Kapat

Bacak kasının oluşması en az veya ortalama ne kadar sürer?

Arkadaşlar şu aralar kilo vermek için spor yaptığımdan bacaklarımdaki yağın azaldığını fark ettim yalnız ben pek anlamıyorum sıkılaştı mı kas mı yaptım diye hala biraz daha yağım var ama bacaklarım daha sert sürekli yokuş çıkıyorum her gün ve bunu 1-2 haftadır yapıyorum alt bacaklarım zaten ince ve her hareketimde en çok o bölgeye yükleniyorum nedense ama bacaklarımın sıkılaştığını düşünüyorum, en az ne kadar zamanda bacak kaslarım oluşur? Bu arada kas istemiyorum

Güncellemeler:
Ooo iyimiş ya korkmama gerek yok sanırım?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında yazmayacaktım ama tutamadım kendımı bılende konusuyor bılmeyende. Bacak kası buyuk kas grubuna gırer ve vucudun buyumesı ıcın gelısmesı ıcın calısılması gereken en onemlı yerdır .Erkeklerde testesteron bayanlarda ostrojen salgıladıgınden dolayı cınsel anlamdada faydası bulunmaktadır . buyuk kas grubu oldugundan haftada ıkıgun yapılabılecek egzersızlerle bacak kasını guclendırebılırsın ancak senın ıstedıgın ne sadece bacak kasımı tum vucudunmu ust zayıf al kalın olursa kotu bı goruntu olacaktır.duzenlı bır calısma programıyla ılk once yaglanıp sonra parcalama yanı(defınayon olarak) bacaklarını kendının bıle ınanamayacagı bır sekle sokabılırsın yeterkı duzenlı calıs spora ve dıetıne dıkkat et . Ben sadece aklınlastırıyım dıosan 2 ay gıbı kısa bır surede bacakların kalınlasabılır.Ancak benım favorum parcalı herkezın ılgısını ceken bır bacak ıstıosan bu emek ıster 4 5 ay surer takvıyelerle tabı bu durum umarım yardımcı olabılmısımdır. Spor salonunda calısmak ıcın ıstenırse programda yazabılırım umarım yardımcı olmusumdur...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• en hızlı oluşan kas bacak kaslarıdır dikkat et.

0|0
    0|0
  • - squad egzersizi yapmalısın ve hızlı gelişim için protein öneririm.

0|0
    0|0
  • Yokuş çıkarak bacak kası olmaz :/ En azından, senin korktuğun kadar gelişmez..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...