Beşiktaş ne kadar ballı değil mi sizde benim gibi düşünmüyor musunuz? Bugün oynanacak maça Mete Kalkavan atandı?

Beşiktaş ne kadar ballı değil mi sizde benim gibi düşünmüyor musunuz? Bugün oynanacak maça Mete Kalkavan atandı?Hakemsiz maç kazanamadığı G. Birliği maçıyla görülen beşiktaş a hemen çözüm bulunmuş.
Beşiktaş ne kadar ballı değil mi sizde benim gibi düşünmüyor musunuz? Akşam oynanacak maça Mete Kalkavan atandı? Görüşlerinizi saygı çercevesinde belirtin.

Sorum şikayet yüzünden kalkabilir şikayet edenler adına hepinizden özür dilerim şimdiden.

• Bal yok beşiktaş çocugu Mete Kalkavana görevi kulağına fısıldanmış, gereğini yapacak kendisi
    50% (2)100% (9)85% (11)Oy Ver
  • Ben safım hakkaten şanslı, şansa bak :D
    50% (2)0% (0)15% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1ay görüşlerinizi saygı çercevesinde belirtin

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Hakemleri rahat bırakın :))

0|1
    0|1
    • 1ay

haklısın G. Birliği Beşiktaş maçını yöneten hakemler istiyoruz
      hakemleri rahat bırakmak lazım o konudada haklısın ama sorun federasyon başkanı demirören hala kendisini eski kulübü oldugu takımın başkanı gibi hareket etmekten vazgeçmemesi federasyon başkanı oldugunu unutmayıp herkese adil davranmalı bu maça bu hakemde neymiş bu hakem beşiktaşlılığıyla iyi bilene bir hakemdir fanatik beşiktaşlıdır bu mete kalkavan

En İyi Erkek Görüşü

• mete kalkavan isimin maça verildiğini duyduğumda derbi için tereddütlerim oluşmuştu zaten, maç bitti, maç yönetimide ortada bizi haksız çıkarmadı yine

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Ne büyüksün Beşiktaşım.. Daha maç başlamadan rakiplerin senden korkuyor.

Super kupa öncesi de gizliden ayni serzeniş vardı o maci da kalkavan yonetti, super kupada Beşiktaş in hakki yenildi , tekrar ayni algı yaratılıp lehine düdük isteyenler işe koyulmuş
    Size konya macinda Bulent yildirim Karabuk macinda Fırat Aydinus gibi hakemler yarar ki onlara sesiniz çıkmıyor

0|0
    0|3
  • Bilmem neyin çocuğu mete yine görevini yapacak bu akşam.

0|2
    0|1
  • A...

0|2
    0|1
  • kırmızı kartı veremedi bunun hakemligini s...

0|1
    0|0
Yükleniyor...