Spor sonrasi beslenme?

Arkadaslar, fitness sonrasi beslenme icin oneriniz nedir. Bircok siteden okudum ama hep yuzdeler esliginde protein karbohidrat vs tarzinda bilgiler...
Spor sonrasi 1 saat icinde neler en uygun faydali olanlardir?
Tesekkurler

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Benim bildiğim kadarıyla spor öncesi öğünde karbonhidrat içeriği olan bir yiyecek tüketmek, spor sonrası öğünde ise protein ağırlıklı yiyecekler tüketmek gerekiyor. Spordan 1 saat sonrasına kadar sadece su veya soda içip, 1 saat dolduktan sonra yemek yemek daha doğru oluyor.

0|1
    0|0
    • 1ay

normal tukettigimiz veya tuketebilecegmiz besinler icinde bunlarin yuksek yuzdeli olanlari hangileri? aslinda o yuzden sormustum. "arastr bak" dyeblirsinz tabiki de, spor yapanlar zaten tuketiyodr. ne tuketyonz o anlamda sordum
      tesekkurler

• 28gün

Hayır yanlış normal bir sporda beslenme dediğinz şekildedir fıtness için değil sporu yaptıktan 30 dakika geçmeden yani o sırada ek takviye lazımdır çünkü kaslar pump olmuştur protein lazımdır o sırada protein alırsanız gelişirsiniz

• 28gün

@NOOOS tesekkurler

En İyi Erkek Görüşü

• Spordan 30 dk sonra kaybettiğin enerjini kazandıracak bişiler ye veya iç internette shake olarak bakarsan bulursun. Onadan iç ve ya ye sonra yemek ye özellikle protein al günlük besinlerin ortalaması %60 protein %30 karb. %10 yağ almaya çalış benim yaptıklarım bu. :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...