Ks Canlarrrrr😍😍😍Hani fener yenemezdi 😛Dün fenerim 2-1 kazandı maçı. Maç hakkındaki düşünceleriniz nelerdir😃😊😊?

Manu alır diyenleri göreyim 😂😂😂😂

1|1
9|28

En İyi Erkek Görüşü

• bir GS'li olarak Feneri Avrupa arenasında bu kadar istekli ve bu kadar baskılı oynadığını uzun zamandır görmemiştim. Sonuna kadar hak etti maçı. Tebrik ederim. Umarım bu performansı tüm Avrupa maçlarında gösterir.
    Osmanlıspor da Villareal'i deplasmanda yendi, onu da ayrıca tebrik ediyorum. iki takımımız da zoru başardı. devamının sürmesi dileğimle...

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir Beşiktaşlı olarak tebrik ederim...

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

Kızlar Ne Diyor 8

• İzleyemediiiim ki been başım çok agrıyodu migernim tutmuştu yatıyodum ama babam trabzon sporlu olduğu halde onun gool diye bağırdığını duydum 😂😂

1|1
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • buda hala fener diyo

1|0
    0|0
  • Son dolar gerildik bir beş dk daha uzasa 2-2 olacaktı

1|0
    0|0
  • Sonunda bişey başardınız 😂😂😂😂

1|1
    1|0
  • hayrli olsn

1|0
    0|0
  • ManU güclü takimdir. Helal olsun derim.

1|0
    0|0
  • Avrupa liginin kalitesinin son zamanlarda ne kadar düştüğünü soylemeye gerek yok sanırım. Büyük takimlar artik o kupayı onemsemiyor.
    Maça gelince kendi sahasında oynamasına rağmen sadece %30 topa sahip olan bir FB vardi ve hayatlarının golünü atan oyuncularin şans eseride olsa gol atmasi Feneri öne geçirdi

0|0
    2|3
    • 1ay

Ne kadar ezik bir yorum, ilk maca yedeklerle çıktı manu kazandı. Buraya tam kadro geldiler, tam kadro koydk gonderdk sen neyden bahsediyon 😂😂

• 1ay

Yok daha neler... Önemsemiyosa ne işi var Allahaşkına saçmalamayın... Kendileri yenemiyor diye önemsemiyoruz diyosunuz bide, büyük takım mı oluyorsunuz şimdi? Önemsemiyor diye bişey olamaz futbolu bıraksın daha mantıklı bir açıklamaya parmak basar...

• 1ay

@perfectQueen çamur at izi kalsın mantığı😃

Yükleniyor...