Ayrılığın da bir adabı olmalı, böyle ayrılık mı olur?

Bir erkek düşünün yorgun bir o kadarda mutsuz, bir gün karşısına bir kadın çıkıyor ve her şey değişiyor onu hayatının merkezine koyuyor, her ikisi de gayet mutlular evlilik planları yapmaya başlıyorlar. erkek hiç düşünmediği halde çocuk isteğini bile geri çevirmeyeceğine söz veriyor sonra bir şey oluyor ne olduğu belli olmayan, erkek hala mutlu ama kadın artık mutsuz sonra ayrılık kaçınılmaz ama yapamıyorlar. 20 gün sonra yeniden başlıyorlar daha resmiler artık aynı evi paylaşmadan denemeye karar veriyorlar böyle de bir müddet devam ediyor kadın hala mutsuz ve bir kez daha bitiyor ne bir sebep, ne bir bahane kısaca erkek hala niye ayrıldılar onu bile bilmiyor. Etrafındaki herkes de ondan bunu sessizce kabul etmesini bekliyor :( böyle ayrılık mı olur?

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• neden bu kadından kopamıyorsun? nedir seni bir başkasına bu kadar bağımlı hissettiren etkenler? kendini tek başına ne kadar değerli görüyorsun? seni bu hayatta başka bir kişiden bağımsız neler mutlu ediyor? sen kendi kendine bu kadar kötü bir dost musun ki bir başkası olmayınca bu kadar canın sıkıyor? neden öyle oldu, neden böyle oldu, neden bunu dedi, başka ne demek istiyor olabilir diye bir başkasına konsantre olup hayıflanmak yerine kendinde bu soruların cevabını aramaya başla bence...acını hafife almak ve ya bu işler pek kolay olur demek değil kastım, başka bir bakış açısıyla bakman gerekiyor ki kendine bir faydan olsun. sana senden başka hiç kimse yardım edemez...

0|2
    0|0
    • yazdıklarının hepsinde haklısın lakin her zaman doğruları bilmek aynı zamanda yapabileceğimizide göstermiyor,aklın ve AŞKın kimyası aynı çalışmıyor...

Kızlar Ne Diyor 11

• bişeyleri eksik anlatmısşsın sanki.taşlar oturmuyor yerine.deneme yanılma tahtası değilki bu geliyor bidaha deneylim vs.ama hiçbirkadın nedensiz gitmezzzki üstelik seviyorsa gitmez.bende ayrıyım 15 gündür arkadaşımdan beni geçeb gün aradı tele de bakmıycaktım sonunda cevapladım bana 2 kelime diyeceğini sonrada kapatacağını söyledi ve benim peşimde koşmuyormuş bunu söyledi. ben istersem eğer ona gitmeliyim bunu demek istedi bana.ama yapmıyorum yapamıyorum binlerce nedenim var ayaklarım gitmiyor elim tele uzanamıyor.nedenim olmasa giderdim o gelmesin bana ben istiyorsam ben giderdim ama nedenler engelliyor insanı elini ayağını bağlıyor.bence sen otur bir düşün ölç tart mutlaka vardır bir nedeni ve sen çözmeye hazırsın gibi hani sebebini bilsem kaldırırm ortadan sebebini der gibisin

0|2
    0|0
    • yazdıklarımda eksik olan yaşanan güzel ayrıntılar sadece emin olun,nedenler diyorsunuz ben bir tane bulamıyorum oda somut birşey söyleyemiyor,seninle değil kimseyle olamam bir nedenmidir?öyle ise bunu anlamak 7 aymı sürer?telefonlarıma bile çıkmıyor,mesajlarıma cevap vermiyor bunların nedenini biliyorum çok ısrar etmemden,beraber tutup döşediğimiz evde yaşıyor,karşısına çıkmak çok kolay ama iletişim bile kurmak istemeyene bu ne kadar etkili olur orası tartışılır..

