Sevgilinizle Tartıştınız Ve Size Bunları Söyledi Tepkiniz Ve İlişkiniz Ne Olur ?

Kız erkek farketmez arkadaşlar sevgilinizle 2 3 gündür tartışıyorsunuz siz tatlıya bağlıyorsunuz ama bugün tartıştınız ve size artık beni mutlu etmiyorsun derse ne yaparsınız ben aynı duruma düştüm şimdi bende ona ben mutsuz ediyorum o zaman 2 3 gün bensiz kal mutlu ol dedim mesaj atıyor cevap vermiyorum hem çok üzüldüm hem çok kırıldım sizce doğrumu yapıyorum ? Siz olsanız ne yapardınız ? Cevaplarınız için çok teşekkürler

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Doğru yapıyorsun ..

0|1
    0|0
  • Süründürrrr ...

0|1
    0|0
  • Biraz süründür sonra mesaj at ve de ki " Seni mutlu edemeyen bir insanla neden konuşmaya çalışıyorsun?" biraz tribimsi olacak ama olsun :)

0|0
    0|0
  • biter

0|1
    0|0
  • o dk biter ve bana bir daha ulaşamaz...

0|1
    0|0
  • SINIRLE O LAFI SANA SÖYLEMIŞ OLABILIR BENIM ILIŞKIMDE ÖYLE OLUYOR SINIRLENIYORZ SONRA GEÇİYOR KIZ HATASINI ANLAMIŞ MESAJ ATMAYA DEVAM ETMIŞ SENLEYKEN GERÇEKDEN MUTSUZ OLSAYDI ÇABA GÖSTERMEZDI UZATMA BENCE SENDE EYER SEVIYORSAN TABİİ ZMAN GEÇTIKDE ARANIZDAHA ÇOK AÇILIR TOPARLANMAZSINIZ BIR DAHA...

0|0
    0|0
  • mesaj atmamak en iyisi anca öyle anlar değerini

0|0
    0|0
  • en ağır küfürden çok daha fazla can yakar.

başımı öne eğer, geri çekilirim.

1|0
    0|0
  • ben olsam ayrilirdım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ban sinirle söylenmiş bişey gibi geldi. Mesaj atıyorsa hatasını anlamıştır bence büyütme derim.

0|1
    0|0
  • Yanlış yapıyorsun sahsen ben olsam ağır etki verecek laflar ederim

arada bir sonra susarim beklerim sabrini ölçerim

sevgisini hissettirirse tatlıya baglarim

0|0
    0|0
  • Sıkıldım git kumda oyna derse ... link gömerim..

0|0
    0|0
  • Haritadan yer beğen ve onu sür selahattin :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...