Ronaldo mu yoksa Messi mi?

Geçenlerde Ronaldo'nun reklamı vardı hemde ne reklam karanlıkta topu kaleye atıp gol yapıyor even sizce Ronaldo mu, Messimi?

• Ronaldo
    44% (20)39% (19)41% (39)Oy Ver
  • Messi
    56% (25)61% (30)59% (55)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
19|23

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi ki de Ronaldo . Ben büyük takım teknik direktörü olsam ikisini de alma şansım olsa düşünmeden Ronaldo yu alırım . Barcelona bütün takım olarak messinin yeteneklerini ön plana çıkartmak ve takım halinde onun boşluklarını kapatmak için çabalıyor bu da messinin parlamasına neden oluyor. Messiyi koy Madrid e Ronaldonun verdiği katkının yarısını gösteremez ama Ronaldo yu Barcalona ya al Messiden daha fazla katkı sağlar. Messinin Arjantin milli takımına katkısını görüyoruz hiç bir şey katamıyor xavisi , iniestası , fabregası yok çünkü . Ronaldo fizik olarak Messinin kat kat üstünde , beceri olarak ise Messi biraz daha ön plana çıkıyor. Ronaldo ve Messi yi takımlarından ayırıp tek tek incelediğimizde Ronaldonun bir adım önde olduğunu görebiliriz. İşin özeti ikisi de bir Maradona değildir . Maradona gittiği takıma kupa kazandırır ve hep bunu yaptı. Messinin elinde dünya kupası görmedikçe asla büyük futbolcu statüsüne sokmam.

0|1
    0|0
    • ronalda katkımı veriyo yuh be barça hep eziyo birisi oynayamıyo karşılarında ronalde ezik duruma düşüyo messi 5 6 kişiyi arkasına takıyo geçiyo messi dunyanın en büyüğü ronaldo ancak onun çeyreği falan olur ronaldod bi iş yok büyük takımlara oynayamıyo bile anca küçüklere işte

• Bir kızdan futbol yorumu almak yüzümü güldürdü, mutlu oldum ve şaşırdım. Ufkum genişledi inan ki bir şey yazmayacağım haklılığını kabul ediyorum..

Kızlar Ne Diyor 19

Erkekler Ne Diyor 22

• Messi .

0|1
    0|0
  • Messi...

Ronaldoyu hiç sevmiyorum, şımarık geliyor bana.

0|1
    0|0
  • Messi

0|1
    0|0
  • Messi müslüman olsun... İsmini Messi Kerim olarak değiştirsin.

0|2
    0|2
  • ronaldo

0|0
    0|1
  • dunyanın en iyi futbolcusu messi karsılastırdıgınızda messi gercekten isi bilen bi adam ronalda ise isi billen fakat messi kadar degil :)ama ronalda gorsel acıdan daha iyi duruyo ama oyun bu gorsellikten once amaca ulasmak gelir :)

0|0
    0|1
  • messinin uzaylı oldugunu dusunursek ronaldo tartısmasız dunyanın bırıncısı :D

0|1
    0|0
  • Cevapta messiyi işarelediğim için

burada ronaldo diyorum

hak geçmesin ikiside çok iyi

0|1
    0|0
  • messi

0|0
    0|1
  • tabiki real madrid tabiki ronaldo ama messi daha bi takım oyuncusu bencil değil ronaldo kadar.

0|1
    0|1
  • Ronaldo çünkü; Her sistemde oynayabilen bir adam. Bakınız Messiye ; Barcelona gibi bir takım sistemini Messi üzerinden oynatıyor ve gayet başarılılar ama Messinin Milli takım performansı vasatın altında. Oysaki Ronaldo oynadığı her takımda liderlik vasfını üstlenen istikrar abidesi bir adam.

0|0
    0|0
  • Cristiano Ronaldo bireyseldede takım oynunda muthiş ama barcelona takım oynadıgı için messi yerine ben bile olsam gol kralı olurm .)))) bu yüzden Ronaldoooooooooooooooooooooooo.

0|1
    0|0
  • ronaldo'dan kasıt fenomen ronaldo ise ki benim için tek ronaldo o dur. göbeği sahaya çıksa messiyi sahadan ekrem dağ olarak evine yollar. bahsedilen kişi cristiano ronaldo ise sene 2012 olmuş hala mı bu ikisini kıyaslıyoruz la.

0|0
    0|0
  • her ikiside tartışılmaz çok iyiler

0|0
    0|0
  • Messi.

0|0
    0|0
  • Ronaldo.Bireysel oyun olarak Ronaldo.Messi yıllardır yetiştiği klüpte Xavİniesta ların arasında bu kadar iyi hale geldi bence.Ronaldo her geçen yıl üstüne koya koya gidiyor.Bence birebir kıyaslamada Ronaldo

0|0
    0|0
  • Messi tabiki, Manchester United CR'yı da biliyoruz

0|0
    0|0
  • hıcbırı en ıyısı bızım halısahadakı bevlıyecı doktor resıt adam orta sahadan 90a cakıyor golu

0|0
    0|0
    • Halısaha başkadır çim saha başkadır unutma boy olarak efor olarak

• mevkiler ayrı kıyası yanlış olur

0|0
    0|1
  • messi

0|1
    0|0
  • ronaldo

0|0
    0|0