Uzun Bir Soru Fakat Gerçekten Önemli.

Selam.Arkadaşlar öncelikle soracağım sorunun uzun olduğunu ve benim için önemli olduğunu belirtmek isterim.Okumaya üşenenler vb.hiç okumasın bile.Anlayışınız için teşekkürler.

Şimdi ben Can diye bir çocuktan hoşlanıyorum bizim sınıftan.En yakın arkadaşım Yelizde ondan hoşlanıyor.Yeliz benim Candan hoşlandığımı bilmiyordu ama ben biliyordum.Herkese söylüyordu ben Candan hoşlanıyorum diye.Canda benim çok yakın arkadaşım onunlada başta aynı servistelermiş ordan tanıyorlar birbirlerini.İşte bir gün onların ortak arkadaşları Can'a Yeliz senden hoşlanıyormuş dedi.Canda napıyım filan dedi sonra Yeliz bunu öğrenince hayır ben onu sevmiyorum filan dedi ve konuyu kapadı.Can sonra faceden sormuş ona ısrarla sen beni mi seviyosun diye Yelizce gizemli konuşmuş bu zamana kadar anlamadıysan napayım filan diye sonra yine sormuş hayır sevmiyorum seni demiş konu öyle kapandı.Sonra bir gün yüne açıldı bunlar Yeliz demiş ki onlara Can'ı bana ayarlayan yok filan diye onlarda Can'a söyledi Canda yeter artık nefret ediyorum Yelizden filan dedi bende sordum sen faceden filan sormuşsun ona sevmiyosan niye soruyosun diye evet dese napardın diye çıkmazdım onunla tipim değil filan dedi.Sonra Yeliz Can ile benim aramda bişeyler olduğunu anladı ve bana tavır aldı konuşmadı benimle beni rahatsız filan ediyodu bende Cana söyledim bunu Can ona demiş ki sen iki yüzlüsün hem sevmiyosun hemde kızı sıkıştırıyosun onu rahat bırak demiş.Sonra bende gittim Canla konuştum saol beni koruduğun için filan dedim sonra ben salaklık ettim ve ona ikimizin arkadaş olduğunu Yelizin böyle bişeyi neden düşündüğünü anlamadığımı söyledim.Sonra biz faceden konuşuyoduk onunla ve birden bana Yelizden hoşlandığını söyledi.Şok oldum aklında başka biri varmış daha ee çıkma teklifi et dedim artık çok geç filan dedi ben aranızı yapıyım dedim sen karışma dedi sonra bana dedi ki sana birini ayarlayalım durduk yere bende yok benim durumlar başka dedim nasıl başka dedi boşver dedim hem sen önce kendini hallet dedim halletim dedi nasıl deyince boşver dedi Yeliz mi dedim boşver sen merak etmessin zaten dedi bana.Bozuldu gibi sanki.Sizce bu dediği gibi Yelize mi döndü yoksa bana tavır mı yapıyo anlamadım çoook kafam karıştı.Ne yapmalıyım sizce onuda çok seviyorum ama ya dediği gibi sevgilisi varsa ya Yelizi seviyorsa benim için onu tersledi sonuçta ne olduysa o konuşmadan sonra oldu.Yoksa öncesinde onun adını bile andırtmıyodu rezil etti diye.Yorumlarınızı bekliyorumm...

Teşekkürler..

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• hic aldirma vaz gec gönlüm vazgec seni anck seven anlar,o zaten acikca söylemis iki sebebi olabilir ya seni denemek icin ya da kiskandrmak icin,ama anlasilan seni gözden cikarmis,bence degmez ardindan gitmeye,basin öne egilmesin aldirma gönül aldirma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• O can gibi tipleri boş wer sen arkadaş gibi takılsa da maksadı gönül eğlendirmek anladığım kadar bu can gelen gelsin diyen bir tip boş wer sen salla seni seveni ara ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bu candan hayır gelmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...