Akupunktur denediniz mi? iştah kontrolü için falan?

arkadaşlar akupunktur tedavimin son günüydü bugün ve 5 haftada 66 kilodan 55 kiloya indim, ek olarak

--günde 1200 kalori %80 protein

--günde 2 saat yüzme

---günde 3 saat spor salonunda çalışma

---ek olarak merdiven ip evde mekik ve haftada 6 saat pilates dersi

denemelisiniz! yenilendim resmen ya bakmaya doyamıyorum aynaya! :))

akupunktur acayip iştah kesiyor hiç abur cubur istemedi canım 1 saniyeliğine bile :)

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• bu program da akupunkturun etkisi galiba % 2 :) geri kalanını sen basarmıssın. şaka bir yana bu kadar sert program yapmayan ama akupunkturla zayıflayan arkadaslar oldu.

0|0
    0|0
    • hayır bak akupunkturdan önce canım habire yemek istiyordu belki de psikolojiktir ama sonuçta iştahımı tamamen kapattı diyetisyenimin listesi dışında hiç yemek istemedim bile :))

sırf tartıdaki sayı değil varya bedenim de değişti biçimlendi inceldi 40 bedenden 36 bedene indim ve selülitler gitti

• yumurta domates salatalık süt peynir yeşillik yeşil zeytin keten tohumu etimek

• iyi beslenmişsin. guzel bir vucut elde etmişsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• sigarada işe yarıyorsa aylık sigara parasına denenir. fakat ben o tekniği bilezik niyetine lastik bant takıp her canın sigara/cips istediğinde bir kere canını yakacak şekilde tutup bıraksan psikolojik olarak bağımlı olduğun nesne/kişiden uzaklaşmak için iyi taktik. bir ilişki bittikten sonra bu yüzden acı çekeriz diye bir spekülasyon da atabilirim hatta.

0|0
    0|0
    • anoreksiya hastası kızlar yemek yememek için o yöntemi kullanıyorlar evet etkili

• karısık bir durum

0|0
    0|0
  • kafaya batırdılar ama bilmem ne için olduğunuda hatırlamıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...