Kapat

Dünkü Osmanlıspor galibiyeti hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dikkat ettimde hiç soru açılmamış sanırım bu konuda Osmanlı bizim takımımız değilmi? İşleride hiç kolay olmadığı halde deplasmanda ispanyol ekibini yenmek kolay değil iyi iş çıkarıyorlar inş gruptan çıkarlar şu an liderler 7 puan ile sizin düşünceleriniz nedir?

1|0
2|15

En İyi Kız Görüşü

• Villareal gibi bir takımı deplasmanda yenebilmek büyük bir başarıdır. Tebrikler #Osmanlıspor. Daha nice galibiyetlere :)

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Villereal'i belki üç büyükler yenemezdi osmanlı bütün otoriteleri şaşırttı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sevindim 😊

0|5
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Büyük basari ispanya deplasmaninda 3 puan almak fakat fb maçının golgesinde bırakıldı maalesef
    90 kuşağı bilir gençlerbirliği , gaziantep , denizli gibi takımların avrupada iyi olduğu dönemler vardı. Bana o dönemleri hatırlatılıyor Osmanlı
    Osmanlı nin en büyük avantajı Reşit Akçay dir. Avrupada 19 maçta 1 mağlubiyeti var o da pisipisine oldu zaten. Abdullah Avcı ve Aykut Kocaman gibi her yenilgi sonrası avrupa tecrübemiz yok zaten diye ağlamıyor. Osmanlı da ilk kez mücadele ediyor
    Bu hafta konya hariç güzel sonuçlar aldık.1 ay önce Beşiktaş Napoli den 4 puan , Osmanlı Villerealden 4 puan alacak desek kimse inanmazdı
    Fakat konya 10 kişi kalan rakibi karşısında bile saçma sapan oynamamalı , kesinlikle amaçları avrupa değil bunu Aykutta söyledi zaten

0|2
    0|0
  • Ülke puanı çoştu bu sene. Fenerbahçe, Osmanlı ve Beşiktaş iyi gidiyor. Her sene böyle 3 takım iyi gidiş gösterip gruplardan çıkarsa ülke puanımız katlanır. Genelde her sene 1 takımımız iyi gidişat gösteriyordu. Bunlar iyi şeyler lakin kötü olan bir şey de şu ki bu sezon ki Avrupa maçlarında Beşiktaş, Fenerbahçe, Konya ve Osmanlı spor takımları tarafından atılan bütün goller hep yabancılardan. Bir tane Türk oyuncumuzun golü yok

0|2
    0|0
  • Ülke puanı iyi giderde konya ülke puanını ister istemez düşürecek bari son maçlarında 2 puan alsında ortalamaya bakan bir şey bu ülke puanı.
    Herkes gruptan çıkar lakin hakemler izin vermez buna emin olun. Fenerbahçe son senelerde en ileri giden takım olarak bunu acı vaziyette tattı bir çok kez.

0|1
    0|0
    • Konya çıkamaz o kesinde diğerleri çıkar o manada sôyledim herkes diye.

• Fenerbahçe kalitesiyle Feynoord karşılaştırırsak deplasman da ve zor olacaktır ama Beşiktaş adına çok daha önemli Benfica maçı çünkü Benfica gerçekten sağlam bir takım. Osmanlı garanti sayılır.

• Hayırlısı diyelim :)

• İspanya takımını mı yendi Osmanlı yav? Helal olsun, bundan sonra Osmanlısporluyum..

0|1
    0|0
  • büyük bir başarı. gurur duydum. bu sene 3 takımımız güzel gidiyor Allah bozmasın

0|1
    0|0
  • Umarim konya da cikar gruptan zor ihtimal olsa da osmanli da en iyi noktaya kadar gider fenebahçe de kupada belirli noktaya ambargo koyar bu uc takim temennim osmanlinin basarisi pek konuslmuyor evet ama o grupta kolay is değil

0|1
    0|0
  • Osmanlıspor bu sene avrupa da iyi iş yapıyor tebrikler

0|1
    0|0
  • Melih'in takimi.

0|2
    0|0
  • gurur duydum

0|1
    0|0
  • tebrık ederım ama şike var buyuk bağis donuyor artık futbolun tadı yok

0|1
    0|0
  • Yenmekle kalmasın kupayıda alsın inşallah isim olarakta büyük yankı uyandırır.

0|1
    0|0
  • Osmanlı iyi gidiyor ama ligde gerilediler 3 kulvar onları epey yoracağa benziyor

0|1
    0|0
  • helal olsun adamlara

0|1
    0|0
  • Super galibiyetti de goller den sonra napcaklarini sasirmalari komik geldi bana zamanla alisirlar ve kalici olurlar insallah

0|2
    0|0
Yükleniyor...