İkibuçuk yıldır spor yapıyorum, nasılım arkadaşlar?

İkibuçuk yıldır spor yapıyorum, nasılım arkadaşlar?
Boyum bir yetmişsekiz kilom yetmişaltı nasılım arkadaşlar? Spora başladığımdan beri protein tozu ve nox kullanıyorum bu arada... Steroid de kullanmayı düşünüyorum daha fazla gelişemiyorum çünkü... Sizce ne yapmayalım acaba? Teşekkürler iyi günler...

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• bence gayet fit.. steroid sakin kullanma sporda bircok arkadasim kullaniyor ve sadece birkac ay ise yariyo sonrasi sönmus balon gibi.. ve cok zararli

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• iyi yağ oranı kas oranı bence güzel baya steroid olarak iyice bir araştır falan derim hayat senin hayatın getirecekleri götürecekleri senden olacak şeyler tabi sen bilirsin ama vücut iyi kol kaç cm bu arada

0|1
    0|0
    • 1ay

Teşekkürler guzel yorumun icin.. sence kac gösteriyor :)

• 1ay

valla hiç anlamam ya benim 33 cm kol o bile büyük geliyor bana pasif insanların yanında baya bir belli ediyor yani

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu halinle çok iyisin. Abartma daha fazla.

0|1
    0|0
  • Tırnaklarını yememelisin.

0|1
    0|0
  • gayet iyisini

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Gayet iyi bence.

0|1
    0|0
  • Maşallah maşallah 😁

0|1
    0|0
  • Bulk yap kilo Alman gerekli

0|1
    0|0
    • 1ay

Son iki aydır çok iyi bir şekilde düzenli besleniyorum zaten.. Biraz daha hacima ihtiyacim var.. Haklısın

• Stereoid kullandiktan sonra yasamanin ne anlami kalacak herseyin mahvolacak

0|1
    0|0
    • 1ay

haklisin..

• 1ay

weider kullaniyorum Şu an bir ara optimum kullandim ama ikiside iyi sadece weider azicik cok azicik daha iyi

• 1ay

Ve daha pahali :) ben de hardline kullaniyodum da bitti değiştirmeyi dusunuyorum

Yükleniyor...