Galatasaray dan Depay ve Niasse Atağı. Sizce Bu Oyuncular Galatasaray İçin Faydali Olurmu?

Florya ve Rivadan onay çıkması halinde Şampiyonlar Ligi'nde final oynayacak kadro kuracaklarını söyleyen Levent Nazifoğlu bu doğrultuda ilk hamlelerini devre arasinda yapacak.
Manchaster Unitedden Hollandali kanat oyuncusu Sneijder ve Riekerinkin ikna etmesiyle 1.5 yilliğına kiralanmak istiyor.
Sightorson ilede yollarını ayiracak Galatasaray Alternatif olarak Niasseyi düşünüyor.
Ayrıca devre arasında Chedjouda satılabilir

0|0
1|13

Erkekler Ne Diyor 13

• Depay çok iyi oyuncu gelirse baya katkı sağlar Galatasaray'a.

1|1
    0|2
  • galatasaray onlarin ancak formasını alır:)

0|2
    1|0
    • 1ay

Formasinida alir sonra kendisinide alir sonra senin takimina karşı oynayip sizi mahvederler.

• 1ay

fötösaray sikeci takim o yıldızları nasil aldığınızı herkes biliyor ;)

• 1ay

Hadi git işine

• niaasse kimdir ya. loic remy alınmalı forvete kanata da depay gibi genç gereksiz özgüvenli biri değil mertens gibi yıldız lazım

0|1
    0|0
  • Hayal kurmak güzeldir :D

0|1
    0|0
    • 1ay

Oyle san

• 1ay

Bu haber yeni devre arası iyi bir teklif gelirse yolcu diyorlar. Parasına iyi oyuncular alınabilir

• 1ay

Sneijderin dizi sakatmiş zaten 1 seneden beri

• detay on numara niasse. gereksiz daha iyi bir golcü lazım detay kiralık gelebilir ama. bruma ile takasa +20 milyon euro ya takas yaparız

0|0
    0|0
  • Şampiyonlar liginde final mi :) önce şampiyonlar liginde oynayabilcek kadro kursunlar

0|1
    0|0
  • once bir profilini mavi yap sonra konus

0|1
    0|0
  • Forvetsiz 5yil burak dahil idare edilen golcu

0|0
    0|0
  • depay zor niasse olabilir

0|0
    0|0
  • Sneijderle rikerink takımı ele geçiriyo mk

0|0
    0|0
  • Ne niyasmis ya bir alsak da kurtulsak her transfer donemi duymaktan biktim. depay zor

0|0
    0|0
  • Satışlar onaylandı ayrıca Cim Bom bir adım atıyorsa ŞL alacak kadro oluşturuyoruz diyorsa bunu yapar bunun aksini iddia eden futboldan falan anlamıyordur burayada açık net yazıyorum :D

1|1
    0|2
    • 1ay

Bende öyle düşünüyorum

• Niasse her yıl gelecek diye haber çıkıyor zaten. Hem bu sightorson bir dakika oynamadan çuvalla para alıp gidecek mi

0|0
    0|2
    • 1ay

Çuvalla para aldığı yok uygun ucretle oynuyor ama gördüğün gibi hayir yok ondan

• 1ay

Adam daha oynamadı ki dur bakalım

Kızlar Ne Diyor 1

• Depay ne ya konuşamayan veletler depar demeye çalışır gibi :D GS bu sene toparlar inş. Takip etmiyorum takımımı artık.

0|1
    0|0
Yükleniyor...