Fener sampiyon olur mu?

Manuyu dagitti yenilmez gayri loo oleylerde cektikkk

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Neden olmasın?
    Herhangi bir sebep yok ama umarım MU çıkamaz gruptan da adam olur belki saygısız ve şeref yoksunu futbolcularla dolu bir takım bir de bunların tanesi 30m Pounddan aşağı değil en kötüsü bile. Zaten bilindik en büyük şeref yoksunlarından biri İbrahimovic ee kim kaldı geriye kim kalacak Rooney denilen dangalak oda adam değil. Gattuso soyundan gelmeler bunlar hepsinin kanı bozuk ki çıkamayacaklarda gruptan demedi demeyin.
    Şampiyon olabilir biraz da hakemden yana yüzümüzün gülmesi lazım çünkü Avrupa da Türkler pek sevilmez. Özellikle en çok mevzuları geçen ekip Fenerbahçe olunca bir de UEFA'nın oyunlarını ortaya dökecek ekip Fenerbahçe olunca adamların kanı ısınmıyor ne yapalım. Hakemler engel olmazsa şansımız var tabi ki.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Fenerbahçe şampiyon olur olmaz lig uzun maratonda bugünkü Manu yedek ağırlıklı kadrosu yanıltmasın kimseyi maçtan öncede belirttim bunu böyle bir karşılaşma olacağı zaten belliydi ben beraberlik bekliyordum çok ekstrem goller oldu.

0|0
    0|0
    • 1ay

Orjinal kadrosu neki manu nnun

• 1ay

@My0neS yeni takım evet o civarlarında olması lazım.

• 1ay

Bu arada buradaki muhabbet avrupa ligi şampiyonluğu hakkındaydı.
      Lig ile ilgili değil.

• ilk yarıyı ya lider bitirecek ya da ikinci bugün değil bir aydır söylediğim bir şey

0|0
    0|1
  • yenilmez mi ::D manuyu yenince şampiyonmu olunuyor. :):) uyumadan tavandaki gotuunu al

0|0
    0|1
  • inş. diyelim

0|0
    0|0
  • olamaz

0|0
    0|0
  • İbrahimoviç hayatı boyunca KADIKÖY'de hiç galibiyet görememiştir. O bir gerçek 6alatasaraylı

0|0
    0|0
Yükleniyor...