Fenerbahçe-Manchester United?

Maçın kilit isimlerini ve fark yaratma ihtimali olan futbolcuları alayım sizlerden.
Bence Lensin rölü çok büyük 2 kişi tutmaya çalışacaklardır tabi ki ilk 11 net değil neler olur bilemeyiz ama kesin bir şey var ki Mehmet Topal her zaman ki gibi disiplinli oynayacaktır aynı zamanda Josef De Souza da ve asıl yıldız olacak biri varsa maçta Robin Van Persie olacaktır diye düşünüyorum hem çok zeki ve teknik bir futbolcu ve de artık ısınmış ve fiziksel olarak güçlü bir futbolcu.

Maç 21:00'da Kadıköy de Şükrü Saraçoğlu Stadında oynanacak.
Bence şansımız gayet yüksek.
Malum MU takımının hali.
Fenerbahçe'de bayağı iyi düzelme kaydediyor ve en kötü haliyle Feynoordu yenen Fenebahçe iyi bir futbol ortaya koyarsa kazanacaktır maçı.
Çok güçlü bir rakip zorlu bir grup adımıza fakat bu bir sebep değil.
Kırmızı şeytanlara pabucunu ters giydirmek lazım Kadıköyde.
Kusura bakmasınlar biz gol yedik diye sevinmiyoruz onlar gibi :)
Van Persie atsın onlar sevinsin.
Tüm türk takımlarına başarılar diliyorum, Osmanlı aslında kaliteli bir ekip gruptan çıkabilir. Sanırım Konya kesin çıkamıyor.
Beşiktaşla Fenerbahçe de aşağı yukarı eşit ama kuralar çok kötü değil özellikle Beşiktaş hem iyi hemde en kötü grupta en zayıf takımların bulunduğu fakat çok eşit takımların bulunduğu bir grupta tabi Şampiyonlar ligi kalitesine göre zayıf bir grup Liecesterin grubu gibi. Tüm Türk takımlar başarılı olur umarım.
Ama bugün herkesin gözü Fenerbahçe de. Tahminlerinizi alalım.
Seviyesizleri bulundurmuyorum beni tanıyanlarınız vardır. Zaten seviyesiz arkadaşlar pek cesaret edemez yazmaya, ama yeni seviyesizler varsa haberleri olsun diye yazdım.

Söz sizde artık düşüncelerinizi alalım.


0|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...