Kapat

Arkadaslar acil yardım lazım Üniversite ile ilgili

Ben bu yıl 12. Sınıf oluyorum yani 2014 sınavı adayıyım. Derslerim kötü değil ama cok cok iyi de değil. Bu yıl ortalamam 85 okulda dershanede 16 sınıf var 3 teyim.Ben bogazici Üniversitesi uluslar arası ticaret, uluslararası iliskiler ya da iktisat istiyorum. Ancak bu yıl başlayacam çalısmaya hemde en bastan her dersin 1. Konusundan . Yazın lys ygs konularını bitirip kısın hiç konı çalışmayıp ful test çözmeyi planlıyorum. Şimdi 3sorum olacak size. 1 böyle çalışırsam sizce kazanabilir miyim böyle örnekleriniz varnı 12. Sınıf yazında ve kısında çalışıp bogazici kazanan yapabilir miyim sizce ? 2 Boğaziçi'nin artısı havası nedir ? Birde kaç binle alıyor biliyor musunuz

0|0
1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 1

• Ablam boğaziçinde ingiliz dili ve edebiyatı okuyor.ygs de 92 net 393 puan yaptı.lys de 80 de 79 doğru yaptı.ama 2 sene hiç durmadan aralıksız çalıştı gece gündüz.şu an boğaziçinde ama biraz zorlanıyo.umutsuzluğa kapılmanı istemem ama çok zor kazanman.ablam bile öğretmenliği kazanamadı orda.

0|0
    0|0
    • Bende böyle gece gündüz çalışsam kazanamazmıyım bu yıl ?

• Sanmıyorum.ablamdaki hırs üstüne bişey tanımıyorum ama o bile zor kazandı biraz.yani olacak gibi değil.boğaziçi çok zor ya.

Yükleniyor...