Fenerbahcem nasil oynadi?

Sarııııııı?💛💙💛💙💛💙💛

1|1
10|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Lacivert.
    Öncelikle top rakibin ayağında iken topu kalemize çok fazla getirtmedik ve bayağı bir gol pozisyonu yakaladık emenike değerlendirebilse maç farka giderdi 4-0 5-0 Allah ne verdiyse çok rahat oynadık 2. yarıda sonlarda zaten dedim bunlar yiyecek iyice yoruldular falan dediğimde 2 dk sonra oldu zaten Rooney attı bom boş kalınca. Ama İbrahimovic ve Rooney gerçekten çok edepsiz futbolcular ve hakemden de Allah korudu bizi zaten maç sonrası isyan ediyordu Morinho ulan o kadar hakem değiştirildi ama bu taraftarlar hakeme bile mani oldular dicekti utanmasa gerçi aynısına çıkıyor dedikleri demek utanmamış. Yani ne diyelim 2-1 den fazlasını hakketik ama önemli olan 3 puan. Bir futbol atasözü derki;
    1-0 olsun bizim olsun !

1|0
    0|0
    • 1ay

Yendik mi yendik haciiii :D

• 1ay

Allaha şükür kendi takımın yenince haz veriyor mutluluk veriyor.
      Ama bizim takımlarımızın avrupa da yenmesi de mutluluk verse de geçici oluyor ve karşımızdaki bir dünya devi ne villareal ne Napoli.
      Bunun adı kırmızı şeytanlar ve pabuçlarını ters giydiler.

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 11

• İlk 30 dakka berbattı. sonra toparladı. 2. yarıda ise muhteşem oynadı. galibiyeti de haketti. Rooneyi de tebrik etmek lazım. ingilterede rooney krizi yaşanıyor. ingilizler rooneyi sevmiyorlar bu aralar. bu da ingilizlere kapak olsun golü. Rooneyin golüne de sevindim diyebilirim.

0|0
    0|0
  • İyi defans yaptı diyebilirim. Maçta önce beraberlik ağır basıyor diyordum oynanan futbola bakarsan sabaha kadar oynanasa beraberlik olacak maç futbol olarak ancak FB çok ekstrem goller attı ayriyetten Manuda böyle bir gol attı tebrikler şimdi deplasmandaki Feyenord maçı çok çok önemli Fb yenilmezse muhtemelen çıkar yenilirse iş zora girer.

0|0
    0|1
    • 1ay

Zorya maci var

• 1ay

Feyenord yenerse 10 yapacak muhtemelen Manuda Zoryayı yenecek 9 yapacak fb yenildiği takdirde 7 puanda kalacak son maçta Manuya beraberlik yetecek yani Feyenorda yenilirse Fenerbahçe işler karışık.

• Güzel oynadı. Böyle devam etsinler can feda!

0|1
    0|0
  • Lacivertttt
    on numara oynadi özellikle ikinci yari

0|1
    0|1
  • laviveerrttt--sarııııııııııııııııııı bide sen bağır merakli

0|1
    0|1
  • Sowun attığı golde bağırmamak için kendimi zor tuttum.
    Rakip çok kötü olduğu için kazandığını düşünüyorum. Ama önemli olan 3 puandı. Umarım gruplardan çıkma başarısını gösterir Fenerbahçe.
    Not: Beşiktaşlıyım.

0|0
    0|0
    • 1ay

Eyvallah kardesim bizde besiktasi sampiyonlar liginde destekliyoruz heycanla izliyoruz turkiye avrupada bu yil ses getiriyor

• 1ay

Umuyorum bu şekilde devam eder :)

• tersten jsjs

0|0
    0|0
  • emenike yerine R. v. P olsa bence daha iyi olur du.

0|0
    0|0
  • Hem FENERBAHCE hem taraftar desteği harikaydı 💛💙

0|0
    0|1
  • valla verdi veristirdi 😎

0|0
    0|1
  • İbrahimoviç hayatı boyunca KADIKÖY'de hiç galibiyet görememiştir. O bir gerçek 6alatasaraylı

0|1
    0|0
Yükleniyor...