Fenerbahçe 2 - 1 Manchester United Maç Yorumlarınız Neler Arkadaşlar?

Fenerbahçe 2 - 1 Manchester United Maç Yorumlarınız Neler Arkadaşlar ?
Bu Galibiyet Fenerbahçe'ye ve Kadıköy Atmosferine İnanmayan Herkese Gelsin :)

Güncellemeler:
1ay Emenayk yerine Van Persie, Hasan Ali'yle İsmail'i devrede değiştirseydi.. O zaman 4-5 atardık..
1ay Valla Rooney'in golünü görmezlikten gelen taş olur mk 😂 Tamamen bireysel beceri golüydü..

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Bugun ilk dakika da moussanin golü kadar hic bisey sevindirememisti beni rooneyin golunuda abartmamak lazim lens ve moussanin golu yaninda hic bisey volkan yorulmustu yoksa yemezdik bu basit golü 😂😂 yemesek iyidi ama 7 puanla lideriz sevinmek lazim en az 5 6 net gol pozisyonu kacti emenike o golleri atmaliydi oyuncu degisimlerimiz cok basarisiz oldu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Maçtan falan haberim yokta Kadıköy dedin bir dağıttın beni

0|1
    0|0
  • FENERBAHÇEEE 👏👏👏💛💙

0|3
    0|0
  • Manchester gitti paralarım Allah belasını versin :(

0|0
    0|0
    • 1ay

Görünen köy kılavuz istemez.
      Burası Kadıköy rakibi yenmeden yollamıyoruz.

• 1ay

@sportifhatun Seni önümde 5 yaş grubu dediğin çarşı s*kerse tatmin olurum bebeğim görüşürüz :D :D

• 1ay

Oha ne yaptınız bilmiyorum ama tek okuduğum şike lafıydı ve şike diyen cehalet içeren birine neden tartışıyorsunuz anlamıyorum bu tarz insanlarla muhattap olmaya deymeyecektir. Çünkü cehalet insani esir alinca bos konusmaya baslatır.

Erkekler Ne Diyor 11

• Beraberlik diyordum futbolada bakarsak sabaha kadar oynanasa berabere bitecek bir karşılaşmaydı ancak çok ekstrem goller oldu 3 golde öyle :)

0|1
    0|0
  • rooney'in golüne kadar bir 10 dakika fena eğlendik oley falan çektik süperdi valla tarihi anlar bunlar :)

0|1
    0|0
    • 1ay

Siz oley çekmişiniz yine iyi biz evde 5li halay çektik 😂 harika bir maç çıkarttı takım hakkını vermek lazım :)

• Dostum bilgi verir misin Şimdi fener ne durumda gruptan filan mı çıktık ne oluyor :S

0|1
    0|0
    • 1ay

Son 2 maç kaldı Feyenoord'la 7şer puanla aynı puandayız.. Manchester 6 puanla 3. Sırada ama biz 2 manchester maçını atlattık fixtür su saatten sonra bizim için kolaylaştı

• Emenike olmayıp van persie olsaydı daha iyi olabilirdi sanki
    Emenike gibi oyuncunun fenerbahçe gibi takımda olması saçmalıktan ibaret

0|1
    0|0
    • 1ay

Emenike tam bir kanat oyuncusu topu vercen koşsun orta yapsın bu yani düz mantık.. Çalım atamaz ama onun deparı da insan deparı değil mk

• 4-0 alacağımız maç 2-1 oldu. sağlık olsun bu aralar iyi yoldayız.

0|1
    0|0
    • 1ay

Valla Rooney'in golünü görmezlikten gelen taş olur mk 😂 Tamamen bireysel beceri golüydü..

• Fener şeytan taşladı

0|1
    0|0
  • hakkı 3 0

0|2
    0|0
  • bu manchestar inanılmaz kötü bir takım, mourinho hiçbir şeyi oturtamamış, fener ilk maç 4 tane nasıl yedi bunlardan anlamadım, ispanyanın en iyi kalecisi diyoruz degea ya ama adam maçı satsa böyle kötü goller yemez, sonuçta galibiyet galibiyettir, manzhestar buaraya gezmeye gelmiş, fenerde cezasını kesti

0|0
    0|0
    • 1ay

İnanılmaz kötü takım dediğin 550 milyonluk takım başlarında da Dünya'nın en iyi hocası olarak sayılan hoca var.. Bence onlar takım olamadılar ben bunu rakımda birden çok egoist yıldızın olmadına bağlıyorum..

• 1ay

@My0neS düzelir inşallah bu zihniyet valla açık konuşmak gerekirse bu zihniyete sahip çoğu taraftar galatasaray taraftarı

• 1ay

Sayıları fazla olduğundan dolayı ve böyle öğretiyorlar bunlara Fenerbahçe düşman küçükken de görüyoruz Fenerbahçe kaka kaka tarzında. Yapabilecek bir şey yok Fenerbahçe oynar şerefi ile çekemeyenler ise şerefimizle oynamaya kalkar bu kadar basit.

• Lens <3 Sow <3

0|2
    0|0
  • Garip

0|1
    0|0
  • Manchester'da artistlik yapanın İstanbul'da affı olmaz 💪🏼

0|1
    0|0
Yükleniyor...