Sevgilimi en yakın arkadaşıyla aldattım

Sevgilimi en yakın arkadaşıyla aldattım şimdi ne yapmalıyım öğrenince vereceği tepkiden çok korkuyorum arkadaşıda sürekli baskı yapıyor ayrıl ondan diye.Tehditte etmeye başladı sen söylemezsen ben söylerim daha öncede başka kızlarlada aldatmıştım sevgilimi en yakın arkadaşı nerden öğrendi bilmiyorum ama bunlarıda biliyor eğer ben isteğimle ayrılmazsam herşeyi anlatacağını söylüyor yardım edin lütfen.

0|0
12|10

En İyi Erkek Görüşü

• elinde kanıt var mı onun

bana çıkma teklif etti bir kaç defa de bnde kabul etmeyince olan ortada de

0|0
    0|2
    • sürekli salça oluyordu zaten

• Denemeye değer. saol

• önemli değil

Kızlar Ne Diyor 12

• arkadşaım madem sevgilini seviyorsun.. bundan sonra da yapmıcağına inanıyorsan.. yapman gereken tek şey al kızı karşına sonuna kadar dinlemesini iste.. bir hata yaptığın kaybetmek istemediğini neden böyle bir şey yaptığını anlat... bunu senden duyması gerek... arkadaşının da seni tehdit ettiğini falan söyle... çok istiyorsan kızı yalvar yakar diz çök hatta... bu arada arkadaşıyla da zorla aldatmadınya demek ki onu da ayartan sendin... kusura bakma ama ben senin sevgiini de sevdiğini düşünmüyorum. sadece onun hep seninle olması seni sevdiğinden emin olman egolarını şişiriyor o kadar... hee çok seviyorsan dediğim gibi yalvarırsın yakarırsın diz çökersin... bunlardan da gram gocunmazsın ama bence yapmıcan bunları... o yüzden bırak kızı da o da hayatına baksın..

0|0
    0|0
  • he tamam.

0|0
    0|0
  • sen p*zev*enk o k*ş*r tam birbirnzi bulmuşsunuz ayırlmayın.

0|1
    0|0
  • allandan bul .

0|0
    0|1
  • eleştirmek bize düşmez ama yaptığın tam bir karaktersizlik.bu saatten sonra hepsinden de uzak dur derim ben.

0|0
    0|0
    • onu kırmadam bu işi nasıl halledicem.

• ne yaptıysan açık açık anlat da o kız da arkadaşlarının nasıl insanlar olduğunu anlasın.sonra da hepsinden uzak dur,bitir daha fazla günahını alma.

• öyle yapıcam mecburen.

• öyle bir arkadaş böyle bir sevgiliye daha çok yakışır..siz evlenin

0|0
    0|0
  • sen sonunu kendin getirmişsin. aldatmadan düşünseydin. o kız ne hayaller kurmuştur senle kim bilir. iğrençsiniz ya. bu yüzden sevgilim yok işte. 2 kere aldatıldığım için.

0|0
    0|1
  • Bide buraya yazıyosun utanmalısın kendinden bence.

0|0
    0|2
  • git ne halt yediyini soyle,ozur dile bir daha karsisina cikma

0|0
    0|1
    • Ondan ayrılmak istemiyorum.

• peki neden aldatdinnnnn?

• Bilmiyorum herşeyi öğrenirse hiçbir şansım yok çünkü daha öncede aldattım onu hiç birşeyden haberi yok arkadaşıda sürekli söyle ve ondan ayrıl diyor.

• aldart aldat kork oh ne ala.sieeee

0|0
    0|0
  • sevgilin double penetration yaptırır umarım :).

0|0
    0|0
  • iyi bok yedin karaktersiz

0|0
    0|1
    • suc bende mi sadece :(

• la bas git manyak seni bir de savunma yapıyosun

• olayda tek suçlu ben değilim.

Erkekler Ne Diyor 9

• İnşallah ayrılmadan okkalı bir tokat yersin.

0|0
    0|0
  • valla ne diyim... iyi bok yemişsin şudur budur ama... madem iş tavsiyeye kaldı,

en eski yöntem, başka çıkar yol yok: ölümüne inkar!

0|0
    0|0
  • Hangisi güzelse onunla devam et

0|0
    0|0
  • Ohhhh canıma değsin :D Aldat aldat, ondan sonra gel buraya yan.

0|0
    0|0
  • sidikliğini bağlamış kaçış yok hacı

0|0
    0|0
  • çükün düşsün kenks.

0|0
    0|0
  • Kaç kere aldattın kızı daha öncede aynı boku yediğini yazmışsın.

0|0
    0|0
  • herşey ortada adamım ne ekersen onu biçersin.

0|0
    0|0
  • Neye yardım edelim herşey ortada hiç bir kaçarın yok

0|0
    0|0
    • umutsuz vaka he :(

• Aynen öyle arkadaşım . Şimdi seni kötülemeyeceğim ama burda yapacak birşeyinde yok 4 duvar arasına kıstırıldın . Belki sevgilinden geçerli bahaneyle ayrılabilirsin işini fazla zorlaştırma

Yükleniyor...