Protein tozu kullananlar?

Arkadaş lar ben 1 aya yakın bir süre fitnees yaptım 1 ay biraktim tekar başladım baslayali 1 buçuk ay oluyor simdi protein tozu almaya başladım bu sene kendi evimde olmadığım icin beslenmem çok düzenli olmuyor kollarım cok güçsüz kalıyor hocada bir zarari olmadığını söyledi kullanmaya başladım konuda bilgi sahibi olanlar yazabilirmi

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kaslarin belli bir asamaya gelene kadar ekstra proteine ihtiyaci yok. bu sure yaklasik 4 ile 6 ay arasi. yani bu sureden once aldigin fazla protein kullanilamayarak yaga donusur. Protein tozu guc için kullanilmaz performansin artsin istiyosan kreatin al

1|0
    0|0
    • 1ay

Teşekkürler

• 1ay

Hocada liste verdi ama ben kendi evimde degilim ogrenciyim elimden geldiğince dikkat ediyorum ama yinede kısmen yani

• 1ay

Sen dedigim siteden oku cok bilgileneceksin bu isi yapiyosan kendin bilgili olmalisin surekli hocanin verdigini yaparak gelisemezsin onlar zaten herkese standart ayni sryi yaziyolar. Ama senneyin iyi gelecegine kendi vucuduna bilirsen cok daha avantajli olursun

En İyi Kız Görüşü

• Steroid icermeyenlerden kullancan whey mi ne vardi ondan ucuzlardan alma birde ve zararlı degil yurt disinda 7 yasindaki cocuklara 70 yasindaki dedelere bile veriyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• markasını felan belirtirsen yardımcı olabilirim sonucta ne kullandıgın önemli icindekiler felan gelişime illaki faydası olurda istediginle orantılı degilse bosa kullanma

1|0
    0|0
    • 1ay

Markasını bilmiyorum ki

• 1ay

Markası whey bugün baktim

• 1ay

iyidir o zaman

• Hayatında eline dumbell almamış protein tozunun nasıl üretildiğinden bihaber insanlar yorum atmış güldüm😄 ihtiyacının üzerinde kullanmadığın sürece tavuk etinden daha zararlı değildir protein tozu. Ancak avrupa ve abd dem ithal markalar kullanmalısın. Ve türleri var whey protein casein proteini yumurtadan üretilenleri soyadan... Neyden üretildiği nasıl ve ne zaman kullanacağınla doğrudan alakalıdır. Sorun varsa sorabilirsin.

0|0
    0|0
    • 1ay

Markası whey

• 1ay

Bugün gittim baktım whey iste nasıl marka değil

• 1ay

Ya allasen foto falan at üstünde başka ne yazıyor whey diye marka yok diyorum o proteinin çeşidiiiii hardline optimum weider Xpro Nitrofull gaspari BSN grenade perfect vs aklıma gelmeyen daha cok marka var

• Evet, hızlı gelişim gösterir. Başarılar

0|0
    0|0
  • Protein tozu kilo almak için kullanıyor az çok ve düzene sokmakta yardımcı. Aşırı zayıf kişiler fitness salonlarda daha çok kullanır genellikle. Kızlar hakkında bilgim yok arkadaşım 70 kilo idi protein tozu ile 80 üstü oldu kas yaptı 90ı buldu :D

0|0
    0|0
  • Bence çok yanlış şu açıdan yanlış önce vucüdün açılsın esnesin 1-2 ay sonra sublemente öyle. Başla kasların için öncelikle en önemlisi pump kaslarını yorman Lazım yorup protein takviyesi yaparsın

0|0
    0|0
  • Dozunda kullanırsan hiçbir sorun olmaz vede önerilen markaları tercih et

0|0
    0|0
  • kardeşim çok kullanmamaya çalış spordan sonra kullan bunu çünkü ilerde sana zararı olabilir sen sporı bırakınca onlar erimeye başlıyor ve vucudunda şekil bozuklukları olabilir çok gördüm bu yıl öyle insan

0|0
    0|0
  • Kardeş yanlışlıkla pembe hesabından sormuşsun haberin olsun:D

0|0
    0|0
    • 1ay

Kardes sende okuyamadin sanırım hadi okudun resmidemi gormedin :)

• 1ay

Kol kası ya da vücut yapma sadece erkekleremi has

• 1ay

Yani genelde erkeklerin ilgi alanına giriyo bunlar

• aldığında yeterince spor yapıyorsan yani aldığını yapabiliyorsan hiç bir sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Sorun olmaz ama whey olsun markası

0|0
    0|0
  • bol su iç tükettiğin zamanlarda sakıncası olmayacaktır.

0|0
    0|0
  • Ben uzun zamandır yapıyorum ulaşırsan yardımcı olurum

0|0
    0|0
  • Kullanın demiyorum hobi olarak yine kullanın o tozu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende gidiyorum spora annem benim spor eğitmeni markaya göre değişiyor o tozlar sen hangi marka kulaniyosun

0|0
    0|0
  • Protein tozu adı üzerinde. Protein degil o sadece toz ve cok zararli. onun yerine kelle paca iç :)

0|0
    0|0
    • 1ay

Ağzıma sürmem :)

• 1ay

Allah hepsini bildigi gibi yapsin 😂😂

• 1ay

Hayirlisi 😀😀

Yükleniyor...