Galatasaray 1 Başakşehir 2 maç hakkındaki düşünceleriniz neler? Nedir bu Galatasaray'daki yan pas hastalığı?

Kazandığımız maçta bile söyledim futbol olarak üstüne koymalıyız diye ama her geçen hafta kötüye gidiyor bu yan pas al gülüm ver gülüm hastalığından kurtulmalıyız Trabzon Adana Karabük Başakşehir hep aynı hastalık biraz dikine rakibi hataya zorlayacak pozizyonlar yaratmalıyız futbolcular risk almıyor Bruma hariç al ver böyle olmaz bu işler haftaya derbi var birde işimiz yine kolay değil inş kaznaırız ama bu futbolla çok zor biran önce düzelmesi gerek Galatasaray'ın siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• brumanın ayağına top gelmedi bu maç, inanılmaz etkisizdi. golü bulmakta zorlanıyoruz.

0|1
    0|0
    • 1ay

Çünkü artık rakipler sadece Bruma'nın çalım attığını risk aldığını biliyor ve başına 2 top ayağına geldiğinde etrafında 3 kişi oluyorlar etkisiz kalması normal gerçi kim etkiliydiki? Golü bırak poziziyona girebilsek.

• 1ay

aynen kaleye yaklaşamadık bile uzaktan denemeye basladılar artık. takım cidden kötü

• 1ay

Aynen öyle.

En İyi Erkek Görüşü

• Türk futbolundan bir halt olmaz, gs de fb de kazansada kötü oynuyorlar.. olmaz bunlardan

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Geçmiş olsun

0|1
    1|1
  • Ulan sende nereye yamulacağını bilemeyen bir insansın
    2 dakika dik dur be !
    Ortalıkta her tür hukuksuzluk hertür adam kayırmaca ve kalleşlik dönüyor, bu da çıkmış birilerine şirin görünmek için light light yorum yapıp kendi takımını eleştiriyor.
    Ulan sen kendi takımını eleştirmeden önce arkandan gelene bak be !!!

1|1
    1|5
    • 1ay

Doğruları söyleyince böyle oluyor işte bekliyodum böyle bir yorum kim olduğunuda biliyorum gizlide yakışmıyor sana bunları söylemezsek herşeyi hakeme bağlarsak olmaz bu işler gözle görülen şeyler var hakem zaten var bu belli birşey ama biz poziziyoan giremiyoruz. Bu yorum yakışmadı sana gizlicim diyorum :) Kimlerin yarışın içinde olması için hakemler tarfından kollandığınıda biliyorum merak etme.

• 1ay

Bak bu yorumunda bile kendini ele verdin bana böyle çıkışın ilk defa değil %100 osun demiyorumda tahmin edebiliyorum neyse sorun o değil dik durma mesele değil dik durmadığımı nerde gördün geçen sene kaçıncı bitirdik çoğu Galatasaraylı yoktu yine ben burdaydım takıma shaip çıkıyordum bu eleştirinin dik durmakla filan alakası yok dediğim gbii onlarıda biliyorum ve söylüyorum hakemlerin Beşiktaş lehine karar verdiğinide söylüyorum ama bu eleştiriler olmalıki takım düzelsin haftaya derbi var bunun bilincinde oynasınlar herşey güzel Başakşehir zaten güçlü yenilgi normal dersek haftayada hüsran olur yoks akümede düşse ben Galatasaraylıyım ve yine burda olurum konu o değil.

• 1ay

kusurabakma ama sen hiçbir zaman dik durmadın hep birilerine şirin görünmeye çalıştın
      ve yemin ediyorum ben sandıgın kişi değilim
      sandıgın kişiyide biliyorum
      o benim eski arkadaşım

• Yazık galatasaraya :)

0|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Takımda bitmiş ve okeye dönen birçok oyuncu var.

Selçuk İnan başta geliyor. Sneijder çok saygı duyduğum bir adam, ama artık eski Sneijder değil ve bu organizasyon fukarası takımda birşeyler yapması zor, zor olduğu gibi ne yapacağını da bilemiyor ve fiziken gerilemiş durumda.

Bruma dışında ligin vasatın üstünde kanat oyuncusu pek yok. Yasin Öztekin anlık patlama adamı, Sinan Gümüş falan bu seviyelerin adamı değil.

