Ukraynalı ve Rus kızlarının bize ihtiyacı var erkek arkadaslar habere bakın kac yardım sever arkadasımız var ?

link bunlar erkek arkadas bulamıyorlar cünkü nufusun büyük coğunluğu bayan biz bunlara yardımcı olmamız lazım bugun rusyaya ucak kalksa kac erkek gelir ?

• Rus kızları ve Ukrayna kızlarına değer gitmelisiniz
    60% (3)60% (3)60% (6)Oy Ver
  • Hayır gitmeyin ne halleri varsa görsünler onlar kendi bulur
    40% (2)40% (2)40% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Yazık bu soruya kimse cevap yazmamış üzüldüm şimdi ne yapsak ki :]

1|0
    0|0
    • bunun soruyla ne alakası var niye cekemiyorsunuz rus kızlarını sen hic taksim - karaköye gittinmi oradaki rus kızları var genel ev yani önünde sıra var hepsinin parmağında yüzük esleri calısıyor sanıyorlar adamlar orada aldatıyor neden türk kızları ezik ? anlatabildmmi

• Hahhaha tamam tamam sakin ol senin annen rus olmalı heralde :D

• malesef türk

Kızlar Ne Diyor 2

• isveçte finlandiyada filanda kız yokmuş varsada umrumda değil bende onlara yardıma gidicem

0|0
    0|0
    • ya ne alakası var avrupa kız dolu niye gidiyorsunuzki ? bence gitmeyin

• genelleme yapma bak ben sırf böyle maco değilim diye terkedildim neymis sözümü gecirmiyormusum türk kızlarının coğu maco istiyor sebebini bilmiyorm hani istedikleri bağırmaksa cok zor birsey değil istersen anket ac sorun türk kızlarında ayrıca calısan kadın herzaman iyidir sabah kalkar makyajını yapar bakımını yapar daha anlayıslı olr kültürlü oolur

• ben o kızların kafasında değilim ben açık fikirli insan severim ve öyle davranan

• Rus kızları ve Ukrayna kızlarına değer gitmelisiniz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Uff bu ne ya Allah Rusya'nın da Ukrayna'nın da belasını versin her gün aynı muhabbet

1|0
    0|0
  • benim başımın tacı cevakar ve fedakar Türk kadınlarıdır ne halleri varsa görsünler...

1|0
    0|0
  • Türk erkeğinin yardımseverliği meşhurdur zaten

1|0
    0|0
Yükleniyor...