Fatih Terim Galatasaray ın Başına Tekrar Geçmelimi Sizce?

Sneijder maç sonunda takım neden kazanamadi sorusuna"O nu arkadaşlara sorun böyle oynayarak kazanmak imkansiz dedi açıkçası bugün Sneijder eski gunlerinden esintiler verdi biraz şansli olsa ligde yilin golünü atacaktı onun performansı maçtaki tek kazanç.
Bence Fatih Terim artik gelmeli Terim varken birak Şampiyonluğu liderliği 1 hafta bile kimseye vermiyoduk devre arasinda Depay+Forvet lazim

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hoca iyi niyetli ama malasef her alt yapi hocasi iyo olmuyor oyunu okuyamiyor bjk macini aldik yok berabere bitsin dedi hediye etti. fatih terim gelsin isterim ama hep zor durumda fstih hoca gel mi dicez bence turk hocalara yonelmek gerekiyor ben eski futbolculardaj olusan grup istiorum. Bulent korkmaz ya da hasan sas ya da okan buruk teknik direktor. yardimcilari ayhan akman emre aşik umit davala gibi. birileri olmali. Bunlar olsa su takim daha iyi top oynar ruh verirler. takima takim ölu gibo bu gidisle cok dalga. gectigimiz. fenerin altinda bitircez ligi ve sunuda soyluyorum eger bu yilda kotu bitirirsek muslerayi kaybetcez burada kalma sebebi galatasarayi sevio ama kupa kaldirmak on8j en buyuk hedefi. bu. hedeflerden koparsak onu tutamucaz. Bence. depay kiralanabilir satin alma sansimiz. zaten 0... ama kralik. oyunculari sevmiyorum pek. umudum kalmadi. bu seneden zstem haftaya fener. maci da var sonra bursa ve. kasimpasa maclarida cok. kolay. kesin. galibiz diyemiom

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Türk Milli Takımı'nı izleyen her insan Fatih Terim'in artık bitmiş bir direktör olduğunu görür.

Ayrıca Galatasaray kim, Depay kim mk?

0|1
    0|2
    • 1ay

Türk Milli Takimi Galatasaray la ayni kefeye koymayin.
      Ayrica sen muhtemelen daha öncede Sneijdrr kim Galatasaray kim mk diyenlerden birisindir diye tahmin ediyorum

• 1ay

İnter 2010dan beri şampiyon olamiyor doğru düzgün Şampiyonlar ligine bile katilamiyor en son bir adam satın aldi Manciniyi falan getirdi işte o İnter ve Milan mali anlamda çok gerilediler bir Juventus ayakta kaldi 4. Yıldız sezonundada Juve istedi Sneijderi yonetim satmadi.
      Depay ve iyi bir forvet gelirse bence iyi oynariz.

• 1ay

Oynayamazsınız, Depay da öyle çok matah bir adam değil.

Galatasaray'da bir iki oyuncuyla çözülemeyecek problemler var.

• Terimin geldigi her dönem daha kötü oluyor takım
    Terim gelmesin
    Tugay Kerimoğlunu getirsinler takımın başına güvensinler birazda..
    Bir kaç sene sonra takım düzelir.

0|0
    0|1
    • 1ay

Terim geldiğinde stadda Real Madiridi kaleden çikarmiyoruz İngilterede Alex Fergusonun efsane takimina 10 kişi defans yaptiriyoduk nasil kötü olmak bu. Eğer Terim gönderilmese 4. Yıldızı küçüklügumde Fenerliydim diyen korkak Hamza değil Galatasaray ın gerçek efsane Teknik direktörü Fatih Terim takacakti Tugay daha oğluna soz geciremiyor futbolcu Hocasini gördüğü zaman titremeli

• Çok büyük Galatasaray taraftarıyım cok iyi takip eder cok iyi izlerim..
    reikerink Bey'in en büyük hatası oyunu okuyamıyor takımı ateşleyemiyor.
    tamam terim milli takımda egosu yüzünden sıkıntı yaşıyor ama galatasarayı dirilteceğine inanıyorum.

Ha bu arada Terim'e gerçekten ayar olmuş vaziyetteyim milli takımın hali belli çünkü yalçın gibi başakşehirin stoperini adam kadroya almıyor be

0|0
    0|0
  • Depay gelmez hayal kurmayalım
    Şino haklı bu takımdan bir b*k olmaz hoca desen iyi niyetli ama yetersiz Beşiktaş maçında aynı hatayı yaptı aldığı maçı verdi oyuna müdahale edemiyor

0|0
    0|0
  • yaw bizim uzun stoperimiz yok hakan balta semih kaya ile oynuyoruz sag bek desen halen sabri. sag acıgımız desen yok sneijder desen allaha emanet takımın içine ettiler keske terim gelse

0|0
    0|0
  • Snejder terim'i istemez

0|1
    0|2
    • 1ay

Sneijder ne alaka biz istiyoruz

• 1ay

Real Madrid macinda maçın oyuncusu seçilmisti ama Terim zamaninda

• 1ay

Avrupada ve derbilerde oynar tabi kendini göstermek için

• Gerek yok.