Beşiktaş'ın başkanı kim olmalı arkadaşlar?

Sizce hangi aday daha faydalı olur arkadaşlar? Cevaplarınızı bekliyorum.

• Fikret Orman
    67% (6)73% (11)71% (17)Oy Ver
  • Serdal Adalı
    33% (3)27% (4)29% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|13

En İyi Kız Görüşü

• istikrar fikret ormanda gibi görünüyor,ama değişiklik ve takıma harekette adalıyla sağlanabilir.Beşiktaşımızın menfaati için kim gerekliyse o başkan olsun.

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Adalı olmalı ..

Bizim acilen toparlanmamız için , Adalı'ya ihtiyacımız var ..

Biran önce birşeyler yapmak istiyoruz , yeniden eski günlerdeki gibi bir BEŞİKTAŞ olmak istiyoruz.

Bu süreç Fikret Orman'da biraz uzayabilir..

Bu yüzden Adalı diyorum +1903

0|1
    0|0
  • Fikret Orman

0|4
    0|0
  • Fikret Orman :)

0|1
    0|0
  • Fikret Orman devam etmeli...

0|3
    0|0
  • fikret beyler,adamın dibi!

0|1
    0|0
  • Fikret Orman.

0|1
    0|0
  • Fikret Orman :P

0|1
    0|0
  • fikret başkan olsun. gerçi hiç anlamam

0|1
    0|0
  • fiko olmalı yakışıklı adam

0|1
    0|0
  • tekrar YILDIRIM DEMİRÖREN !

İmza

Bir Galatasaraylı

0|1
    0|1
  • adalıda aziz gibi

0|2
    0|0
  • fikret orman

0|2
    0|0
  • fikret orman ..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Serdal Adalı´nın bugün konuşmalarını dinledim ve Serdal Adalı´dan bir cacık olmayacağı kanaatine vardım anlattıklarının büyük bir kısmı palavra Türkiyeki bütün stadlar devletinmiş diğer takımların Beşiktaş benim stadımda oynayamaz demeye hakkı yokmuş her stadın kullanım hakkı vardır ve o kullanım hakkı dolana kadar stadlar kulüplerindir şimdi ben kiralık bir ev tuttum diyelim ev sahibinin bir yakını geldi bende artık bu evde kalacağım nede olsa bu ev senin değil ev sahibinin diyebilirmi? Serdal Adalı çok amatörce konuşmuş bence Fikret Orman olmalı

0|1
    0|2
  • Fikret orman olmalı. Arkadaşımın anlattığı kadarıyla fikret ormanı bu lig bir aziz yıldırım daha kaldırmaz o bile yetti artık :)

0|2
    0|0
  • rakipler neden adalıyı istemiyor? çünkü adam yıldıza boğacak:)

keşke 2si birleşse

1|1
    0|2
  • bi FENERBAHÇE'li olarak fikret orman o zor günlerden buralara getirdi kmse o kadar borcun altına giripte aday olamazken orman oldu ve bu günlere getirdi bence baskan secimide cok yanls adama ayıp ediolar bnce sonuna kadar orman olmalı adalı daha zengin daha iyiye götürecek olsada o ormanın baskanlıga aday oldugunda nie karsısına cıkamadı bnce orman biraz uzun oldu ama :)

0|1
    0|0
    • doğru söylemissin bencede fiko olmalı:)

• fikret orman iyi yönetti geçen sezonu

0|2
    0|0
  • Fikret Orman. Bugün ikisinide izledim açiklamalarini dinledim en gerçekçi projeler Fikret Orman'da etolarla falan taraftarin gözünü boyamakla olmuyor bu iş Beşiktaşin mali yapisi bunlari kaldiramaz bu çok açik.

0|1
    0|0
  • Acilen sportif başarı şart o nedenle serdar adalıda karar verdim

0|1
    0|1
  • ikiside yıldırım demıreroen fıyaskosundan ıyıdır

0|1
    0|0
  • serdal Adalı çok atıp sıkıo, o gelsinde bakalım dediği şeyleri yapabilecek mi..

0|1
    0|0
  • orman olmalı

0|1
    0|0
  • Karar veremedim..

Fikret Orman'ın izlediği politikanın doğru ya da yanlış olduğunu anlayacak kadar süre geçmedi :/

Serdar Adalı, Quaresma'yı getircem diyerek 10 adım öne geçti ama ekonomiden anlamak gerekiyor..

0|1
    0|0
  • serdar adalı açık ara farkla baskan olmasını bekliyorum

0|1
    0|0
  • Pascal Nouma

0|1
    0|0
Yükleniyor...