Emre Belözoglu ve Rezil Hakeme Ne Soylemek İstersiniz?

Ikisinede Katıksız diyorum gerisini siz doldurun? ?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Emre'nin nesi var aynı sizin melo gibi oynadı bu akşam melo'nun yaptıkları işte tamda bu. tabi işinize gelmedi. neyse başakşehir acımadı galibiyete hiç gölge düşürme. 50 milyon euro dediğiniz bruma'nın adını zor duyduk sahada. muslera desen 2. golde %100 kırmızı kartlık faul yaptı frikiği kazandırdı rakibe sarı yedi sonrada golü yedi.

0|1
    1|0
    • 1ay

Adam hakemi dovuyodu Resmen Ridvan bile nasil kart vermedi anlayamadim dedi Bruma nin akli derbiye gitmiş Avrupanin şu anda en çok çalim atan oyuncusu bugün çalim girisiminde bile bulunmadi Sadece Eren çok kötü Sneijder eski Sneijder gibi oynadi bugün şanslı olsaydi yilin golünü atacaktı.

En İyi Kız Görüşü

• tayyip 2 GS 1 şeklinde sonuçlandı bu maç.
    Allah kahretsin bu ülkedeki her kurum içnine kurt düşmüş kiraz tanesi gibi oldu, birtek futbolumuz vardı zevk aldıgımız, maalesef onuda elimizden aldılar.
    Geçen hafta fenere kazandırdıkları maç, ondan öncesi b. yıldırımın fenere kazandırdıgı konyamaçı, aydınus denen dümbüğün gs trabzon maçında trabzona kazandırdıgı maç.
    ALLAH BELANIZI VERSİN SİZİN YA, BİRTEK FUTBOL KALMIŞTI ONUDA MAHFEDİP ELİMİZDEN ALDINIZ !
    ALLAH İKİ CİHANDA DA LANET YAĞDIRSIN HEPİNİZİN ÜSTÜNE, ÖZELLİKLEDE TÜPÇÜ VE ONU ORAYA ATAYANIIN ÜSTÜNE

2|2
    1|4
    • 1ay

Emre gitti hakemin kolunu tuttu bagirdi cagirdi kart yok Eren geldi sessizce itiraz etti hemen kart sonra tarafsisiz diyorlar maçı kaybettik ama Sneijderi kazandik bu şutlar her zaman 1 karis disari gitmez

• 1ay

Aynen öyle Fener 2 haftadir hakem sayesinde kazaniyor biz ise hakemler yüzünden top oynuyamiyoruz

• 1ay

Artık bu ülkede futbol bitmiş durumda.
      Umarım alternatif bir Avrupa ligi kurulur ve Galatasaray ve Beşiktaş gidip orda oynar.
      Fenerde sevgili tayyibiyle beraber gidip kendi aralarında maç yapsınlar.

Erkekler Ne Diyor 12

• Emreye boşuna futbolun f... si demiyorduk
    Onu bir kenara bırakırsak Başakşehir hak ederek kazandı adamlar sistemi oturttu , gs de iyi gitmeyen şeyler olduğu gençlerbirliği maçından itibaren sinyal veriyordu , her mac muslera ve bruma kurtaramaz

0|0
    0|0
    • 1ay

Başakşehiri ligde yenmek çok zor Brumanin akli tamamen Fener maçına gitmiş bir tek Sneijder oynadi onun adina sevindim eski sneijderden esintiler verdi Erenle bu iş olmaz

• 1ay

Burak Erene bin basar Burak gibi ligde 33 gol atmış enden golculerden birisini küfür ederek yolladilar. Beşiktaş geçen sene kadar iyi oynamiyor bence Şenol Güneşte yanlış tercihler yapıyor ama en azindan Şampiyonlar liginde falan oynuyorlar Galatasaray haftada 1 maç yapıyor bu oyun böyle olmamali bak Fenere yine hakemler kiyak gececek

• 1ay

Son 3 maçtır kollanıyorlar özellikle konya ve karabük maçında abes ortaya çıktı
      Eyvallah @sibeeell1903 dilimiz döndügunce yazıyoruz birşeyler iste

• Daha ilk yarıda söyledim hakemide bu Galatasaray'ın futbolunada acil çözüm lazım böyle yan paslarla vs şampiyon olamayız biraz daha rakibi hataya sürüklemek lazım dikine oynamak ceza sahasında çoğalmak lazım al gülüm ver gülüm bunu önceki haftalardada söyledim Trabzon maçı Adana maçı bu maç ilk Karabük maçı hep aynı böyle olmaz tamam pas yapılırda bu nedir. Emre zaten hakemi dövecekti kart çıkartmadı çok ilginç ama biz futbol oynamalıyız.

