Nasıl vampir olabilirim?

Vampirler var ben buna inanıyorum siz ne derseniz diyin.Ve ben de bir vampir olmak istiyorum.Kanın kırmızılığının getirdiği tutkuyu hissetmek, ısırırken o anla bütünleşmek, kanın baş döndüren tadı ve verdiği aşk, tutku, haz ve bu hazzın verdiği sersemlikle zindelik arası hissi hissetmek istiyorum.Ölümsüzlüğü tatmak, kanın soğuk tadını tatmak, ve bundan haz almak.

2|2
38|85

En İyi Erkek Görüşü

• adliyeden temiz kagıdı

sağlık bakanlığından sağlam raporu

okuldan diploma aslı veya noter onaylı fotokopisi

mahalle muhtarından ikametgah ilmuhaberi

bunları al bana gel

11|4
    1|1

Erkekler Ne Diyor 84

• aferım bıze ınanmana sevındım gece arkadaslarımı sana yollayacagım ama son anda vazgectım deme artık gerı donusu yok bunun

3|0
    0|0
    • abi bende olmak istiom yardımcı olun banada birilerini gönderin ama aileme zarar vermesinler beni yalnızken bulsunlar

• Önce koy çaybardağına iç bakalım... boşyere şimdi güneşten olma, ha tvayliyt diyosan, öyle ne mk yaaa, simli oje sürmüş gibi. yok öyle bişe. sen gene love never dıes - draculayı seyret.

1|0
    0|0
  • vampiri bilmemde sayend ebende beyinsiz zombilere inanıyorum şu an :D

2|2
    0|0
  • Kanın baş döndüren tadını biliyorsun yani. Sen zaten vampir olmuşsun ya. Allah bizi senden korusun. Senin çok ciddi yardıma ihtiyacın var.

2|0
    0|0
  • yorumları okudum da, milletin kafa gitmiş:D hollywood etkisi bu olsa gerek:P bence şirinlere inanın, iyi biri olup, ormanda şirinleri arayın:P yalnız ararken eğilmeyin, anında şirinlerler:Pp

1|3
    0|0
  • Gel dişleyeyim.

1|0
    0|0
  • Twilight ın yan etkileri vol 1 ben de kurt adamlara inanıyorum ormanda çıplak gezip alfa kurt tarafından ısırılmayı beklicem

1|1
    0|0
    • Twilight gibi saçma vampir kurgularına inanmıyorum.onlar vampirlikten ve o tutkudan, hazdan tamamen uzaklar.

• he var da çok yok

• ruhun selam olsun gercekten bir safkansan en kısa zamanda irtibatta olalım sacede günde 1 kere olmaksı gire bilirim gece saat 10 ile sabah 5 arası.

• Seni bizim kasap arif abi ile tanıştıracağım.

2|0
    0|0
  • kanın baş döndüren tadı ve verdiği aşk, tutku, haz ve bu hazzın verdiği sersemlikle zindelik arası hissi hissetmek

eminmisin sen bunların hissedildiğinden yoksa o sersemlik başka birşey olmasın. mide bulantısı kusma isal gibi yan etkiler dpğurmasın sonra.

