Bana olan tutumuyla yüzleştirsem onu sizce ne hisseder?

Benim 1,5 yıllık bir ilişkim var toplam 4 senedir tanışıyoruz ve bu ilişkiyi kolay başlatmadık. Birbirimizi ikimizde çok seviyoruz ve günümüz şartlarına göre çok güzel bir ilişki yürütüyoruz. Şuana kadar en uzun küslüğümüz yarım saat. Allah söyletmesin ayrılığın kelimesi bile geçmedi hiç. Neyse erkek arkadasım istediği kadar sıkıntılı olsun asla belli etmeyen bir tip, yönetilmesi güç bir karekter kaldı ki bende öyleyim ancak son zamanlarda üzerimde baskı kurmaya çalışıyor gibi istemeden. Mesela ben ona bugüne kadar yapamazsın, gidemezsin kelimelerini kullanmazken saygımdan ve güvenimden dolayı o bana kullanabiliyor. Ve sanki beni kaybetmekten korkmuyor gibi her şeyi konuşsam ve 2-3 gün zaman istesem ona benim üzerimde böyle baskı kurmasının yanlış olduğunu benim ona yaklaşım ve davranış olarak tutumuma karşılık onun bana olan tutumuyla yüzleştirsem onu sizce ne hisseder? Bunu yapmalı mıyım? Biraz korkması ve hislerimin değerini tam anlamıyla bilmesi gerek çünkü.. Bunun yanı sora önerisi olan var mı arkadaslar? Ve erkeklere soruyorum sizce o süre içinde ne hisseder?

Güncellemeler:
lütfen yardım :((
Yardıııım :((

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bende kız arkadaşım üzerinde baskı kuruyordum ama zamanla bunu fark ettim biraz zaman şart. Ama sadece zamanla da değil tabi senin de biraz kırmadan sert yüzü ya da nasıl desem kırıldığını rahatsız olduğunu belli etmen gerek. Tabi meselede konu da önemli arkadaşının konuşma tarzı da cevapları kendine göre ilişkinize göre yorumlaman gerekecek.

1|0
    0|0
    • Evet bu zamana kadar beni sinirlendirdiği, üzdüğü, incittiği zaman pek belli ona ve ünv hazırlanıyor onun etkilenmesinden korktuğum içinde biraz tepkisiz kaldım. Yorumun için teşekkürler peki o 2-3 günlük zamanda ne hisseder, ne düşünür?

• Sende soruma puan versen süper olur hahah

• Evet bilgilendirmeni bekleyeceğim :) rica ederim, teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 7

• bence erkek arkadaşına bu durumdan rahatsız oldugunu sölemelisin sonuçta bir ilişki olucaksa her iki tarafta bundan mutlu olmalı,sen ona koşulsuz güveniyorsan onun üzerinde baskı kurmuyorsan buna seninde hakkın var,bence duygularını falan sakin bir dille belli et,mesela bu davranışların devam ettiği sürece bu ilişki zedelenicek falan de,önceden böle değildin ne değişti falan de? belki sana söleyemediği bişey vardır bir konuşun eminim sorununuzu halledersiniz,umarım ilişkiniz hiç zedelenmeden bu sorunlar ortadan kalkar.. :)

1|0
    0|0
    • Cevabın için gerçekten çok teşekkür ederim ama bunun şimdi önüne geçmem lazım ona kesin bir dille yaklaştığım zamanla kesin bir şekilde dimdik yaklaştığım zamanı kıyaslayınca kesin bir şekilde yaklaşmam daha etkili oluyor.. Bende işin içinden çıkamıyorum

• Özgürlük koca bir yalan ve kandırmacadır !
    Birbirinizin hayatında var olacak iseniz karşılıklı istekleri göz önünde bulundurup fedakarlık yapmalısınız...
    Asıl bu gibi isteklere karşılık verilmemesi aşkı ve sevgiyi yıpratır kim bilir belki de bitirir.
    Onu seviyorsan, saçma olmayan isteklerine karşılık vermelisin,
    İlişki yürütmek hiç kolay değildir
    Merakın özgürlüğe ise sürekli sıkılacak bir ilişkide olacaksın hayatına kim girerse girsin

2|0
    0|0
    • Tabi ki birbirimizin isteklerini göz önünde bulundurup fedakarlıklar yapıyoruz. Saçma omayan isteklerine karşılık veriyorum o da aynı şekilde bu ilişkiyi bunlar sayesinde bu kadar zamandır yürütüyoruz ilişki öncesi 3 yıl verilmiş bir emek var. Ama son bir aydır bunları yapıyor gidemezsin, yapamazsın, edemezsin gibi bu kalıptaki sözcükler yerine açıklayıcı olmayı denese böyle olmayacak. Aslında sorun şu beni kaybetmekten korkmuyor 2-3 gün zaman istesem bir şeylerin farkına varmasını sağlar mıyım

• Trip gibi şeylerin yapıcı olduğunu söyleyen insanlara katılmıyorum. Doğru bu bir karakterdir, kimi trip atarak anlatmak ister, üzgünüm bende yaparım bazen ve zerre yararını görmedim :)

Sen konuşup bunun sebeplerini öğrenmeye ve çözmeye çalış. Ama somurtma yüzüne gül konuşurken. Saygılar Mutlu olun :)

• Kesinlikle katılıyorum, çok teşekkür ederim :))

• erkek içgüdüleri sebebiyle istemese de yanlış da bulsa pek medeni gelmese de ipleri elinde tutmak isteyebilir. aşırıya kaçmadığı sürece sıkıntı yok. yarım saattir küsmüşsünüz ne güzel düşünmesi için biraz fırsat bulacak. aramasını bekle veya yazmasını bebek.

1|0
    0|0
    • Hayır hayır bu zamana kadar en fazla yarım saat küsmüşlüğümüz oldu o da küsmek sayılmaz gerçi ondan 2-3 gün zaman istesem ama sadece toparlanmak için ona bunun bir ayrılık olmadığını ona dair hissettiğim hiçbir şeyin değişmediğini izah edip bu süre diliminde o aramadan aramasam mesaj atmasam ne hisseder? Ayrıca kaybetmekten korkmasını sağlar mıyım?

• Teşekkür ederim cevabın için bugüne kadar giç öyle kız triplerine girmedim bu yüzden bunu yapmak beni korkutuyor çocuk değiliz sonuçta o da gayet aklı başında ve bu tripleri çekip paye vermeyecek birisi o yüzden bu kadar çıkmaza girdim

• rica ederim. yine beklerim daha güzel bir konuda :)

• Biraz daha bu şekil devam et. Baktın olmuyor. Bir kaç gün görüşme... Düşünme fırsatınız olsun en azından?

1|0
    0|0
  • Hayırdır ne oldu başka bir şey mi var yoksa farklı görüşler daha mı istiyorsun?

0|0
    0|0
    • Senin dediğini kesinlikle yapacağım ama farjklı ne düşünce çıkabilir onu merak ediyorum

• ço zor bir süreçten geçiyorsun bol şans

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim aynen sınava giriyor üstüne üstlük ve sanki hiçbir şeyin önemi yokmuş gibi başka bir şehire odaklı durumda.. Her şeyin hayırlısı

• pohaça yerken seksi olmaya hep dikkat edermisin?:)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...