Bir zamanlar hoşlandığınız kız;

Facebook sayfanızda ekli ama konuşmadıınız hiç aylarca.. Ayrıca aynı sınıfta okuyordunuz o zamanda birbirinizin yüzüne bakmadınız hiç konuşmadınız. Sadece aranızda bir etkileşim oldu.. Sonra bu kız günün birinde hiç beklemediğini bir anda facebooktan size "afhalkjfa" gibi anlamsız harf yazmış olsa? Bunu gördüğünüzde tepkiniz ne olurdu? Daha sonradan özür dileyip kardeşinin yazdığını söyledi.. Ne düşünürsünüz bakalım:)

Güncellemeler:
Bugün okulun son günüydü. Karneleri aldık.. Onuda gördüm son bir defa. Ve ne oldu? Yüzüme bile bakmadı, yüzüne bile bakamadım. Eve dönerken ağladım kendimi tutamadım. Sanırım bu defterde burada kapandı. Canımı felaket acıttı ama..

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• afhalkjfa furumu bitek bana uymıyan kızla aynı sınıftayız o beni hiç sevmedi ama ben onun için ölüyodum sonra bende gurur yaptım hiç yüzüne bakmamaya başladım kızın o bana öyle bişey yazsa kardeşide var :D herşey uyuyo yani :D afhalkjfa yazsa öyle olmuştur derim yani bir etkisi olmaz

1|0
    0|0
    • :) oda bakmadı hiç yüzüme pislik. Ama kardeşim öyle bir hata yaptı ve gidip ona yazdı.. Ağladım sinirden rezil ettin beni diye:D:D

• aa terbiyesize bak

Erkekler Ne Diyor 8

• Şaşırırdım sadece.

1|0
    0|0
  • şaşırırdım,kardeşinin yazdığını duyunca sinirlenirdim.Hani kendi yazmak istemiyomuş gibi,ama bir zamanlar hoşlandıgım biri olunca sevinirdimde. Her duyguyu aynı anda yaşardım çok karışık duyguların içine girerdim. Şaşkınlık,mutluluk,kızgınlık. Kardeşini karıştırmasaymış işe iyiymiş :)

0|0
    0|0
  • yanlışlıkla olmuş drim özrünü kabul eder konuyu kapatırım

0|0
    0|0
    • Önemli değil der başka bir şey yazmazsın yani

• dderdi neyse adam gıbı soyleyene kadar hayır

• iyide başka ne derdi olacak kardeşi yazmış:D

• ne yapmaya çalışıyor bu salak... Allahtan bu salak ile çıkmamışım diye düşünürdüm :D

0|0
    0|0
    • ya niye ya:D:D kızın ne suçu var şimdi

• allah gönlüne göre versin... gönül işte bu aka da konuyor boka da

• :D:d

• banada bakmadıda ben kafama takmıyom artık :)

0|0
    0|0
    • sevmiyor musun artık? başkasını mı seviyorsun

• onuda başkasınıda sevmiyorum sadece bir tek o var diyorum :D ama bir yerde raslantısal gördüğümde kalbim bir acıyo ki :D ama olsun yinede dünyada sadece o yok

• ben su kardesı mesaj atan, sen kendını neden uzuyorsun kaybeden o oldu aglayıp kendını harap etmeye me gerek var sadece hayırlısı degılmıs ve karnen nasıldı merak ettım.

0|0
    0|0
    • Ama seviyorum malesef seviorum! Karnede kırık yok kalbimde var.

• bakıyor evette... Ah ben öyle bir salağım ki. Ego mudur nedir bu? Ona bütün sene pas vermedim. Sonra gidip merhaba yazmak. Ne bileyim kendimi küçük düşürecekmişim gibi geliyor

• sana kalmıs ne dıyeyım

• önemsemem ama tekrarlarsa benimle konuşmaya çalışıyor derim

0|0
    0|0
    • :D tekrarlamaması için dua ediyorum

• bende ona bakmadım ama ben onu seviyorum bunu ne yapacağız

• daha gençsin unutursun.Seni öldürmeyen her acı kuvvetlendirir

• aynı durum bendede var ama sasdjkahs bıseyler yazmadı cunku facemde eklı degıl yollamaya cesaret edemedım korkusuz ben arkadaslık ıstegı bıle yollayamadım neyse eger yazıyorsa klavyeye oturmus falan derım hearlde

0|0
    0|0
    • :D:D:D küçük kardeşim facebookuma girip herkese garip şeyler yazmış kusurabakma dedim özür diledim. Önemli değil dedi.. Ama rezalet:(

• :D:D evet sanırım çekmemiş hiç

• :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Ah bu kardeşlerrr :@

0|0
    0|0
    • isteyerek yapmadı oda garibim. Aslında başka bir arkadaşıma yazıyordu öylesine aklhfaja falan. Bende oradaydım:D kucağımda oturuyordu. 12 yaşında.. Sonra o harfleri yollarken bir anda klavyenin hangi tuşuna bastıysa artık hoşlandığım o hiç konuşmadığım çocuğun sayfası açıldı.. Bir andada kardeşimin yazdıkları ona gitti. Yani geri dönüş yoktu tamamen tesadüf.Keşke ona değil başkasına gitseydi o harfler. Bu kadar takmazdım. Hatta umrumda olmazdı

• boşvermek en iyisi:)

• oha çok feci durum ben oturur ağlardım lan :(

0|0
    0|0
    • ağladım:D:D:D

• ben okula bile gitmedim bugün :D en son 4 gün önce gördüm :( 85 gün göremeyeceğim :(

• ben cumaları sevmezdim. Onu benden 2 güncük ayırıyor diye. Bu cuma onu benden sonsuza kadar ayırdı:)

Yükleniyor...