis) hayranıydım ondan kaynaklı birde pirlo ve gattuso ya da totti süper oyuncular... İtalya liği maç 90 dk maç 0 0 pirlo juventus 1 0 frikikten xd

0|0
    0|0
  • Ankaragücü ve Fenerbahçe renkleri ortak

0|0
    0|0
Yükleniyor...