Ablamların evlilik yıl dönümü fikirler gelsin

Muhteşem bir akşam yemeği düşünüyorum ablamların evlilik yıl dönümü ve fransız restorantında kırmızı şarapla beraber başlıyacak ama daha farklı yerler olabilirmi sizden fikirler bekliyorum

hediye olarakta enişteme saat ablamda takı seti nasıl olur sizce?

0|0
14|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• o değilde ablanın evlilik yıldönümde senin ne işin var la ;) belki kendiler özel bişyler planlıyolar ;) bir çuval inciri berbt etmiyesin sonra eniştenden fırca yersin :P :))

0|1
    0|0
  • valla gayet hoş olur ama kafanda belli modeller var mı?

0|0
    0|0
  • Yav boşver sen. Onların evlilik dönümünü. Şarabını. Kolye setini. Bırak kendi hallerine özelini yaşasın insanlar.

0|1
    0|0
  • Hediyeler iyi hoşta ablan kendi eşine hediye alır enişten ablana hediye alır onu anlarım ama sana ne oluyor be adam yortuk dondan çıkar gibi :)

0|0
    0|0
    • ablam ve eniştem benim için çok değerli o yüzden ablama araba aldı zaten benimki yanında hic bişi:)

• benim evlilik yıldönümümü başkası planlasa kim olursa olsun gıcık olurdum. güzel bir yerde sadece onlara yer ayırtsan ve hesabı sen ödesen neyse. en güzel hediye olarak onları yalnız bırak bence

0|0
    0|0
  • sen niye hazırlıyosun yahu ilk defa duydum kardeşinin bişeyler hazrladığnı :D

0|1
    0|0
  • iyide sen nıye yapıyosun bırak butun romantızmı kendılerı hatırlasınlar bence karışma derim :)

0|1
    0|0
    • ya ne bilim dünyanın en tatlı ablasına süpriz hazırlamak istedim ama onlar yapmış gibi olcak :)

• Böyle baldız da varmış beyler .

0|0
    2|1
  • ablasına bunları yapan eşine neler yapar :) tek örneksin sanırım :)

0|0
    0|0
  • ablasına bunu yapan eşine ne yapar kim bilir valla seninle evlenecek insan çok şanslı

0|0
    0|0
  • kendi aralarında kutlasalar daha iyi olur bence.hediye almaya bahane aran galiba :))

0|1
    0|0
  • bırakta kocası düşünsün

0|1
    0|0
  • Ne düşüncelisin valla bravo.:)Fikrim yok bir odun cinsiyim:))

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• tarlabaşında baba yorgonun meyhanesine gidin mandolin eşliğinde yunan şarkıları dinler rakılarınızı yudumlarsınız

1|0
    0|0
  • Hayırdır organizetörü müsün? Arkadaşım, adamları yalnız bırak doğaçlama yaşasınlar. Plan yapacaklarsa da kendilerine kadar yapsınlar... Senin çıkarın ne?

0|0
    0|0
  • Abi çok ince düşüncelisin.Ablanın evlilik yıldönümünü kutla da enişteye hediye falan biraz fazla değilmi?

0|0
    0|0
    • gönderen ben olmucam ablam olcak ya unutucaklar bunlar gene ablam muhtemeln eniştem şimdi alınır gecen yılda ayunısı oldu:)

• Hediyeyi aralarında halletsinler sen sadece hatırlat ya

• Ortak ben de senle evlenirim.

Yıl dönümü hediyesi olarak saat ve takı setini sen alacan demi?

Arabanın markası modeli ne?

0|0
    0|0
  • Yani bakalım olar böyle ortamı seviyorlarmı

0|0
    0|0
  • yani söylemeden edemicem, sana ne be güzel kardeşim sen burada dış kapının mandalı poziğsyonundayken bunuda düşünmek sanamı kaldı. töbe töbe

0|0
    0|0
  • le bu senin mi evlilik yıl dönümün bırak bu işleri enişten yapcak o işleri sen onun yapcaklarını yaparsan oho bırak herşeyi eniştene :))

0|0
    0|1
  • Oldukça güzel düşünceler ama bunları enişten düşünse daha iyi olurdu :D

0|1
    0|0
  • yemekten sonra güzel manzarılı bir yere gitsinler ama yalnız kalacakları

0|0
    0|0
  • Ne gerek var :)

0|0
    0|0
  • Gayet güzel seçim.