Beşiktaş-Trabzonspor maçına Mete Kalkavan'ın verilmesi konusunda ne düşünüyorsunuz?

Bildiğiniz üzere Mete Kalkavan Beşiktaş'ın kadrolu hakemlerinden birisidir. Böyle önemli bir karşılaşmada Trabzonspor'un hakkı yenebilir bana göre. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• İnsanları neden provoke edici sorular soruyorsunuz sporu sizin gibiler çirkinlestiriyor

0|2
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle bir şey söz konusu olamaz , beşiktaşın hakemlere ihtiyacı olmaz. Şimdi trabzonspor yenilirse , hakem beşiktaşlı o yüzden yenildi diyeceksiniz , olsun deyin bir şey değiştirmez bu.

0|1
    0|0
    • 1ay

Hata olmayan bir maçta neden öyle diyelim?

• 1ay

Düz mantıkla bir yere varılmaz

• 1ay

Düz mantıkla alakası yok.

Kızlar Ne Diyor 1

• Kıskançlıklarından kuduruyolar 😄😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• favori Beşiktaş zaten. hakem pekte önemli değil.
    böyle diye diye hakemler beşiktaşın penatlsını faulunu v. s. vermiyorlar

0|0
    0|1
  • Bence Besiktasin Trabzonun su durumunda yenmesine hakeme gerek yok. Besiktas bildigi Topu oynasin alir bu maci. Favori kesinlike.

0|0
    0|0
  • hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • Keşke fenerin kurtarıcısı fırat aydınusu verseydiler belki beşiktaş ı doğrardı

0|0
    0|0
  • Ağlamaya erken başladınız beşiktaş o maçın favorisi ölüsü bile kazanır

0|0
    0|0
    • 1ay

Ölüsü bile kazanır dediğin takım gençlerbirliğinden paçayı zor yırttı

• 1ay

Ölüsü kazanıyordu hani?

• 1ay

Trabzon büyük takım diye önem verir gençler maçında kaç tane yedekle çıktı haberin yok

• ben soracaktım bu soruyu neyse bende başka zaman sorarım mete kalkavan demiyeceksin beşiktaş cocugu mete kalkavan demeliydin banada görede manidar bir hakem ataması olmuş demirörenin cocukları ses etmez ama bundan büyük memnun kalmışlardır ayıp valla futbol doğranıyor böyle şeylerle

0|0
    1|3
Yükleniyor...