Acaba bana yazıyor mu?

Yaklaşık 1 senedir oturduğum apartman da dini nikahla evli, eşi arada bir kaç gün gelip giden bir kadın var. Önceleri ben gelip giderken bir bahane balkona çıkıyor ve bana bakıyordu. Daha sonra bir gün bana bir şeyleri bahane ederek laf etti. O gün bu gündür benimle sürekli konuşuyor, apartmana girdiğim de kapı dürbününden beni izlediğini fark ediyorum. Acaba bana niyetimi bozdu bu kadın?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Öyle bile olsa bu seni bağlamaz, Cinsiyetin erkek diye her fırsatı değerlendirmeyi mübah sayanlardan değilsindir umarım, o edebini kaybedecekse sen kaybetme, edebinle otur, günahından geçtim, başına bela olur. Yüz verme...

0|0
    0|0
    • yok kardeş ben zaten yüz versem ya da nefsimin peşinde gitsem şu ana kadar çoktannnnnnn...

• kardeş bende evliyim zaten. haram her zaman haramdır ve elin kapısını çalanın kapısının da çalınacağını bilen birisiyim ben. Tavsiyelerin için Allah razı olsun bacım.

• Senden de Allah razı olsun, kendini bilen birisi olmana sevindim...

Kızlar Ne Diyor 4

• Osuruktan nem kapmak bu olsa gerek.

0|1
    0|0
  • Kapı deliğinden izlediğini ne biliyorsun sen ya?

0|0
    0|0
    • dürbüne yansıyan ışık kesiliyor ve de kapı ardındaki sesini duyuyorum. sonra da ,y, akşamlar diyerek çıkıyor dışarıya. Takip etmese beni her zaman tam onun oturduğu kata geldiğim de yakalaması çok büyük tesadüf olmazmı?dürbüne yansıyan ışık kesiliyor ve de kapı ardındaki sesini duyuyorum. sonra da ,y, akşamlar diyerek çıkıyor dışarıya. Takip etmese beni her zaman tam onun oturduğu kata geldiğim de yakalaması çok büyük tesadüf olmazmı?

• öyle gibi gözüküyor bu benim fikrim.

• beyazkuğu arkadaşım teşekkürler medeni ve seviyeli konuşman için.

• onun ilgisi olsa da yüz verme. evliymiş yuva yıkma

0|0
    0|0
    • kardeş bende evliyim zaten. haram her zaman haramdır ve elin kapısını çalanın kapısının da çalınacağını bilen birisiyim ben.kardeş bende evliyim zaten.

• valla söylesem karıma saçını başını yolar. Anne kız parçalarlar onu. Sanırım en iyisi ben gene eskisi gibi selam sabah verip almadan gelip gideyim.

• Kapı dürbününden baktığını anlaman mümkün değil ki

0|0
    0|0
    • dürbüne yansıyan ışık kesiliyor ve de kapı ardındaki sesini duyuyorum. sonra da ,y, akşamlar diyerek çıkıyor dışarıya. Takip etmese beni her zaman tam onun oturduğu kata geldiğim de yakalaması çok büyük tesadüf olmazmı?

• bnde bir iki kere bakmıştım birine bir keresinde dürbüne baktı gibi oldu fark mı etti yani off halbuki ayakkabıma basıyo diye bakmıştım bn

Erkekler Ne Diyor 2

• Aman diyorum dikkat et..insanda nefs vardir , uzak dur kadindan.

0|1
    0|0
  • Olabilir.

Ama olması bir şeyi değiştirmez, senin yaklaşmaman gerekir.

0|0
    0|0
    • yaklaştık beraber olduk diye bişey yazmadım ki.

• Bende sen yaklaştın diye bir şey demedim.

Yaklaşmaman gerekir diye tavsiye verdim.

Düzgün oku yorumu.

Yükleniyor...