1|0
    0|0
  • şimdi şu 60 yazında iftar için kalktım saat 3 civarıydı dedim ki oh be tam zamanında kalktım gittim bir güzel mutfakta su falan çıkardım sonra sesler geldi baktım babam bana 'lan götten bacaklı bu saatte nabıyon' dedi. dedim estafurullaf baba dedim iftara kalktık şurda. l*n * veledi ramazan bitti deyip kıçıma tekmeyi bastı. ben de camdan fırlayıp karşı bakkala uçtum. kafam falan kanadı sonra bir baktım mahmut aga - davulcu mahmut aga bana dikmiş gözlerini. yine ne bok yedin l*n dedi bana. l*n sen nabıyon burada l*n dedim. aynen * napıyom ben burada deyip uzaklaştı. babam camdan bana küfür ediyodu git içeri eşşeğin oğlu diye (ehe) , bida bana oğlum deme pic diye bağrıp otoyola kaçtım. arkamdan kızlar bakıyodu hayvan görmüş gibi. dakırs 45 numara botlarımla suratlarına tekkeli haduketi basıp üstlerine osurdum ve kaçtım. bizim orda angara otoyolu yanı bikaç ağaç var orman diye oraya sığındım. (melih başuganım sağolsun) bir baktım ak sakallı dedi gibi bir herif bana yürüyo. hoşt * dedim daha da hızlandı. Kıçımı ona dönüp bir sı*tım varya offf. ama bu * moruğu elimi kaptı ısırdı. l*n * dedim vurdum kafasına haduketi. amca 5 metre uçunca korkup kaçtım gta daki gibi polisler gelir diye) bir baktım kolum kedi kıçı gibi kocaman olmuş trafik direğine çarpıp kolumu çıkardım. bir ara yoldan bir abla geçiyodu beni hastaneye atsana l*n dedim sie l*n serseri deyip gaza bastı. ben durur muyum lastiklerine bubi tuzağı yapıp bazukaylan patlattım. teyze indi şahinden yanlış kişiye bulaştın götten bitme deyip peruğu çıkardı bir baktım mahmut aga. vayy dedim selamunaleykum dedim gel bir le cola içelim. öyle çok içtik ki mib'den fırlamış adamlar gelip beni le colanın başına geçirttiler saolsunlar. öyle yani şimdi le colayı işletiyom. vampir mampir yok * git uyu * şeytan işi bunlar

0|0
    0|0
  • Resul172 1700 yılında Medvegiada doğmuştur. 1727 yılında genç bir
    asker olan Arnold Paul, Belgrad civarındaki kasabasına geri döner ve
    askerliği boyunca biriktirdiği parayla bir ev alıp evlenir. Arnoldun
    üzerinden asla atamadığı melankoninin sebebini uzun bir süre boyunca
    merak eden karısına Arnold en sonunda gerçeği açıklar ve askerliği
    sırasında uzak bir kasabada boynunu ısıran ve kanını emmeye çalışan bir
    vampirle mücadele etmek zorunda kaldığını söyler. Vampiri mezarına kadar
    takip edip onu öldürmeyi başardığını, ve bir vampire dönüşmemek için
    söylentilerden öğrendiği gibi vampirin mezar toprağından yediğini,
    kanından içtiğini ve yaralarını vampir kanıyla yıkadığını itiraf eder.
    Bu itiraftan sadece birkaç gün sonra, Arnold oldukça yüksek bir saman
    yükünün tepesinden düşer ve 3 gün sonra can verir. Gömülmesinden bir ay
    sonra köy halkı, Arnoldun geceleri dolaşırken görüldüğünü söylemeye
    başlar. Onunla direkt temasa geçen kişilerse birkaç gün geçmeden
    ölürler. Birkaç gece saldırısının ardından, konu yetkililere iletilir.
    Arnoldun mezarı açıldığında bedeninin hiç bozulmadığı ve dudağının
    kenarlarında taze kan kalıntıları bulunduğu görülür. Arnoldun kalbine
    bir kazık saplanır ve Arnold yüksek sesle haykırır; bunun üzerine bedeni
    yakılır. Aynı işlem, Arnoldun saldırısı sonucu öldüğü söylenen
    kişilerin bedenlerine de uygulanır.
    Olaydan beş sene sonra, 1731 yılında, aynı bölgede gece saldırıları
    tekrar başgösterir. 3 ay işçinde 17 kişi saldırıya uğrar. Yetkililer
    tarafından ifadeler doğrultusunda açılan bir takım mezarlarda vampirlere
    rastlanır. Bu yeni vampirler de yakıldıktan sonra, bölge tekrar huzura
    kavuşur. Bu olay hakkında aralarında askeri doktorlar ve yöneticilerin
    de bulunduğu tanıkların verdiği ifadeler, bir takım dosyalarda hala
    saklanmaktadır.

