Ben anormalşmıyım yoksa benim gibi olan çokmu var?

belki inandırıcı gelmeye bilir ama inanın altıtane hoşlandığım kız var ve bunlardan dördü ile eş hayatı gibi ilişkimiz var ikisiylede ramak kaldı ve ben hepsinden hoşlanıyorum tek sorunum zaman yetmiyor ben anlamıyorum bende ne bulduklarını oysak,i eminim birbirlerinden haberdar olduklarına ama yinede benden vazgeçmiyorlar evet biliyorum şimdi beni aşağılayacak yerden yere vuracaksınız ama inanın sorumlusu tek ben değilim kimselere ne evlenme vaatleri veriyorum nede ayılıp bayıldığımı söylüyorum işin içinden bende çıkamıyorum ama inanın hepside hallerinden fazlasıyla menmunlar.

Güncellemeler:
ben dedim ama beni yerden yere vuracaksınız diye ama güzel arkadaşlarım inanın tanıdığım kızlardan bitane güvenecek bir kız bulamadım evet benim davranışlarım hiç hoş değil hatta dürüst olmak gerekirse aşağılık basit insann davranışları ama şunuda unutmayınki beni bu hale getiren basit kızlar oldu herkes mükemmellikten bana bahsetmesin öyle bir zamandayızki kız olsun erkek olsun hiç kimse önüne düşen fırsatı kaçırmıyor. kaç kızımız eline erkek eli değmeden evleneceği erkeğe gidiyor.

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• jogolo musun sen

0|0
    0|0
    • böyle tepki bekliyordum sorun değil inan beni görsen yedinci olma ihtimalin çoktu .))))

• görsen belkide yedinci olacaktın.)))

• eline, diline, beline sahip olamadıktan sonra neye yarar. Çapkın bakar, her kıza göz süzer, olmadı kendini bedenini isteniyor diye ortaya serersen senin de orta malı olmaktan başka durumun kalmaz. erkekler her haltı hemen ister, vermeyen kız kaprislidir, veren bisüre iyidir, herkes verir diye her çiçekten bal alırsan sende de nur kalmaz. o yolun yolcusu olursun. insan önce kendine bakacak... kendimden bilirim eğer ahlakım, inancım olmasaydı Allah korusun onun bunun gülü olurdum

Kızlar Ne Diyor 6

• olabilir bir süre senin icin eglencelii görünür bu durum. Ama nereye kadar böyle devam edicek kardesim :)

0|0
    0|0
  • millet tane bulamıyo sen 6 tane maşallah :D keşke demeseydin burda nazar değdirirler ama bende aynı anda bir kaç erkeği beğenmişliğim oluyo ama öyle eş hayatı falan yok yani ay çok tatlı diyip hani daha basit bence sen bir kaç tane sıkkı ele :D

0|0
    0|0
  • heyy maşallaahh :D bu ne özgüven abi :D

0|0
    0|0
  • ovunulecek birsey oldugunu sanmiyorum o kizlarin nasil biri oldugunu bilmek gerekir yani migde genismis anliyacn halinden memnun olmak olur mu sevgiye bu kadar ac insan olmak kendini kucuk dusurecegin anlamina gelmemeli allah o duruma sokmasn kimseyi ya bunun neyinden memnunluk duyacaksn sana da diyecek birsey yok aliskanlik yapmis seninkisi adam gibi sevebiliyorsan anormalligin disindasin

0|0
    0|0
  • birini gerçekten sevseydin ikincisi olmazdı dersler ya herhangi birinden iş çıkmqz. Böylede qdam olmaz.

0|0
    0|0
  • Yakisiklimisin bayaa bayaa ama

0|0
    0|0
    • yakışıklı olmasam kızlar peşimden koşarmı zengin olmadığıma göre

• Ee o zaman. Sende abazasin demekki yetmiyosa

• ne alaka çok ayıp üzüldüm.

Erkekler Ne Diyor 1

• Ohaa,afedersin de, bana ders versene :-D kizlarin gönlünü kazanma dersi

0|0
    0|0