Beşiktaş - Trabzonspor?

Yarın deplasmanda oynayacağımız maçta kim galip gelir? Maç kaç kaç biter? İddia oynayanlar var mı? Ben Beşiktaş'ımızın bu maçı da kazanacağını düşünüyorum.

Eğer iddia oynamayı düşünenler var ise X/1 olabilir. Ya da şans TG 0 1 olabilir.

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Trabzon Galatasaray maçındaki gibi çok çok iyi defans yaparsa bjkye zor anlar yaşatır ancak sanmıyorum o haftalık olan birşeydi geçen hafta evinde Rize ile berabere kaldı ve çok kötü futbol oynadı Trabzon 2 penaltı golü attılar. Ev sahibi tabiki favori ama dediğim gibi oynarsa Trabzon zor anlar yaşatır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Trabzon 8 tane atar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• trabzonsporluyum ama hiç bir tahminde bulunamıyorum kağıt üzerinde beşiktaş üstün görünebilir oynanan futbol açısından da ama birde futbolun acı gerçeği var atamayana atarlar beşiktaş maç boyunca 10-15 kez gelir 1 tane atamaz trabzon gs maçındaki gibi 1 tane kontrayla gelir golü atar maçı kazanır tahmin yapmak zor takım ismine bakıp oynamayın bu tür maçlarda hiç bir şey belli olmaz... illa tahmin isterseniz TGS 2-3 ya da KG var diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Şenol Güneşin Caner Talisca ve Tosicin yokluğunda nasıl 11 ile çıkacağı önemli. Avrupa dönüşü rotasyonu abartmazsa Besiktas kazanır

0|0
    0|0
  • Besiktasin maclarina ne zaman oynasam kazaniyorum. Tahmini skor 3-0

0|0
    0|0
  • 2-0 kartalım alır trabzonun daha çok ekmek yemesi gerek 1-2 sene sonra zorlarlar ligi :d

0|0
    0|0
  • Skor yap 1-3 👍

0|1
    0|0
  • 2-1 besiktas alır

0|0
    0|0
  • bu maci almaliyiz kesiikle onu biliyorum :)

0|0
    0|0
  • Tg hayatda 0-1 olmaz. X veya 1 banko onunda oranı 1.20 dahi olmaz :)

0|0
    0|0
    • 1ay

eh 1.35 fazla oran vermiyor o yüzden 0.1 şans dedim ona da 3.65 falan olması lazım

• 1ay

Tutdurugun kupon oluyormu. Internetdenmi oynuyorsun

• 1ay

bir ara eşimle 20 TL ye 2 bin TL kaldırmıştık. Ajax kurtarmıştı bizi o zamanlar 4 maçla :D bir kaç kere daha kazandık ama küçük oranlarla. şuanda oynamıyoruz sadece tahmini işte

• trabzona da koyarız

0|0
    0|0
  • 1-0 Beşiktaş alir

0|0
    0|0
  • Takım yorgun biraz bu konuda sıkıntı yaşayabiliriz.
    Yoksa ts şu an bizim rakibimiz değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Trabzon.

0|0
    0|0
  • galatasaray

0|0
    0|0
  • Maçın adamı Mete kalkavan seçilir. Beşiktaş kazanır

0|0