Fener kümeye düşer Gsliler bir sonraki lig maçında Fener 1 puan önde olucak biliyormusunuz?

Fener küme düşer diyen Gsliler şu an 5 puan fark var bu hafta kazandık mı 2 ye düşer eeeeeeeeee Kadıköyde sizinle maçımız var kaç yıldır yenemiyorsunuz oldumu puan farkı 1 bizim lehimize yani öne geçtik mi Gs geçen yıl ki gibi küme düşmeye oynamaya başlamazmı sizcede.

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sezon sonu "4s" temizliği yapması lazım. Selçuk, sneijder, semih, sabri. bu dört futbolcuya liste artabilir, yaşattıkları tüm başarılardan dolayı teşekkür edilerek yeni yapılanmaya gitmesi lazım. Tıpkı 2007,2011'deki gibi. Takımda bir tane iyi orta açabilen oyuncu yok, bekler de dahil. Oyun aksiyonu zenginliği açısından bunun da eksikliği olmaya devam eder, bu eksiklik giderilmediği sürece.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Başlamaz daha çok sular akar ama bu futbolla kadıköyded eiş zor yan pas hastalığı var bizim takımda ve kimse risk almıyor Bruma hariç.

0|0
    0|0
  • Birader ben sizin sahanızda sizi yendigimizi gördüm ama senin dedelerin bile Ali Samiyen stadında şampiyonluk ilan eden bir FB görememiş erken konuşuyorsun ve boş konuşuyorsun

0|0
    0|0
  • Bu Başakşehir bizide (Beşiktaşı) yener

0|0
    0|1
  • rakibiniz olarak bizi goryorsunuz tsk de : D basaksehirle su an 11 fark oldu aranızda : D dusun yakamızdan

0|0
    0|1
    • 1ay

O önemli değil puan kaybeder.

• 1ay

nasıl önemli değil ya .. adamlara deplasman golunu bile biz attık catır catır savunmada var hucumda var ... ben fb şampiyonluk yarısında gormuyorum . gs böyle oynarsa onuda gormuyorum.

Yükleniyor...