Neyi yanlış yapıyorum?

Arkadaşlar squad yapmaya başladım ama yaparken kalçamda ya da arka ön bacaklarda bir yanma veya ne biliyim hani kol veya karın çalışırken ki o zorlanma olmuyo bişeyleri yanlış mı yapıyorum yoksa normal mi? (Bacakları 30 cm açıyorum kalcamı çıkarıp önüme bakıyorum kollar öne uzatıyorum ve eğiliyorum)

0|1
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• bacakları 30 cm acmak dıe bısı yok omuz genıslıgınde acıcaksın kalça gerıye dogru cıkık olucak vucudun dık olucak ve egılıp kalkıcan kanks

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yanma okuyosa işe yarıyordur. Kalkarken kalçanı sıkıp kalk eğilirken kalçanı iyice gerip dışa doğru ittir pek Anlatamadım hahaha 😁😁

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ağırlık ile yap ve bel sırt pozisyonuna dikkat et bence ve tabi birde hedef yerleri www.frmtr.com/.../...e-calisma-programi-gifli.html

0|0
    0|0
  • dostum bacaklar ı herzaman omuz izasinda tüt ve birbirine bacaklarin paralel olsun ayni zamanda yanma olacak zaten olmasa hareketin bir anlami yok amaç kaslari yıpratmak ve karbonhitrat ve lifle beslemek ha bacaklarini da hafifçe kır kalkarken bacaklarin düzelt agirligi beline ver göğüsler aynen önde olmadı bel boşluğuna dikkat et doğru yoldasin

0|0
    0|0
  • ağırlıksız çalışmanın bir anlamı yok , eğer bir konuda hiçbişey bilmiyosan bilen birinden öğrenmen gerek, yani salon şart

0|0
    0|0
  • Bacak büyük kas grubu olduğu için hissettirdiği acı aynı olmaz zaten. Fazla hafif çalıştığın için de olabilir.

0|0
    0|0
  • Daha falza yap zorla kendini

0|0
    0|0
  • pozisyonun sandalyeye oturur şekilde olmalı yanma olması normal zaten olmuyorsa sıkıntı var demektir doğru yoldasın :)

0|0
    0|0
  • ağırlık yardımıyla çalışman gerekiyor. no pain no gain

0|0
    0|0
  • yavaş yavaş alışırsn

0|0
    0|0
  • Kas gerilmesi zorlanmasi olabilir

0|0
    0|0
  • Kime hazırlıyorsun o malı :D