Sürekli geç kalan insan hakkında ne düşünürsün?

şimdi çevreme sorduğumda sorumsuz karaktersiz pislik der yerin dibine sokarlar böyle insanları. ben o insanlardanım. bu bir hastalık gibi bişey insanı bırakmıyo gerçekten inanınki kasıtlı değil. alarm kuruyorum ertliyorum erteliyorum erteliyorum.. sonunda geç kalacağım zamanda kalkıyorum mutlaka. illa geç kalmam lazım sanki ne biliyim bir güç benim geç kalmamı sağlıyo gibi. herşeyi denedim ama geçmedi ne yapmalıyım? ve siz bu tür hakkında ne düşünürsünüz?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• kelin ilacı olsa..

her işini son ana bıraktıgın için oluyor. şu saatte kalkıp kahvaltı edip çıkarım diyorsun. önce 5 dk daha uyuyyaım sonra kahvaltıyı okulda yaparım filan derken son anda kalkıyorsun. sonra el yüz giysi seçimi saç baş, yanına alacakalr derken bir bakmışın 20 dk geçmiş bile.

detaylı planlamadıgın için oluyor.

birde arkadaşlarını bekletmek var. adam dısarıda seni bekliyor fakat sen hala oyalanıyorsun. bekleyen insan sinirli olur. azarı yiyeceksin elbet. tekrarlandıgında da sana karşı olan tutumları değişir. evet saygıyı yitirsin. önemsiyorsan arkadaşını daha dikkatli olucaksın. diğer türlü çokta fifi.

seni biri beklettiğinde sen ne düşünüyorsun peki?

0|0
    0|0
    • beklemek tabiki hoşuma gitmez ama bende öyle olduğum için mi bilmiyorum tutumlarım ya da düşüncelerim değişmez. tespitlerinde aynen doğru inşallah tamamen gidicek bu durum üzerimden

Erkekler Ne Diyor 9

• Kiz,seninle degil miydi anlatsma yapdigim? Bir daha gec kalmiyacagiz diye. bende heryere gec kalrim. Hatta benim ünideki proflarin hepsi beni tanir. Uyuz oldugum seyde kendim bazen konusma yapmaliyim okulda onlara bilen 15 gecikmeyle geliyorum ve herkez bana acaip sekilde bkyor dogal olarak :-D

1|0
    0|0
    • hayır seni tanımıyorum :) bende lisede öyleydim ben fazla abartarak hergün geç kalırdım ve ders başladıktan sonra girer, her kesin önünde rencide edilirdim. bütün hocalar beni çok kötü tanırdı ve günahı kadar sevmezdi. şimdi üniversitede öyle olmamak için önlemlerimi alıyorum alıştırıcam kendimi :)

• Kiz , öne al geriye degil. Geriye aldiginda zaten sasirma niye gec kaliyorsun diye :-D dogru beyinde bitiyor is haklisin

• pardon ileri almıştım :)

• Bi keresinde beni bayaa bekletmişti bir arkadaşım kendisi buluşalım dediği halde.Hala konuşmuyorum kendisiyle.Prensipleri olan bir insanım herkesin vakti değerlidir kimsenin kimseyi bekletmeye hakkı yok.İnsanın kendisine saygısı yoksa karşısındakini bekletir. Kendisi bekletildiğinde de sesini çıkaramaz.

0|0
    1|0
    • yardımcı olmak yerine bu kadar çirkin şeyler düşünmen zaten hiç onun arkadaşı olmadığını gösterir.

• Bu yardımcı olunacak bir şey değil işte onu diyorum kendisine saygısı olmayan insan bunu yapar.Bu saygıyı da ben aşılayamam ona. Ben eğer kurduğum alarmın ilk çalışına uyanıyorsam o da uyanabilir.Sen de uyanabilirsin.

• uykucu şirinenin tekiyim desene sen suna kısaca :D

0|0
    0|0
  • sürekli gec kalan insan hakkında ne düşünürüm biliyomusun kesinlikle kız oldugunu düşünürüm ama karaktersizlikle ilgisi yok onun kendine yüklenme o kadar :)

1|0
    0|0
  • Ben 9:30 daki ders için 7de kalkıpta yine geç kaldığımı bilirim üstelik evle okul arası 15 dk bundan kurtalamıyorsun malesef çevrendekileri buna alıştır

1|0
    0|0
    • hıh aynen öyle erken kalkmakla da alakası yok. nasıl oldu ne zaman başladı bilmiyorum ama hayatımın içine etti kimse bana saygı duymuyo onu bırak kötü şeyler söyleyip kalbimi kırıyolar. bence bunu kabüllenme psikoloğa falan git ne biliyim bende sonunda öyle yapcam

• Benim çevremdekiler o kadar tepki vermiyor.Ya sende bu durum çok ileri ya da bence biraz alınganlık yapmışsın.Türk insanı olarak dakik değiliz malesef kimse bu konuda pek laf söylemesin açıkcası.

• Herşeyi ertelemi seven insan türüdür.Boşvermişlik vardır herşeyinde genellikle tek kelime kullanır ''Bakarız''

++Aga güneşe çıplak gözle 5 dakika bakan kör oluyormuş!

++Bakarız

0|0
    0|0
  • onu düşündüğüm kadar beni düşünmüyor, ilgisiz falan..

0|0
    0|0
  • Bende sürekli geç kalırım sanırım tembellik ile alakalı bir durum

1|0
    0|0
  • ben sorumsuz olduğunu düşünürüm ve o insanın söylediklerini dikkate almam

0|0
    1|0
    • neden böyle diyosun ki? biçok insandan daha kültürlü ve söyledikleri basit olmayan bir insanım. o kadar mı nefret edersin?

• nefret etmem ama öyle bir insandan bir cacık çıkmayacağını düşünürüm

Kızlar Ne Diyor 6

• nefret ederim öyle kişilerden. gideceğim yere saatinden 15-30 dk önce giderim. ne beklemeyi ne de bekletmeyi sevmem

1|0
    0|0
  • bi ara bendede oluyodu okula gec kalıp duruyodum baktm böyle olmucak devamsızlık aldı basını daha dkkatli olmaya basladm ben uykuya cok düşkünüm gec kalmam hep bu sebepten dolayı oldu :))

1|0
    0|0
  • Baya haklısın bana göre.ben de sürekli geç kalan biriyim.geç kalmamaya çalışsam bile illa bir aksilik oluyor geç kalıyorum.gideceğim yere kaç saat öncesinden hazır olsam bile son anda bir şey çıkıyor yine geç kalıyorum.

0|0
    0|0
    • aynen beni anlattın. saatler bile engel olamıyo. bence bizde büyük bir lanet var baksana kimse bizi sevmiyo :(

• sorumsuz oldugunu düşünürüm

0|0
    0|0
  • Tahammül edemiyorum ben gec kalmalara.

0|0
    0|0
  • Üşengeçlik, tembellik vs. değil bildiğin sorumsuzluk işte.

0|0
    0|0
Yükleniyor...