De Jong top yapabilen bir adam ama takımda hücum planı yok.

Tolga Ciğerci bu seneye kadar bir sezonda 10 maçı aşamamış, futbol adına birşey ortaya koymuşluğu olmayan bir adamdı zaten.

Eren Derdiyok her ne kadar Galatasaray taraftarı beş maç iyi oynadı ve röveşata vurdu diye Ibra sansa da, Almeida'dan daha vasat kariyeri olan bir adam. En iyi zamanlarında bile 15 golü bulamamış ve son üç dört senedir 5 golü pek aşamamış bir forvet.

Defans hattı konusunda konuşmak bile istemiyorum, Semih Kaya Beşiktaş'ı, Fener'i geçtim, Alanyaspor'da bile zor forma giyer.

Chejdou desen o da bir dengesiz, Hakan Balta hakiki bir stoper değil, Serdar Aziz vasat bir adam. Carole'u saymazsak takımda oynadığı mevkiiyi hakeden bir defans oyuncusu yok. Belki Linnes ama iskandinav topçular sistem oyuncularıdır, çok yaratıcı veya çok teknik olmazlar o yüzden bu takım yapısında başarılı olması zor.

bir Muslera var işte koca takımda işini hakkıyla yapan. bir de şu sıralar Bruma.

0|2
    0|1
  • Gs de doğru gitmeyen birseylerin olduğu özellikle gençlerbirliği maçınınin ikinci yarısı ve adana maçındaki oyundan belliydi. Kazanılan 3 puana rağmen oyun kötüydü. Her maçı muslera ve bruma kazandiramaz ki nitekim daha becerikli olan Başakşehir gibi takımlar galibiyeti alıyor boyle
    Sabri-semih-hakan balta defansıyla gol yememek nerdeyse imkansız

0|2
    0|1
  • Defans sorununu çözemedik mevzu bu
    bir türlü kaç senedir bu sorun var
    serdar aziz.. neden alındı merak ettim cidden.. oynamıyor adam hiç..
    brumaya bel baglamak saçma her maç defans sorunu cözülmeli en kısa zamanda

0|1
    0|0
  • Bir Beşiktaşlı olarak, Galatasaray gerçekten rakibimiz değil bu sezon. Riekerink fırtınası geldi geçiyor. Ne kadro kalitesi, ne oynanan oyunun kalitesi yeterli değil Galatasaray'da. Başakşehir bu sene bizi oyalayacak bunu biliyorum.

1|2
    2|1
  • galatasaray işi cıvılttı bence teknikdraktörde hatalı iyi eğitemiyor

0|2
    0|0
  • Başakşehir namağlup şampiyon

0|1
    1|0
    • 1ay

Olacaksa olsun Başakşehir vb takımların şampiyon olmasına sevinirim Bursa örneğindeki gibi bakalım daha çok var.

• 1ay

Fener zirveye tutunursa Bjk Fb kapismasi olur yine

• Teknik direktörte bir skim yoj oyuna müdahale yeteneği sıfır

0|1
    0|1
  • Siz bizim rakibimiz olamazsınız hep dedik yerinizi bir türlü bilemediniz
    Şampiyon Beşiktaş bunu kabul et :D

0|0
    0|3
  • yazık sana Cim Bom a giydirenlere + ver sana doğruları yazmış gizli kullanıcı kıza + ver me geçmiş olsun deyip kinayeli davaranana + ver ama gizli kullanıcıya verme aferim sana bu orta yolcu tavrını bırak takımını destekle hep sanada yerimiz var burda heee ben demiyorum ki eksiğimiz yok ama bunu kendi içimizde konuşuruz sen demirören federasyonunun beşiktaşın arkabahçesi yapıldığını görem gel takımı eleştir pes yani susuyorum

0|0
    0|5
    • 1ay

bana yorum falan da yazma burda o kızın yorumuna aferim helal olsun yazmak isterdim ama gizli oldugum için yazmıyoru ama verdiğim + helal olsun ona belki okur burdan

• Başakşehir bunu hep yapıyor Yalnız o değilde gizli kız fena fırçalamış ve başkalarına karşı kışkırtmış sanki eşin

0|1
    0|1
Yükleniyor...