Avrupa temsilcimiz Fenerbahçe Manchester United'ı 2-1 Yendi , Sizde Bundan Sonrası Ne Olur?

Avrupa temsilcimiz Fenerbahçe Kendi Evinde Manchester United'ı Sow ve Lens'in Golleriyle 2 - 1 Yendi Sizce Bundan Sonrası Ne olur?

Avrupa temsilcimiz Fenerbahçe Manchester United'ı 2-1 Yendi , Sizde Bundan Sonrası Ne Olur?

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

• İyi coşmuşlar sonunda... Böyle devam etmez, kusura bakmasınlar da bu bir anlık bence.

0|1
    0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ülke puanı için sevindirici galibiyet.
    Aramız bozuk olabilir ama kanımız değil. İnşallah Osmanlı ve Konya da güzel sonuçlar alır

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• İyi defans yaptı diyebilirim. Maçta önce beraberlik ağır basıyor diyordum oynanan futbola bakarsan sabaha kadar oynanasa beraberlik olacak maç futbol olarak ancak FB çok ekstrem goller attı ayriyetten Manuda böyle bir gol attı tebrikler şimdi deplasmandaki Feyenord maçı çok çok önemli Fb yenilmezse muhtemelen çıkar yenilirse iş zora girer. Kısacası Feynord maçı önemli.

0|0
    0|0
  • kacinci sirada fener daha iki maci daha var zorya macini alirsa gruptan cikar gibi

0|0
    0|0
  • Sevindim ya beşiktaşlıyım ama cidden son zamanlarda avrupada hep eziklere oynuyorduk , beşiktaşın çıkışından sonra fenerinde çıkışına sevindim avrupa kupalarında.

0|0
    0|0
  • Böyle devam etseler çok güzel olur.

0|0
    0|0
  • feyenord maçı final olacak

0|0
    0|0
  • Bunu herkes gibi bende beklemiyordum helal olsun. Ama İngilizlere koymak ayrı bir güzel oluyor

0|0
    0|0
  • İyi olur inşallah.

0|0
    0|0
  • avantajlı fb gruptan çıkmada

0|0
    0|0
  • Bence çıkacaklar gruptan

0|0
    0|0
  • Allah ne verdiyse 💪😎