0|0
    1|3
    • 1ay

Top oynamaya kalksan nolucak Sneijdere faul yapiyorlar hakem faulu Sneijder yapti diyor şaka gibi Erenide çok fazla şişirdiler resmen 10 kişi oynatti takimi tek Sneijderi begendim o şutları haftaya Kadikoyde atarsa kesin gol olur.

• 1ay

Haftaya kadıköydede işimiz zor böyle oynayacaklarsa Sneijder göysüyle alıyor el veriyor hakemi geçtim biz futbol oynasak yine kazanırız hakemide yenmemiz lazım bu sene her maç aynısı oluyor.

• La koydu geçtiler işte daha ne hakemi! Ne yapsın hakem Emre'ye bir sarı kart göstermeliydi ilk yarıda o kadar başka ne olacak!

0|3
    1|2
    • 1ay

Emreye sari kart gosterseydi bu kadar rahat oynayamazdi bugün kirmiziyi haketti Sneijdere faul yapiyorlar hakem faulu Sneijder yapti diyor şaka gibi hakem

• 1ay

Kadikoyde isiklari kapatıp sahadan kaçanlar dusuncek o nu

• 1ay

Neyse kardeşim ben engin futbol bilgimi bir kadınla daha fazla tartışarak zedelemek istemiyorum!

• Emreye bişey söylemek söylemedim ama annesinin kulakları çok çınladı bu akşam :D

2|2
    0|4
    • 1ay

Bu Fetocu herif nasil top oynuyor hala yazıklar olsun bu hakemleri atayan TFFYE ve onlari göreve getiren hukumetede yazıklar olsun

• Başakşehirin hakkını vermek gerek ilk önce brumayı durdurdular sonra oyununu oynadılar Abdullah avcı daha çok can yakar

0|2
    2|3
  • Sanki çok top oynadık da elaleme bahane buluyoruz.

0|0
    2|2
  • Başakşehir iyi takım hiç galibiyetine gölge düşürmeyin

0|1
    2|3
    • 1ay

Başakşehire birşey dedigim yok ama Emre ve hakem bugün çirkeflikten başka birşey yapmadilar Emre hakemi dovuyodu sari kart bile vermedi Sneijdere faul yapıldı hakem sneijder faul yapti dedi şaka gibi

• 1ay

Kesinlikle ama Brumada iyi değildi bugün belliki akli Fener maçında Brumadan ziyade Erenle bu iş yurumez.

• 1ay

feneri yenemez gs bu futbolla, bruma bu maç durmadı aslında başakşehir iyi kitledi, muslera-cavanda-chedjou-s. aziz-carole-de jong-ciğerci-sneijder-bruma-sinan-podolski , ben olsam böyle oynarım gs hocası olsam

• bir masum mor menekşe ağlıyor mu ne? :)

0|0
    2|2
  • Emre klasik her zamanki hali de hakem kötü değildi o kadar. Tarafsız olarak söylüyorum bunu.

0|0
    2|3
  • bahane etmeyin kuyruk acısını adamlar lider oynuyorlar

0|0
    2|2
  • Yüzde kaç ile Gs oynadı onuda söyleseydin keşke hayaller Manchester gerçekler Başakşehir.

0|0
    0|2
    • 1ay

Hayaller 4. Yildiz gerçekler 3 yildiz.
      Sneijderin fuzelerini izlemissindir bugün onlar haftaya Kadikoyü aglatacak

• 1ay

Valla iyi duyguydu tipki Galatasaray Şampiyonlar liginde devleri devirirken sizin Muhteşem Yuzyili izlemeniz kadar iyi değildi. En son derbiyi hatirliyomusun sizi yenip her zamanki gibi kupa kazanmıştik.

• 1ay

hmm defans yaparak mi.

• Bu sene şampiyon Beşiktaş olacak bunu iyi belleyin :D

1|2
    2|3

Kızlar Ne Diyor 1

• emre tam ş.. zaten yine yaptı yapacağını

0|0
    0|0
Yükleniyor...