Fenerbahçe-Manchester United?

Maçın kilit isimlerini ve fark yaratma ihtimali olan futbolcuları alayım sizlerden.
Bence Lensin rölü çok büyük 2 kişi tutmaya çalışacaklardır tabi ki ilk 11 net değil neler olur bilemeyiz ama kesin bir şey var ki Mehmet Topal her zaman ki gibi disiplinli oynayacaktır aynı zamanda Josef De Souza da ve asıl yıldız olacak biri varsa maçta Robin Van Persie olacaktır diye düşünüyorum hem çok zeki ve teknik bir futbolcu ve de artık ısınmış ve fiziksel olarak güçlü bir futbolcu.

Maç 21:00'da Kadıköy de Şükrü Saraçoğlu Stadında oynanacak.
Bence şansımız gayet yüksek.
Malum MU takımının hali.
Fenerbahçe'de bayağı iyi düzelme kaydediyor ve en kötü haliyle Feynoordu yenen Fenebahçe iyi bir futbol ortaya koyarsa kazanacaktır maçı.
Çok güçlü bir rakip zorlu bir grup adımıza fakat bu bir sebep değil.
Kırmızı şeytanlara pabucunu ters giydirmek lazım Kadıköyde.
Kusura bakmasınlar biz gol yedik diye sevinmiyoruz onlar gibi :)
Van Persie atsın onlar sevinsin.
Tüm türk takımlarına başarılar diliyorum, Osmanlı aslında kaliteli bir ekip gruptan çıkabilir. Sanırım Konya kesin çıkamıyor.
Beşiktaşla Fenerbahçe de aşağı yukarı eşit ama kuralar çok kötü değil özellikle Beşiktaş hem iyi hemde en kötü grupta en zayıf takımların bulunduğu fakat çok eşit takımların bulunduğu bir grupta tabi Şampiyonlar ligi kalitesine göre zayıf bir grup Liecesterin grubu gibi. Tüm Türk takımlar başarılı olur umarım.
Ama bugün herkesin gözü Fenerbahçe de. Tahminlerinizi alalım.
Seviyesizleri bulundurmuyorum beni tanıyanlarınız vardır. Zaten seviyesiz arkadaşlar pek cesaret edemez yazmaya, ama yeni seviyesizler varsa haberleri olsun diye yazdım.

Söz sizde artık düşüncelerinizi alalım.

0|1
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• en kötü beraber olsun ya. inş kazanırız...

0|2
    0|0
    • 1ay

kabul etmek lazım favori Fenerbahçe değil maalesef.

• 1ay

Karşında kalite olarak yüksek takım varsa rahat disiplinsiz kazanamazsın.
      Tam tersine fark yersin Fenerbahçe 4 şut gördü kalede penaltı hariç 3ü gol.
      Ama bu disiplinsizlikten.
      Beşiktaşı tek başına zorladı insigne yürekleri ağza getirdi ama disiplin ve taktikler üst düzeydi şenol hocada.
      Allahtan öyle şutlar gol olmadı.
      Allah görüyor emek verenin emeğini boşa çıkarmıyor.

• 7gün

Eig icin tsekkur. bu hafta favori Fb, iyi olan kazansin :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Fener takımı yenilir bu akşam.

0|0
    0|0
    • 1ay

Fener takımı yenildi tüh.
      Neyse geçmiş olsun sana da.

Erkekler Ne Diyor 2

• Manu formsuz ve tam kadro çıkmayacaklar muhtemelen ilk maçtada gördükki çok kasmıyorlar Fenerbahe akıllı istekli oynarsa beraberlik ağır basar sonra Manu galibiyeti en sonda Fb galibiyeti diyorum.

0|0
    0|0
    • 1ay

İbrahimovic gene serefsizlik pesinde.
      Adama çelme takıyor durduk yerde birde çenesine sarılıyor.
      Hakemde bir şey demiyor gidiyor volkana sarı veriyor.
      Hakemi hiç sevmedim.

• 1ay

Volkan kaşındı zaten kırk yilin basinda kavga ayiracakti ona bir sey demiyorumda iboya kirmizi cikmasi gerekirken kart vermeyip volkana vermesi koydu bana.

• 1ay

Sonuç olarak 2-1 bitti tebrikler.

• Manu ezer geçer

0|0
    0|0
Yükleniyor...