• kusura bakma ama onun senle ciddi bir planı yok bence.ne demek ya seninle değil kimseyle olamam diyor.yeni mi anlamış o kadar zaman aklı nerdeymiş.5-6 yıl arkadaşlık edip evlilik vaateleri verip evlenmezler ama karşılarına çıkan bir başkasıylada 3-5 ayda evlenirler.hadi diyelimki kötü düşünmeyelim ancak çok kötü bir hastalığı olduğunu öğrenmiştir bu yüzden kimseyle olamam diyordur. buda iyi tarafı ne kdar iyi olabilirse artık

• anlayabilmiş olsaydım bazı şeyleri şahsım için kaç yaşına gelmiş uğraştığı şeylere bak dedirtecek kadar burada sızlanmazdım.cevap veremediğim sorulara cevap alabilme ümidiyle işte bu durumdayım,çoğu zaman kendime acıyorum ne badireler atlattın sen üstesinden gelemediğin şeye bak diye ama işte aması var.

• Nedensiz olan her şeyi ALLAH insanın içine veriyor olması gerekiyorki oluyor siz ne olup bittiğini daha anlamadan o kaosun içinde buluyorsunuz kendinizi geriye yapmanız gereken tek şey ayak uydurmak ve her şerde bir hayır vardır diyip zamanı beklemek.

0|1
    0|0
    • yaşım itibarı ile bilirimki herşeyin ilacı zamandır,bildiğim başka birşeyde bu zamanı geçirmek bunca yıldır hiç bu kadar zor olmamışdı..zira daha kötülerinide görmüşlüğüm vardır..

• kadının akli dengesinden şüphe ettim...

0|1
    0|0
    • ben kendiminkinden şüphe etmeye başladım :( o 20 günün sonunda beni dakikalarca koklayacak kadar özleyen,herşeyimsin,hayatımın anlamısın diyen kadın halüsünasyondan öte değilmiydi yoksa..

• gerçekten sorunlu biriymiş demekki, çift karakterli gibi...

• :( benide öyle yaptı,çift karakterli..bazen özlemimden nefes alamıyorum,bazen öfkemden deliye dönüyorum..

• öle her dediğine evet demeyeceksin seninde bi kişiliğin oldugunu saeninde bir insan oldugunu ögretecekjsin bide öyle istediği zaman kafasına göre gidip gelemeyecegini

0|1
    0|0
    • gelirse peki ama bu seferki gidişin dönüşü olacakmış gibi durmuyor...

• seni bu kadar üzüyorsa dönmesin zaten bi süre sonra cocuk oyuncagına döner ilişki ayrıl barış bi istediğin olmadıgında ayrıl sonra barış cocuk oyuncagı gibi olur seni bu kadar üzmesine izin verme sonucta bu senin hayatın ve bir kere yasayacaksın oturup ne istediğini adamakıllı konuşun eher olmuyorsada kendini üzme derim ben :)

• teşekkürederim..

• kadın için bitmiş ama henüz birini bulamamış kopamıyor sende etrafındakiler doğru söylüyor ama gönüle söz geçmez herkese fikirmeye çalışırsın burda belki doğrdurda fakat kendine bişey yapamazsın

0|1
    0|0
    • henüz birini bulamamış cümlesi nasıl bir etki yapıyor bilemezsin...seninle değil kimseyle olamam diyen bunu yaptığı zaman suratına tüküreceğimide biliyordur sanırım..

• ! afedersin,hatırlatmış olmama üzüldüm..

• üzülmene gerk yok hatırlatmadın çünkü bütün bedenimle yaşıyorumm

• Yaptığın en ufak bir şey. senin farkında bile olmadığın bir şey onu içten içe üzmüştür belkide..

0|1
    0|0
  • Nedenini sor.

0|1
    0|0
    • ilişkimize dair bir nedeni yok sadece seninle değil kimseyle olamam diyor !

• teşekkürederim..

• Rica ederim

• oluyo böyle şeyleeer kader diyelim içmeye devam edelim ;)

0|1
    0|0
  • dengesiz insanlardan uzak dur fazlaca da kurcalama.

0|1
    0|0
  • böyle ayrılık olmaz böyle yalnız kalınmaz..

0|1
    0|0
  • evet arkadaşım oluyor hemde o kadar acımasızlar ki seni benş hiç düşünmüyolar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sebepsiz yere gitmiş birisini bir daha hayatıma sokmam .

Yanlışınız bunu 3 kere yapmış olmanızda .

0|1
    0|0
  • Bir kere bozuldumu tekrar başa dönülemez.

0|2
    0|0
  • nedenine bağlı,

0|1
    0|0
  • Olur olur bal gibi olur.

herşeyi sana izah etmesini bekleyemezsin

kendince nedenelri vardır

0|1
    0|0
Yükleniyor...