Erkekler neden ılk pesıne düşer merak edenler..

Herkes bir ilktır tutturmuş gıdıyor. Sevgılımın ya da eşimin ılkı olmalıyım nıdaları falan. Ya once dusunsenıze sızın ıcın ılk mı.. evlenecegınız insan hiçbirşey yasamamış olsun ama sızin yemedıgınız halt kalmamış.. Aslında sorun ne bılıyor musunuz erkekler bilirler kı kadınlar yaşadıklarını asla unutmazlar ve ilkler de oyle o yüzden bu nidalar. Çünku onu unutturamayacaklarını düşünüyorlar yoksa namus falan onların umrunda degıl eger olsaydı zaten harama el uzatmazlardı.. Ama kızlar ıcın böyle degıldır o yüzden kızlar son olsun der.. Saçma sapan yorum yapacaklar hıc yapmasın

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• erkekler kadınların ilki, kadınlar da erkeklerin sonu olmak ister.

ki eğer sertsen kolay kırılırsın ve hiçbi zaman büyük konuşmamalısın.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• her erkek bir değil ki tamam benimde kız arkadaşlarım oldu ama hiç biriyle cinsel anlamda bişey yaşamadım.evleneceğim kızında benden önce erkek arkadaşının olmasında sorun yok ilkten kasıt kızında herhangibir cinsel deneyimi konusudur.bi ömrü paylaşacağım kızın hayalinde beni diğerleriyle kıyaslaması güzel bişey değil aynı şey kızlar içinde geçerli seninle yatarken eski kız arkadaşını hayal ederek yapması veya o bunu şöyle yapmıştı diye düşünmesi senin hoşuna gidermi:)

0|0
    0|0
    • İşte bu ilk tutturması bu yüzden eskısıyle kıyaslanma olasılığı.. Benım ıcın dıyorsan benı sevdıgını hıssettıren mutlu eden yüzümü güldüren adamın ıstersen cocuğu olsun fark etmez.. Çünku artık benim gecmısı hatırlıyorsa oyle bı ılıskıye zaten baslamam.. Senın ıcın ılk olacaksa ılk ıstemen tabıkı doğal ben ondan bahsetmıyorum

• yanlış düşünüyorsun dediğin gibi düşünenler var onlar zaten serseri diye geçiyor.. ama öyle erkeklerin içinde kendini karısına saklayan var. karısınında onun ilki olmasını bu heyecanı birlikte yaşamayı istiyorlar.. ayrıca birden çok kişiyle yatmış birine güvenemem şahsen ben.. bir gün gelir aldatır...

0|0
    0|0
    • Eşıt şartlarda olacak ınsanlardan bahsetmıyorum zaten

• haklısın aslına bakarsan ama farklı durumlarda söz konusu olabilir bu nidalar için

0|0
    0|0
    • Tabi ki farklı olanlar lafım yok.. Hayat bır günlük degıl hersey olabılır.. Ama kendısı her haltı yemıs olup da bunları söyleyen ınsanların anlayamıyorum tepkım onlara

• Anlam veremedıgın ıcın sordum zaten.. Yani benle ılgılı degıl ve bu konuda dusuncemı söylemek ıstedım o kadar cok paylaşım var kı bu konuda

• yani herkes (kadın-erkek) ilki olsun ister ben yeniyim bu arada bilmiyorum pek sistemi. düşüncelerinizde çokta yanlış bişi yok yane

Kızlar Ne Diyor 2

• "onu unutturamayacaklarını düşünmeleri" tespiti çok iyiydi :) hakikaten dinen veya ahlaken kendine bunu ilke edinmiş ve kendisi de ileride birlikte olmak istediği kadından beklediklerini karşılayan dürüst insanları tenzih ederim :)

0|0
    0|0
  • aahahah aynen aynen bende hep bunu düşünmüşümdür.Bi de bunu ergenliğe girince marifetmiş gibi karıya kıza götüren babaları yakınları var :D:D:D:D:D sorsan elhamdülillah müslümanlar ama zinayı günahtan saymıyorlar :D:D bakir olmayan erkek karşısındaki bayanında bakireliğini sorgulayamaz bu kadar basit.

0|0
    0|0
Yükleniyor...