Diyelim ki zengin olduk..

Diyelim ki kapınıza gelen bir avukat size yüklü bir servet kaldığını tek varisin siz olduğunu söylüyor. Sizde normal standartlarda hayat yaşayan bir kız/erkeksiniz. ilk yapacağınız şey ne olurdu? birinden paranın gücüyle intikam alır mıydınız? Gerçektelştirmek istediğiniz uçuk hayalleriniz var mı? paylaşalım :) mesela ilk işim resimdeki klasiği almak olurdu. sonra da sokak hayvanları için kocaman çok kocaman bir barınak yapardım.herkese ücretsiz kedi/köpek maması dağıtırdım. hayal işte.

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Millet kerhane açmayı planlar, benim masum John'im barınak açmaktan söz ediyor. Oyy annem destekliyorum seni.

Parayla saadet olmaz. Mirasını reddetsin, öyle gelsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben o parayla doğuda bir okul yaptırırdım,kendi hayatıma da kaldığım yerden devam ederdim.şahsen o çevredeki çocukların bir şeyler yaptığını görmek beni mutlu eder.kendi hayatımda zaten mutluyum :)

0|1
    0|0
  • o malı "İslam Dinine göre" nasıl paylaştırılıyorsa öyle paylaştırırım zira haram olabilir...

0|0
    0|0
  • hayalimdeki işi kurardım.işletirdim.eğer çok fazlaysa para fazlasını istemezdim.işim doğrultusunda harcardım ama yardım amaçlı.kazancıma karıştırmazdım kalan parayı.

0|0
    0|0
  • kimsesizlere yardım ederdm,aileme bşyler alırdım,yatırım vs..

0|0
    0|0
  • İşimi bırakırdım ilk iş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...