Çok kızdığınız bir anınız oldu mu?

çok kızdığınız bir anınız oldumu o anda sizi sinir eden kişiye vurasınız geldimi

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç unutmam. WC deyim. Herkes gibi oturmuşum, takılıyorum :) Havalandırma kısmından bir kova su döküldü tepeme. O an o serinliğe rağmen kulaklarımdan burnumdan çıkan alevleri kimse anlatamaz.

Ama şimdi kahkahalarla yazıyorum bunu :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• gelir tabi azını burnunu dagitmak bile gelir ama kendimi frenleyebiliyorum neyseki öfke kontrolü onemli bişey

0|0
    0|0
  • Okulun ortasında evire çevire dövdüm.Ağız burun kalmamıştı.Müdür yardımcısı gelmişti ikimizde disiplin kuruluna çıkmıştık

0|0
    0|0
  • bir kere arkdaşım gıcıklığına çantamı alıp evine gitti sonra 2. kattan attı ona çok sinirlenmiştim kulaklığmıda almış 1 hafta müzik dinleyemedim

0|0
    0|0
  • Şu an birilerine fena halde kızdım.

0|0
    0|0
  • link bu haber

0|1
    0|1
  • olmazmı bir iki defa. Nası soru bu yaf. kızmayan insanmı olur. :)

0|0
    0|0
  • reyis ben çok sinirliyimdir hangisini anlatıyım sana

0|0
    0|0
  • evet vurdum tokat attım

0|0
    0|0
  • olmadı reis ccc o.o

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bi kere çok kızdığım bir hatunun kafasını duvara vurmuştum hatırlarım gözüm dönmüştü .s

0|0
    0|0
  • evet vurdum şuan topal

2|1
    0|0
  • okulda ki kiz arkadasima cook kizmistim gecen benim hakkimda yalanlar soylemis ve bu beni cok sinirlenmisti nerdeyse onu dovucektim hatta onu ustune ustune yurumustum az daha ona okkali bir tokat yapistiricaktim ki arkadaslarim beni zor tuttu benim boyle baya bir olayim vardir yani sinirlendim mi gozum doner hicbirsey gormem :D :D

0|0
    0|0
  • geldi ama vurmadım tabi

0|0
    0|0
  • Evet oldu :@

0|0
    0|0

• evet

0|0
    0|0
  • arkadaşım olan kıza tokadı geçirmiştim kız hala yüzüme bakıyor enem

0|0
    0|0
  • biri telefon numaramı birine vermiş bana sormadan oturduğu masayı kafasına geçiriyordum elimden zor aldılar

0|1
    0|0
  • valla sevgilimin ablasına birlikte oldugumuz her dakıka vurmak istiyorum laf sokmadan geçirdiği 1 sanıyesı yok yellozun

0|0
    0|0
Yükleniyor...