Fenerbahçe - Manchester United maçı sona erdi, maç hakkında ne düşünüyorsunuz?

Fenerbahçe ve Manchester United Avrupa ligi maçında karşı karşıya geldi ve temsilcimiz Fenerbahçe güçlü rakibini 2-1'lik skorla devirdi. Maç hakkında ne düşünüyorsunuz? Maçın yıldızı kimdi? Hakem hakkındaki yorumlarınız neler? #GentlemanSoruyorFenerbahçe - Manchester United maçı sona erdi, maç hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|1
8|18

En İyi Kız Görüşü

• Maçın bazı zamanlarında kendi sahamızda çok kapandık... Ozellikle 89. Dakikada öyle bir gol yemek hoş olmasada sow 2. Dakikada attığı gol mükemmel ötesiydi... Aynı rövaşata bana galatasaraya attığı golü hatırlatmasıda cabası

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• harika oynadik ve kazandik :)

0|4
    0|0
  • fenerbahçe hakkını vererek oynadı. bu galibiyeti kesinlikle hakettiği aşikar. çok mutluyum bee :D

0|2
    0|0
  • ya ya ya şa şa şa fenerbahçe çok yaşaaaaaaa

1|2
    1|0
  • Çok güzel oldu

0|1
    0|0
  • Babam izliyodu en son bir tane zenci vardı gol attı babam havaya sıçradı bak kızım bak gole bak dedi tekrarında izledim gerçekten güzel attı tersten ayağıyla :D

0|1
    0|0
    • 1ay

Röveşata, Rövaşata, Rovaşata, Rövepaşa neyse artık kendileri herkes farklı söyler vuruşun ismi tam anlamıyla bilinmese de 4ünden biri olduğu kesin :D

• 1ay

@perfectQueen Ters ayağıyla dedi yani kendine göre en son maçtaki fenerin en son golü demek istemedi zaten.

• 20gün

@My0neS Aynen

• mençıstır kazansaydı keske

0|0
    0|12
  • Tebrikler kanarya

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Mono on koto gonlorondo bo koro tomom mo kafasinin icinde beyin olmadigina inandigim gs li yorumu lan man u ya top oynatmadi fener. Emenike 3 gol kacirdi sen ne konusuyon hala degisik. Tertemiz aldik ayni Maci gs oynass gorurdum Ben sizi yabanci seviciler

0|3
    1|0
    • 1ay

Kesin gs lıdır bunu diyen kdjdjdjd böz mönöyö 1-0 yönmöştök o kadroyla bu kadro arası çok farklı

• İyi defans yaptı diyebilirim. Maçta önce beraberlik ağır basıyor diyordum oynanan futbola bakarsan sabaha kadar oynanasa beraberlik olacak maç futbol olarak ancak FB çok ekstrem goller attı ayriyetten Manuda böyle bir gol attı tebrikler şimdi deplasmandaki Feyenord maçı çok çok önemli Fb yenilmezse muhtemelen çıkar yenilirse iş zora girer.

0|1
    0|0
  • Yenilseydi Fenerbahçeli arkadaşlarla başak geçerdim.
    Kazandı, ülke puanı yükseldi güzel oldu diyorum.
    Her durumdan keyif alabilmek lazım.

0|1
    0|2
  • Hakemi hiç sevmedim hatta takığım ona pek görünmesin Türkiye de.
    Net bir Kırmızı yemesi gereken İbrahimovic rahat rahat gezdi tabi kullandığı serbest vuruşa bayağı güldüm adam baskıdan pis burun ile barajdakilerin cinsel organına nişanladı. Ama taraftarlar hakemin cezasız bıraktığı İbrahimovici affetmedi. Taraftarların yanına gitse İbrahimovic kolundan tutup meydan dayağı atarlardı. Zaten hiç sevmezdim hareketlerinden dolayı şimdi iyice nefret ettim adamdan. Saygısız futbolcu.

0|1
    0|0
  • This is Kadıköy. There is no way out !!!

0|2
    0|0
  • Fenerbahçe yenmekle kalmadı madara etti resmen.

0|2
    0|0
  • Tersten sapladik

0|1
    0|0
  • fenerbahçe adamın...

0|2
    0|0
  • fener iyi oynadi hakkini yemiyelim

0|2
    0|0
  • Ülke kazandı

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe bir kez daha ispatladı burası Kadıköy burdan çıkış yok!!!

0|1
    0|0
  • tebrikler abi kazanmış takım sonuçta

0|1
    0|0
  • Yendi diye havalanıp sonra başak spora yenilecegi andir

0|1
    0|3
  • Ayrıca söylüyüm burdan çıkış yok dediğiniz yerden GALATASARAY kupayla çıktı 😂

0|0
    0|0
  • manchester tarihinin en kötü günlerini yaşıyor. Türkiye'den hemen her süper lig takımı Manchester'ı yenebilecek güçte. Buna rağmen fenerin oldukça zorlanması aslında fener için işlerin iyi gitmediğini gösteriyor. Bu tabloda göreceksiniz, fener hiçbir başarı elde edemeden avrupadan elenecek. Demedi demeyin.

0|0
    0|2
    • 1ay

Manchester kötü oynamadı diyemem ama Fenerbahçeli olun ya da olmayın bugün Fenerbahçe'nin iyi oynayan taraf olduğunu inkar etmemelisiniz.

• 1ay

Fener mi zorlandi? Son 2 dk kala gol yedi diye zorlanmis mi oluyor. unitedin bir tane pozisyonu bile yok

• emenimeke formsuzdu takımı sarsti dusurmesede

0|1
    0|0
  • Kendisini avrupa fatihi olarak görenler dersimsporla oynasın biz ülke puanını yükseltiriz

0|4
    0|0
Yükleniyor...