0|0
    0|0
  • VC17 adlı bir virüs var, bu virüs mide ve bağırsağın mutasyona uğrayıp kanın hiçbir etkiye maruz kalmadan mideden direkt bağırsağa oradan da kana karışıp %100 enerji vermesini sağlıyor. Ama bu virüs bulunsa dahi her bünyede işe yaramıyor. Kimileri bunun bir efsane olduğunu söyler bir yerde okumuştum sadece.

1|0
    0|0
  • Bak arkadaş.

Allah rızası için ne içtiysen bana da ver bak :D :D

1|0
    0|0
  • Tek bir ısırık yeter.

1|0
    0|0
  • Ekrana sarımsak attım :(

3|0
    0|1
  • Ve beyin taksiye binerek oradan uzaklaşır..

2|0
    0|0
  • The vampire diaris, the originals, true blood ve alacakaranlığı seyreden erğenlerden birisi. Takmayın :)

2|0
    0|0
  • Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi acil numarası: +90 212 409 15 15 (Santral)

2|0
    0|0
  • transilvanya git kont kamil var orada kime sorsan istanbullu piç kont kamil diye tanır, selamımı söyle ona o senin işini görür gizlican..

0|1
    0|0
  • Selam 378 yasindayim dönüşüm gorevlisiyim efendi Drakula ölmedi hala yasiyor diyer vampirler e sesleniyorum efendim iz Drakula yasiyor sen eyer vampir olmak istiyorsan a+ b- kan bulmalisin ve bunlar i bir buyuk bardaga karistirip icine sadece sana ayit olan bir damla kan dokmelisin bardaga koy ve odanda sabaha kadar beklet eyer bardak bitmisse ertesi gece ısırılacaksin ailenden uzak kalmaya calis geceleri gidebilecegin en tenha ve karanlik yere git

0|0
    0|0
  • İlk önce gündüzleri evinde oturmaman gerek kömürlüge inip orada yaşaman gerek geceleri sokaklarda tenha yerde insanları görüp ısırman gerek malum gecelerin şahidi olmaz sonra köpek dişlerin yoksa zaten olamazsın ve Saçların uzun suratın biraz biçimli olması gerek

0|0
    0|0
  • İşemeli - sıçmalı p*rno izle, geçer...

0|0
    3|0
  • ben az küçükken örümcekler beni ısırsın örümcek adam olayım diye örümcekleri elime alırdım:))

1|0
    0|0
  • Vampirolmakistiyorum.com a gir.

1|0
    0|0
  • Litresi 100 dolardan taze kan verebilirim.

1|0
    0|0
  • Birisi daha kayışı koparmış :)

3|0
    0|0
  • Ben bir vampirim yasim 280. BENİ ARNOLD PAUL VAMPİR YAPTİ İNANMİYORSANİZ İNTERNETDE ARNOLD PAUL YAZİN CİKAR. 1731 yilinda onun tarafindan isirildim

2|0
    1|0
    • Ben internetten arnold paul a baktım evet bir efsane efsanelere inanırım peki ama sana nasıl inanalımki gözümüzle görmedikten sonra. kanıtla vampir olduğunu kanıtla. ayrıca bende wampir olmak istiyorum

• abi senelerdir bir yolunu bulamadım bir yardım edin nolur

• ruhun selam olsun gercekten bir safkansan en kısa zamanda irtibatta olalım sacede günde 1 kere olmaksı gire bilirim gece saat 10 ile sabah 5 arası.

• 7 ayrı dağda 7 ayrı zenciye vermen gerek

1|1
    0|0
  • Ülke vampir dolu dediğin şeye bak :) bknz Recep Tayyip Erdogan

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    54

Kızlar Ne Diyor 38

• 25 yaş üstü yapın su forumu tc kimlik no ile yaş kontrolu koyun kaçmayan çorap icat edidi bunu yapmak ne kadar zor olabilir?

1|2
    2|1
  • Gel bacım vereyim bir kaç tüp kanımı da karnın doysun.

AB rh + uygunmudur ?

Alkol,sigara da yok mis gibi temizinden kan.

