Riekering sizne nasıl t. direkrtör?

Sene başında her Gsli bizim teknik direktör süper böyle iyi şöyle iyi dediler bizde anlatmaya çalışdık A takım hiç yönetmedi bak başınıza iş alırsınız hayır ona Rikering Bey diyeceksiniz dediler şimdi ise onlar bu adam ile olmaz diyorlar peki şimdi soruyorum size bu adam nasıl bir adam.

• Çok iyi kalmalı bence.
    75% (6)32% (6)44% (12)Oy Ver
  • Berbat derhal gitmeli.
    0% (0)47% (9)33% (9)Oy Ver
  • Gsliyim ama böyle birşey beklemiyorduk.
    0% (0)16% (3)11% (3)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    25% (2)5% (1)12% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
2|9

En İyi Kız Görüşü

• kötü olduğunu düşünmüyorum. elbette kaybettiğimiz maçlar olacak ki başakşehir gercekten cok güclü bir takım. biz pas yapıyoruz ama gole ulasamıyoruz. umarım kısa sürede bu sorun çözülür

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaşlıyım bence genelde teknik direktörleri çok abartıyoruz evet bazen etkileri oluyor Galatasaray da bir çok kaliteli isim var ama oyun iyi değil Beşiktaş için aynı görüşteyim evet Şenol Güneş başarılı ama hata çok yapıyor kalede Tolga da ısrar etmesi Cenk Olcay Israrları ve ısrarla Kerim Frei a şans vermemesi bence bunlar belirgin yanlışları evet Kerim Frei çok şahsi oynuyor ama bu kadar fazla Olcay Cenk oynarken ve bu kadar kötü etkisizlerken şans verilmesi lazım konuyu dağıttım kusura bakma ama dediğim gibi bugünkü hataası Podolsiki geç oyuna sokması ayrıca Galatasaray ve Fenerbahçe bana göre teknik direktörlerini ilgilendirmeyecek bir hata yaptılar transfer döneminde Galatasaray ve Fenerbahçe en fazla transfer paralarını stoper oyuncuları için harcadılar böyle olunca Beşiktaş o kadar etkili oyuncularını kaybetmesine rağmen geçemediler Beşiktaş ı Serdar Aziz hala sakat Fenerbahçe nin stoperi İngiltere den gelen oyuncu da beklendiği katkıyı yapamadı bana göre paraları boşa harcadılar bu da başarı için çok önemli bir nokta benim görüşüme göre

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Fenerin hocası gibi yaşli değil en azından 😀Geçen gün arkadaşlar daha kimi kadroya alip almadığını hatirlamiyor diye dalga geçiyordu😂😂😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Şimdi herşeyden önce, Galatasaray taraftarının sezon başlamadan önce takımdan umudu yoktu. Şu an bu kadar umutlanmalarının en büyük müsebbibi bu adam.

Ancak normalde altyapı antrenörüyken bir anda teknik direktörlük görevi verilmiş, bu konuda yeterli tecrübesi olmayan bir adam.

Bir iki sezon sonra belki hakkaten kendini geliştirir ama şu an oyun okuması falan tam oturmamış durumda. Aksi gibi, takımı aşırı vasat, ezeli rakiplerinden cidden çok geride ve berbat planlanmış durumda.

Çok iyi bir teknik direktör değil, ama zaten normalde teknik direktör değil, bu kadar oynattığı için bile taraftarın memnun olması lazım.

Ha, yeterli mi? Değil gibi, lakin Galatasaray'ın başına hangi iyi teknik direktör gelmek ister şu an? O da soru işareti. Kimse borç batağında, berbat yönetilen, bitmiş oyunculardan kurulu bir iskeleti olan FFP cezalısı bir takıma gelip kariyerine zarar vermek istemez.

0|0
    0|0
  • Takım gün geçtikçe iyiye gitmesi lazım dedim kazandığımızda bile bazı maçlar hariç futbol kötüydü ama daha kötüye gitti futbol avrupa yok sadece ligdesin çok zor değil lig kaliteni sahaya yansıttığın sürece önceki sorunda söylediğim konulara acil çözüm lazım takım poziziyona giremiyor. T. D gelince oda tecrübesiz bir nevi bizde staj yapıyor ama yönettiği takım Galatasaray beyliğine beyfendi eyw ama futbol olarak iyi durumda değiliz haftayada kaybederse takım hatta puan kaybederse çatlak sesler çok daha yüksek çıkacaktır.

0|0
    0|1
  • Yasine bir hafta ceza vermişler :D madem ceza vercen adam gibi ya sezonu kapatsın ya da verme arkadaş takıma zarar oldu sımdı niye ceza almıs oldu cok sacma ya.

0|0
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum çok iyi bir teknik direktör ama tecrübesi yetersiz. Karşısındaki takımda boş değil üç büyüklerin hepside puan kaptırabilir başakşehire ama süper lig icin yeterli bir hoca değil

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim , riekerink galatasaray'ı çalıştırabilecek bir teknik direktör değil

0|0
    0|0
  • Riekerink mi de hoca?

0|0
    0|0
  • Ptt 1. Lig takımı hocası olmalı

0|0
    0|0
  • Berbat acemi derhal kovulması gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...