Sizi hiç terketmeyceğini bildiğiniz kadına karşı nasıl davranırsınız

sizi hiç terketmeyecek bir kadın var yani bunu biliyorsunuz bu yüzden çok rahat davranır mısınız hanı ben ne yaparsam yapayım bu kız benı kabul eder yıne affeder der mısınız..cok sevmek deger vermek verdıgın degerı hıssettırmek hataymıs onunla anladım. Düşüncelernız neler.

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• İlişkiler söz konusu olduğunda ise, durum daha ciddidir. Çiftin her bir bireyinin kendi ihtiyaç, beklentileri ile ilişkinin ihtiyaçlarını dengelemeyi başarması beklenir. Tehlikeli nokta, çiftin eşi olarak mutluluğumuzu kurarken; eşimizin mutluluğunu bedel olarak ödemektir. İlişkilerimiz sürerken birbirimizin zayıf noktalarını öğrenmemiz kaçınılmazdır. Zayıf noktalara yapılan en ufak dokunuşlar bile çok acıtıcıdır. Çiftin her bir eşinin karşısındaki kişiyi nasıl mutsuz edebileceğine dair oldukça güçlü bir cephanesi vardır. Bunu kullanma gafleti; ilişkinin tıkanması ve bitme noktasına yaklaşmasından başka bir işe yaramaz. Özel ilişkiler, savaş meydanına taşındığında, kazanan olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• kimse geleceği bilemez. kadının terk edip etmemesine göre değil sevgi saygı cercevesine göre davranılır.

0|0
    0|0
    • Soru uzun olmasın dıye yazmak ıstemedım. ben cok sevıyordum ınanın sınırlı oldugunda ne dedıgını bılmezdı sesımı cıkarmazdım o da sevıyordu bılıyrm ama cok fazla taviz verdım ıste.

• gıdemedı hep geldı. en sonunda çok kotu kavga ettık hakaret ettı el kaldırdı ben gıttım ve bıttı bir daha da gelmedı zaten sevgısı bıtmıs,benımde bıttı ama 4 senelık bır ılıskıydı unutulmaz ne olursa olsun.

• Tamamiyle dürüst olurum

Tamamiyle açık olurum

Tamamiyle güvenirim( Yerine göre değişebilri bazen )

İsteklerimi hedeflerimi vs apaçık söylerim, belli ederim

Hemen hemen tamamen kendim olurum

Daha fazla önemserim, artık yakınlığımı belli ederim tamamiyle

cut.

0|0
    0|0
  • bana 1 adım gelene bn 10 adım gderdm, mevlananın da dedği gbi. bnce sevene hakettiği sevgi verilmeli. ama hep dyorum yne dicem. şimdiki aşklar çıkmatik ve dokunmak olmuş malesef

0|0
    0|0
  • hayatı dar ederim burnundan getiririm anasından dogduguna pişman ederim nasılsa bırakmayacak hatta yataga bile atarım ayrılmakla tehdit ederim her istedigimi alırım valla köle gibi kullanırım aldatırımda oh mis

0|0
    1|0
  • sessizce uzaklaşırım.

0|0
    0|0
  • kendi açımdan söyliyim kontrol altında tutarım yani gözümün önünden ayırmam ne olur ne olmaz kadın milleti bu gözümün önünde olsun.ben işimi sağlama aliyimde

0|0
    0|0
  • çok daha farklı davranırdım. ona layık olmaya çalışırdım...

0|0
    0|0
  • beni sevmediğinde terk edebilir. gereksiz durmasının bir anlamı yok. ama ben sevdiğim her kadını mutlu etmeye çalışırım. asla rahat olmam aksine daha çok düşünceli olurum.

0|0
    0|0
  • iyi davranırım, çok da güzel davranırım, süper davranırım

1|0
    0|0
  • taparım ben o kıza ;)

0|0
    0|0
  • nasıl davranılması gerekiyorsa öyle ne fazla ne de eksik.

0|0
    0|0
  • köpek gibi sadık olurum ben öyle kadına canım kurban başımın üstünde yeri var bebek gibi bakarım :)

0|0
    0|0
  • Öyle bir şeyin garantisi yok ki. Boş iş bu düşünceler.

0|0
    0|0
  • El üstünde tutarım o kızı.Öyle bir kız zaten aldatılmayı haketmez

0|0
    0|0
  • Hiç kimse kimseyin iyi niyetini suistimal etmeye hakı yok

0|0
    0|0
  • Olan olmuş bence haketmemiş seni ama sıkmamalısın kenedeni bence

0|0
    0|0
  • 3 yıl boyunca ne yapsa alttan aldım. Ne hata yaptıysa affettim. Benimle olduğu her an her saniye güldürdüm. Ağlarken beraber ağlamak yerine gözyaşlarını sildim ve mutlu ettim onu. Herkesten her şeyden çok sevdim. Sonuç olarak nooldu biliyo musun ? Terk edildim. Mutlu son diye bir şey yok. Hep acı hep hüzün.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aynen öyle sonra direk terkediyorlar :( ya sevmiceksin ya belli etmiceksin.

2|0
    0|0
Yükleniyor...