Iç bacak eritmenin en etkili ve en hızlı yolu nedir?

soru yukarda arkideşlerim.şöyle 1 haftada bile sonuç gösterebilecek en etkili şey nedir?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Mari winsor un bacak pilatesi kesinlikle cok etkili canim ben evde yaptim tas gibi oldum

0|0
    0|0
    • ne kadar sürdü canım? haftaya cumartesi düğün var az da olsa toparlanır mı?

• link paylaşmaya seviyem yetmedi sen bana özelden ulaşırsan hemen atarım :)

• aa buraya atsaydınız ya bizde merak ettik şu pilatesin videosunu bizimle de paylaşın :O

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir haftada malesef sadece liposuction..

1|0
    0|0
  • 1 hafta da zor be guzelim.

0|0
    0|0
  • kardiyo yap haftada 3-6 gün 30-90 dk arası diğer türlü kas yaparak sıkılaşır kas sorun olmuycaksa onuda verebilirim

0|0
    0|0
  • w.ww.kadinozel.com/resimler/2000/2159.jpg (w'nin yanındaki (.) noktayı silersin..)

0|0
    0|0
  • - kingleoriccc dediği gibi kardiyo yapmalısın ve hatların için definasyon yapmalısın.

0|0
    0|0
  • pilates şart

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• 1 haftada hiçbişeyle sonuç alamazsın

0|0
    0|0
  • Ac kapa, indir kaldir ,

Olmadı ben yardım ederim

1|0
    0|0
  • kesinlikle pilates

0|0
    0|0
    • pilates hareketlerinden önerebilceklerin var mı canım yaa ben spor salonuna gitmeyi sevmiyorum da evde çalışıcam

• ebru şallının hareketlerine bak bacak için olanlara yazarsan çıkar zaten yalnız 1 haftada incecik olmaz sallanan gibi yumuşacık görüntüsü varsa o biraz toparlanır sıkılaşır. başkada zor yani 1 hafta en etkilisini pilates gösterir devamı için 1 2 aç çalış kesin sonuç alırsın

• iç bacak ney:D

0|0
    0|0
  • 1 haftada bulamadım senlik birşey

0|0
    0|0
  • plates ve bisiklet

0|0
    0|0
  • plates iyi ve etkili

0|0
    0|0