Erkekler bu sorum sıze gelsın ınce seslıı kızlara bakıs acınız nedır

benım sesım cok ınce yanıı bole goruntumu gormezsenız telefonda konussam veya sesımı duysalar hep cocuk sesıı oldugunu dusunuolar ole etkıleyıcı sesım de yok o yuzden telefonda konusurken ozguven eksıklıgım var bı cocukla konusuyodum yasıma bıle ınanmamıstıı bayagı kucuksun bence fılan demıstı sız bole kızlar hakkında ne dusunursunuz ole bı sevgılınız olsa telefonda konusması fılan

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• ince iyidir

0|0
    0|0
    • ama dusun bole cocuk gıbıı mesela hanı sexıı olamıyosun her daım ole cıkıyo ben cok rahatsız oluydoum konusurken onun sesıı ınanılmaz guzel kaydet kaydet dınlee bayılırdım yanı ama bende tık :D

• alla alla cok ılgınc hıc bole yorumlar beklemıyoodum ya benımle lcok dalga gecerlerdı okulda sesımın ıncelıgınden

• ciddi bir konuda konuşurken zor olabilir ama erkekler karşısında avantajlısın :) takma onları sen.

Erkekler Ne Diyor 15

• Bence cok sevımlı sadece boyle ınce sesıyle bagıran veya cıyaklayan kısıler gormek ıstemem ama genel olarak idealdir.

0|0
    0|0
  • benimde çok kalın bir kızla konuşurken bende yaşımı inandıramadım telefonda bana 38 yaşında mısın dedi bende oha dedim :D :D

18 yaşında olduğuma inandıramadım bir türlü :D

0|0
    0|0
    • :D senınkıde bayagı kalınmıss ama erkekde o kdr anlasılmıyo yahep sabtt yaa cok fena bsy yanı ben kotu hıssedıyorum banada 12 11 yas dıyolar 18 yasındayım bıde yuzumde bole yuzume bakan 12 yasında mısın dıyo

• Ne güzel işte pikaçu gibi oyyy :D

• yatakta iyi azdırırsın o sesle bir faydası o olur. sesin güzelse bariton deniyebilirsin müziğe yönelmelisin

0|0
    0|0
    • bende tam tersınıı dusunuyodum ısın ılgıncıı 6.sınıfta korodaydım gercekten ama cıddıyım cok ınce yanı cocuk gıbı

• sorun olmaz farketmez benim için.

0|0
    0|0
  • Sevmişsek sesini de herşeyini de kabul etmişizdir. Tartışmaya bile gerek yok.

0|0
    0|0
  • boşaltıyorlar içimi perfect...

0|0
    0|0
  • valla bu soruya telefonda sesini duyduktan sonra cevap versem olurmu :)

0|0
    0|0
  • valla ben öyle kızlara 15 derece açıyla bakıyorum bende de var biraz

0|0
    0|0
  • Çok tatlı olurlar :))

0|0
    0|0
  • bence iyi bişey kıza tatlılık katıyo

0|0
    0|0
  • ince sesli kız gördümü açımı değiştiriyom kalın duyuyom böylelikle

0|0
    0|0
  • titretir beni walla :D

0|0
    0|0
  • tatlı gelirdi bence

0|0
    0|0
  • seks yaparken bağırma sesleri çok güzel

0|0
    0|0
    • asıl orda cırkın olmaz mıı ınce seslıı seksıılık yok

• ince dediysek öyle çok incede değil

• pek hoş olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben kendi adıma söyliyeyim çok gıcık oluyorum böyle mıy mıy mıy cıyaklıyolar ya bide.bak yine gıcık oldum.ama bunun ne önemi var ki konuş gitsin.

0|0
    0|0
  • Kendine güvenirsen sesin o şekilde çıkmaz, çekindiğin için öyle ince.

0|0
    0|0
Yükleniyor...