1|0
    0|1
  • Transilvanya kütüphanesine gitmeni ve eski yazıtlarla,efsanelerin kitaplarına bakınmanı tavsiye ederim. Ben bakmıştım biraz ama latince de yazılar var ve anlamayınca zor oluyo.

1|0
    0|0
  • bunları da mı görecektik

1|2
    1|1
  • sen gercekden buna inaniyormusun yoksa dalgami geciyorsun bizle.kan icmek bir zamandan sonra insani oldurur..

Insan buna programlanmamis ac oku biraz arasdir.cok guldum sen kan icince bunlarin olacagini nerden biliyosun?haz,tutku,ask falan komikkkk sadece bir piskologa git sen

0|0
    0|0
    • aaaa öyle deme sıcacık kanın akışını görüncetadına bakasım geliyor benm hep kavgalarda falan ağzı burun açtım mı zor tutuyorum kendimi..

• Vampirlerin varlığına inanmıyorsunuz ama nasıl vampir olurum söyleyin bakalım.

0|1
    1|1

• hehehe ıyı guldurdun ben yahu bende vampırlerı cok severım ve ınanırımda lakın coooook cok cok eskıden yasamıslar gunumuzde yoklar vampır olma gıbı bır sansın da yok ben bunu zamanında cok arastırmıstım :D :D bosuna caba gosterme

0|0
    0|0
  • Isırması lazım vampirin

1|0
    0|1
  • transilvanya ya sadece gidiş bileti al sen hemen.

1|0
    0|1
  • Komik gizli seni.

1|0
    0|1
  • Ergen detected.
    Diyorum şu alacakaranlığı herkes okumasın diye.

1|0
    0|0
  • bir aralar ben de böyleydim ergenlik işte :(

0|1
    3|1
  • bunu bu kadar çok hissettiğine göre belki vampirsindir genlerinde vardır bunu çevresel etkenlerle meydana çıkarmak gerekir mesela kan içmeye başlamalısın

0|0
    0|0
  • valla ben inanmıyorum onlara ama olsa iyi olurdu :D

0|0
    0|0
  • hayatında kaç kere kan içtin bu tür şeyler çok okuma şizofrene dönersin

0|0
    0|0
  • BÖNDÖ VÖMPÖR ÖLMÖK ÖSTÖYÖRÖM BÖNDÖÖ

1|0
    0|0
  • ya film izleyip kitap okuyup solugu burada almayın bir bitin :D

1|0
    0|0
  • yavrum eğer ki becerebilirsen numaranı bırak, bizi dönüştürmen için ararız :D

1|0
    0|0
  • ben de kurt adam olak isterdim be :S

0|0
    0|0
  • ben vampirin 180 yaşındayım bir vampir tarafından ısırıldım o gün bugündür vampir bulamadım vampirlik çok değişik bir şey vampir olmak istiyosanız bana mesaj atın

0|0
    0|0
  • Arkadaşım Bir gün Isırdı Beni ve insanların kanını algılayabiliyorum kan emiyorum uyandığımda atletim yırtık oluyor gözlerim değişiyor

0|0
    0|0
  • Sen vampirlerin bu sitede gerçekten vampir olduklarını açıklayacak kadar saf olduklarını mı zannediyorsun. Vampirler bu sitede olsa bile asla kimseye vampir olduklarını söylemezler. Çaktın mı köfteyi ;)

0|0
    0|0
  • torpille

1|1
    0|1
  • Bizim kaymakam hallediyor. İki vesikalık ve dilekçe yaz gel.

0|0
    0|0
  • emin misin peki..

0|0
    0|0
  • Valla bende inanıyorum vampir olmak süper birşey olmalı

0|0
    0|0
  • Bende vampire inaniyorumve isirilmak istiyorum

0|0
    0|0
  • canlı bir tavuk yakala, boynunu ısırarak kopar tüm kanını iç, hala kusmadıysan belkide vampirsindir.

0|0
    0|0
  • site manyak dolu

0|0
    0|0
  • haspam cevapları da beğenmemiş

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    8
Yükleniyor...