Bu Popo Nasıl Eriyecek ?

Abur cubur eseri olan biraz göbek biraz da popoya sahibim diyebilirim. TAbii bunlar bölgesel cümleden de anlaşılacağı gibi , ben kalçamı nasıl eritebilirim bilginiz var mı ?

0|0
94

En İyi Kız Görüşü

• bol bol ip atlaman gerek

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Hakkı sen misin la?

0|0
    1|0
  • hep duvara vur diyorlar :)) ben söyleyenlerin yalancısıyım

1|1
    0|0
  • spor ve düzenli beslenme ile

0|0
    0|0
    • farkındaysan bölgesel dedim spor ve düzenli beslenme ile olacak iş değil demek oluyor bu biliyorsun değil mi bölgesel nedir?

yine de teşekkürler

• başka neyle eriyeceğini sanıyorsun ? kalça bölgesel yağlanma şekli değildir. güzel bir spor merkezinde bölgelere uygun eritme sistemleri yapılıyor o kıç ordan kalkmadıkça eritemezsin.

• ağlıcam bak çok kırıcısn sen amaa

• fitness bölgesel.

0|0
    0|0
  • diyet ve fitness sayesinde

0|0
    0|0
  • genelde bayanlar şikayet eder bence sen az ye

0|1
    0|0
  • spor yap en doğal o

0|1
    0|0
  • duvar taktiği varmış sanırım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• önce diyet yapmalısın

0|0
    0|0
  • - Yağlı ve Karbonhidrat lı besin kullanımını azalt düzenli olarak kardiyo yapıcaksın ve internette popo egzersizleri var (ayrıca şekeri kesmelisin deriyi inceltmek için)

0|1
    0|0
    • Günlük aldığım şekerin haddi hesabı yok bir de karbonhidratın. Makarna ve asitli içecek. bunlardan başlayarak bırakıyorumç.

• kardeş tropikal bölgedeyim ben zaten bura hep yaz düşün artık , winter is coming demiyolar burada :(

• kardeşim dediğim kardiyo yapmaya bak ozaman hızlı tempo yürü,""koş"",bisiklet sür 30 dkdan sonra vücut yağ yakımına başlıyor

• Disiplinli ve İstekli bir calısma ile erimeyecek bölge yok.Sıkıntı Yapma.

İyi bir diyetisyene git..

0|1
    0|0
  • haftada 3-6 gün 30-90 dk arası kardiyo yap kaleteli ve düzgün beslen

0|0
    0|0
Yükleniyor...